Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Sitesi Trendleri 2017

Emlak Web Sitesi Trendleri 2017

Her geçen gün emlak sektöründeki rekabet artarken iyi tasarlanmış bir web sitesi rekabette öne geçmenizi sağlayacak önemli bir araç halini aldı. Emlak Web Sitesi Trendleri 2017 web tasarımlarını inceleyin ve bu yıl hangi özelliklerin kullanıldığını, emlak sitelerinde nelerin olduğunu görsellerin takibini yapın.

2016’da hakim olan büyük emlak görüntüleri, düz tasarım, kaydırmalı gezinme ve kart düzenleri  tek mülkiyet web sitesi tasarımında üstün olmaya devam edecek, ancak bu yıl gayrimenkul web tasarımını etkileyen bazı ilginç yeni gelişmeler de olacak.

Aşağıda, 2017 için beklediğimiz en önemli 5 tasarım trendi bulunmaktadır.

Kendi emlak web sitenize mi ihtiyacınız var?   Medanis Bilişim AŞ. web siteleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.
 
Emlak Web Sitesi Trendleri 2017

1. Minimalizm ve işlevsellik

Minimalizmin en önemli özelliği, kullanıcıyı rahatsız eden gereksiz unsurları ortadan kaldırarak basit ve işlevsel tasarımı içermesidir.

Bu yalnızca tasarım öğelerine işaret etmekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların dikkatini önemli harekete geçirici mesajlara odaklanmalarına ve dönüşüm sağlamasına yardımcı olmak için web sitesi kopyası da azaltılır ve birleştirilir.

Helmsley Binası

helmsley

İçeriğin öne çıkmasını sağlamak için minimalizm kullanılan emlak sitelerini daha sık göreceğiz.

IntelliCENTER

Açılış sayfası

2. Benzersiz menü gezinme seçenekleri

Tasarım uzmanları, bir web sitesinde kullanıcıları rahatsız edebilecek çok fazla seçeneği ortadan kaldırmaya çalışır.

Ana kullanıcı odak noktasını temsil eden seçenekleri sunmak için daha az gezinme ve menü seçenekleri içeren tasarımlar görüyor olacağız.

Bu azaltılmış işlevsellik için bir diğer nedeni, yıllar içinde güç kazanan mobil yaklaşım ve daha fazla şirketin artık online olarak aramalarda mobili kullanmalarıdır.

Bay Park Merkezi

baypark

Kullanıcılar, navigasyonu minimum seviyede tutarak, bina bilgileri, yer ve kolaylıklar gibi sunulan içeriğe odaklanarak sayfayı tıklamaktan veya terketmek yerine odaklanabilirler.

Bağlantılı üst sayfa menüleri, mobil gezinme ve ekrandaki geniş en / boy oranları bir norm haline geldiğinden yavaş yavaş daha fazla benzersiz gezinme seçenekleri ile değiştiriliyor.

53w53

W53

Yan menüler gibi menü kalıpları ve tam ekran menüler açılır, daha yaygın olarak kabul edilebilir hale gelecektir.

175w95

175

125w25

yenileme

3. Kalın tipografi

Pazarlamacılar, ifadelerinin ve değer tekliflerinin güçlü bir etki bıraktığından ve kalıcı bir izlenim bıraktığından emin olmak ister. Ticari gayrimenkul siteleri için pazarlama mesajlaşma ve tasarımını desteklemek için 2017’de büyük, cesur tipografi yani yazı karakterlerinin baskın bir eğilim olmasını bekliyoruz.

East United Condos

eastunited

1144 On Beşinci

1144fifteenth

4. Profesyonel görüntüler

Tam genişlikte görüntüler ve profesyonel fotoğrafçılık, özellikle profesyonel görüntüleri için muhtemel müşterilerin ilgisini çekmeye yardımcı olmak için emlak web siteleri için arayüz tasarımında önemli bir rol oynamaya devam edecektir.

Cousins Properties

Cousins-mülk ekran

Ticari gayrimenkul şirketleri, stok fotoğraflarını kullanmak yerine, markalarını ve değerlerini temsil edecek orijinal ve profesyonel imaj yaratmaya doğru ilerleyecektir.

Filigran Limanı

filigran

300 Güney Wacker

300

5. Özel etkileşimli Google maps

Günümüzde her web sitesi ziyaretçisi, çevresinde iş, özellik ve olanaklar bulmak için haritalar ve iğneler görmek için kullanılır.

Ve hepsi gayrimenkulün yeri ile ilgili olduğundan, etkileşimli bir harita  ticari mülkleri değerlendiren olası bir kiracı veya yatırımcı için kilit bir karar vericidir.

Teksas’ta Ana 609

superioraccess

Çekici bir şekilde tasarlanmış bir harita eşsiz ve unutulmaz bir kullanıcı deneyimine yoğun bir şekilde katkıda bulunabilir.

Water Ridge Ofis Parkı

Waterridge parkı

 

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. 

Emlak Web Sitesi Trendleri 2017 yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek