Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Sitesinde Bulunması Gerekenler

Emlak Web Sitesinde Bulunması Gerekenler

Bir ev satın almak gerçekten büyük bir karar. Bu nedenle Emlak Web Sitesinde Bulunması Gerekenler büyük önem taşıyor. İnsanlara sitenize girmek için Facebook pazarlaması gibi teknikler uyguladıktan sonra, onlara harika bir deneyim sunmaya hazır olmalısınız. Sosyal medyada veya reklamlarda sizi görerek web sitenize gelen kişiler hayal kırıklığına uğrarsa yaptığınız pazarlama çalışmalarının hiçbir yararı olmayacaktır.

Web Sitenizin Ziyaretçileri Alıcılara Dönüştürmesi İçin Emlak Web Sitesinde Bulunması Gerekenler
1) Resimler

Profesyonel fotoğraflar – ki bu gerçekten çok kaliteli ve profesyonel fotoğraflar demek – mutlak bir gerekliliktir.

Emlak Web Sitesinde Bulunması Gerekenler : Sadece evi önünden göstermeyin.

Evin içini, dışını, arka bahçesini, garajını ve evin içindeki çeşitli odaları gösterin. Amacınız , ziyaretçilere evin gerçekte nasıl göründüğüne dair mümkün olan en iyi fikri vermektir.

Şimdi, iyi ve gerçekten profesyonel fotoğraflar çekmek için biraz araştırma yapmalısınız.

Diğer emlak web sitelerini inceleyin ve eksiklerini bulun. Bu eksikler sizin web sitenizde olmamalı. Fotoğrafları inceleyin, nasıl teknikler kullandıklarına dikkat edin.

Örneğin, evin daha büyük görünmesini sağlayacak yolları ve bina düzenini doğru bir şekilde belgelemek için ne yapabileceğinizi düşünün. Dediklerine göre, bir resim bin kelimeye bedeldir ve birkaç iyi grafik, ev satmak için hemen hemen her şeyden daha fazla şey yapabilir.

 

2) Girişle ilgili temel bilgiler

Web siteniz, ev hakkında olabildiğince kolay tüketilebilecek şekilde tasarlanmış bazı temel bilgileri de içermelidir.

Bu, fiyat, yer, yatak odası ve banyoların sayısı, kare görüntüleri ve bir havuz veya müştemilat gibi önemli özellikler gibi şeyleri içerir.

İnsanlar, gayrimenkul web sitenizdeki bilgilere bir göz atabilmeli ve bir mülk hakkında ilgili bilgileri bilmelidir.

 

3) Evlerin ayrıntılı açıklaması

Açıklamalar aslında evi satan önemli unsurlardan. Potansiyel bir alıcı aslında evle ilgileniyorsa, şansınız ne yazdığınızı okumak için zaman alır ve yazdıklarınız iyi olursa, ciddiye almayı düşünebilirsiniz.

Doğru bilgiye sahibim, ancak bunu göstermenin en iyi yolu nedir?

Mülk tanımlarınızı yükseltme üzerinde çalışırken, bazı cümleleri kullanmaktan kaçının.

Bir emlakçı olarak, işiniz evin mümkün olan en iyi değere satılmasına yardımcı olmaktır ve genellikle alıcıyı aşırı pazarlık gücü verecek herhangi bir terimden kaçınmalısınız. Bunun yerine, elinizden gelen en olumlu ışığı kullanarak en iyi evi tanımlamaya odaklanın.

Harika açıklamalar aynı zamanda dijital pazarlamanızın önemli bir parçasıdır ve listelerinizin aslında ilk etapta bulunmasını sağlamanıza yardımcı olacaktır .

4) Bir ‘Hakkında’ sayfası

Birçok kişi halen ilk temasları çevrimiçi olmasına rağmen emlakçılar ile bağlantı kurmak istiyor.

Bir Hakkında sayfası, neler yaşandığına yüz çevirerek şirketinizi insancıllaştırmaya yardımcı olur. Kendinize ait profesyonel bir resim (ve varsa grubunuz), ideal olarak bir grup halinde bir araya geldiğinizden emin olun.

Eğer iyimser, olumlu bir şirkete benzerseniz, ziyaretçilerin size güvenmesi ve sonuç olarak gayrimenkul web siteniz aracılığıyla bir ev seçmesi daha muhtemeldir.

5) Bölgenin haritaları

Bir ev sattığınızda, yalnızca evin satışını yapmakla kalmazsınız – bir yaşam tarzı satıyorsunuz demektir. Alanın bir haritasına eklenmek – satılık diğer gayrimenkuller de dahil olmak üzere – potansiyel alıcıların, yaşayanların ne gibi olabileceği konusunda daha iyi bir fikir edinmesine yardımcı olabilir.

Yerel SEO, bir coğrafi bölgeye özgü herhangi bir işletme için önemlidir. SEO’nun web sitenizde nasıl bir rol oynadığını öğrenin.

Ayrıca, bölge ile ilgilenmeleri için web sitesi ziyaretçilerine iyi alternatifler sağlıyor ancak bazı nedenlerden dolayı ilk baktıkları evden hoşlanmıyorsunuz. Temel olarak, seçeneklere sahip olmak iyidir ve bir harita eklemek, onları sağlamanın müdahaleci olmayan bir yoludur.

Birinde karar vermeden önce sizin ve siteniz için ne kadar iyi çalışacağını belirlemek için birkaç farklı seçeneği araştırın. Ne tür bir aracı tercih ederseniz seçerseniz, ziyaretçilere gerçek değer katan bir gayrimenkul web sitesine sahip olmalısınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Sitesinde Bulunması Gerekenler yazımıza yorum yapabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek