Logo

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme


paylaş
Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme

2017'de her iş adamı bir web sitesine ihtiyaç duyduğunu bilir ve emlak uzmanları için bu harekete geçirici mesaj önemlidir. Etkili çevrimiçi iletişim bugünün başarısının köşe taşıdır. Sorun şu ki, web sitesi yapan birçok kişi var ve genelde emlakçılar en uygun web sitesini yaptırmak için bazen komşunun çocuğuna bazen bir akrabaya veya serbest çalışan bir web tasarımcıya web sitesini yaptırıyor. Web sitenizin tasarımı yüksek ziyaretçi katılımını ve ziyaretçilerin müşteriye dönüşme oranını etkiler. Emlak pazarlaması, özellikle de konut pazarlama, benzersiz marka bilinci oluşturma ve yeteneklerinizle ilgilenmekle ilgilidir. Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme için bazı çalışmalar yapmalısınız.

Bir alan adı seçilmeden önce, hatta web sitenizin tasarımı başlamadan önce Web Sitesi Stratejisi oluşturmak son derece önemlidir. İlk olarak çevrimdışı işletme modeli, güçlü ve zayıf yönleri / fırsatları ve tehditleri ile ilgili net hedefler belirleyin. "Kendini Bilmek". Doğru hedefleri en başından görselleştirmek yol boyunca boşa harcanmış zaman kazandıracaktır. Arama motoru sonuçlarında nerede olmak istersiniz? Hangi kitleyi hedefliyorsunuz ve kitleniz ne istiyor? Rakiplerinizi, web sitelerini, yaptıkları şeyleri iyi analiz edin. Kitlenizin bakış açısını ve ne istediklerini anlarsanız, web sitenizin tüm yönleriyle ve işletmenizin başarısı da o kadar iyi olur.

Şimdi bu bilgiyi web tasarımına yönlendirin ve sizi iyi yönlendiren dönüşüm uygulamaları ile birlikte mükemmel yapan tanıtımını birleştirin. Etkin ve uygulanabilir web sitesi tasarımı için bazı önemli faktörler:

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme : Profesyonel Web Tasarımcısı Kiralayın

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme için çoğu zaman, müşteriler eski, kötü tasarlanmış, emlak şablonu, yerel arama sonuçlarında iyi sıralamaya giremeyecek web siteleri ile ofislerimize gelir, karmaşıklığın ve zayıf tasarım yürütülmesinin sonucunda neredeyse hiçbir çevrimiçi değeri görmez. Yetkili bir tasarımcı, tüm bu pazarlama ve kullanışlılık endişelerini yok edebilir ve onları gerçekten göz alıcı ve etkileyici web sitesi özelliklerine dönüştürerek ziyaretçilerin siteyi tıklamaya ve sitede arama yapmaktan mutluluk duyacaktır .

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme : Müşteriye Dönüşümü Önceliklendirin

Her sayfanın amacı ve içeriği, 'Bu sayfa, ziyaretçiyi benimle iletişime geçmeye ya da e-posta listemize kaydolmaya nasıl ikna edebilir?' Sorusuna dönüşür. Kitlenize elinizden gelen en iyi bilgi ve araçları / kaynakları sağlayın, ancak ziyaretçiyi sizinle iletişim kurmaya ve taahhüt etmeye zorlamak için her sayfada gerçek hedeflerinizi aklınızda bulundurun.

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme : Eylem Çağrılarını vurgulayın

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme için ziyaretçilerin iletişim bilgilerini doldurmasına ve kaydolmasına ikna edilmesine yardımcı olmak için etkili bir şekilde tasarlanmış düğmeler ve benzeri küçük tasarım öğeleri geçerlidir. Web sayfası yerleşiminin üst kısmında beliren bir şey (yine büyük bir tasarımcı burada farkın anlamı olabilir). Belki de bu harekete geçirici mesajın bir parçası olarak bir iletişim / öncü oluşturma formu var. Mümkünse, kapanış masraflarında indirim yaparsanız, mümkünse bir çeşit özellikli promosyonu vurgulayın!

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme :İnteraktif Bir Deneyim Yaratın

Flash animasyonda tamamen oluşturulmuş web siteleri zayıf SEO, yavaş yükleme süresi, vb. yaşayabiliyor olsalar da, seçimli flash animasyon ve programlama mükemmel etkileşim sağlar. Flash slayt gösterileri, etkileşimli haritalar, etkileşimli formlar, web sitenizi evler ve emlak bilgilerini aramak için en gelişmiş bir yer olarak konumlandıran harika tasarım unsurlarıdır.

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme :Çekici Web Sitesi Gezinme

Tipik bir emlak web sitesinde buna benzer ana gezinme düğmeleri bulunur:

Hakkında-Ben-Emlak- Alıcılar -Satıcılar -İletişim

Bunu, navigasyonun adlandırılması ve bağlantıların sipariş edilmesi ile karşılaştırın; hangisinin önemli bilgilerin taşınmasında daha iyi bir iş olduğunu görebilirsiniz.

Serbest Piyasa Raporu -Bugünün Seçme Listeleri -ben ara -Hakkımızda - Alıcılar ve Satıcılar Araçları

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme :İçeriği Amaçlı Vermek

Ziyaretçilerinizi pazardaki en kapsamlı ve özgün kaynakları sağlayarak oraya ulaştıklarında web sitesinde tutun. Ayrıca tüm içeriğinizin sonunda belirli bir amaca sahip olması gerektiğini unutmayın. Ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmek ana hedefiniz. Dolayısıyla, web sitenizin odak noktasını, mümkünse okumakta olan her şeyi yaparken okuyucuya nasıl yardımcı olabileceğinizi tekrar yazın.

Biraz Daha İleri

  • Güvenilirlik ve Eleştiri Kazandıran Faydalar Oluşturun
  • Pazar Anlık Görüntüsü, Pazar Analizi, topluluk kaynakları, satın alma ve satış ipuçları daima etkili içerik eklemeleridir
  • Yazı tipi renkleri ile web tasarımındaki arka plan renkleri arasında yüksek kontrast sağlayın
  • Okunaklı ve okunması kolay yazı tipi boyutunu kullanın
  • Yığılmayı azalt
  • Pozitif referansları dahil et

Ve Bazı Yapılmayacaklar

  • Emlakçı neye benziyor? Görüntüler önemli, kötü görüntüler müşterileri kaçırabilir. Emlakçı cazip bir kişi değilse veya misafirperver görünmüyorsa, samimi bir görüntüye sahip olursa ziyaretçiler çok daha iyi çekilebilir. Fotoğrafınızın iyi olduğundan emin olun.
  • Web sitesinde müzik, animasyonlu gif'ler, makyaj sayfaları, ziyaretçilerin dikkatin dönüştürecek şekilde yönlendiren alakasız bilgiler gibi rahatsız edici veya rahatsız edici unsurlar koymayın.
  • Kırılmış veya boş sayfaları ana navigasyonda bırakın

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürme yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: emlak web sitesi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar