Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Sitenizde Olması Gereken Ögeler

Emlak Web Sitenizde Olması Gereken Ögeler

Çevrimiçi emlak pazarlaması kalabalık ve rekabetçi bir alan. İlerlemek istiyorsanız, kalabalığın önüne geçmenizi sağlayacak bir emlak web sitesine ihtiyacınız var. Ziyaretçilerin genel kullanıcı deneyimini geliştiren araçlar ile web sitenizi mükemmel hale getirin. Çevrimiçi varlığınızdan en iyi sonucu nasıl alacağınızı keşfedin. Emlak listenizdeki en iyi listeleri vurgulayan unsurlardan potansiyel yeni müşterilerinizin bir veritabanını oluşturmanıza yardımcı olan araçlara kadar, gayrimenkul web sitemizin listesine göz atın. Emlak Web Sitenizde Olması Gereken Ögeler ile müşterilerinize harika bir kullanıcı deneyimi hazırlayın.

 
1. Özel Mülkiyet Ekranı

Yüksek profilli listelemeniz var mı? Özellikli listeleri ana sayfaya sorunsuz şekilde entegre eden özel mülkiyet görüntü düzenlerini kullanarak onları vurgulayın. Bu strateji, en iyi özelliklerinizin, web sitenizin genel temasından rahatsız edilmeden maksimum pozlamaya sahip olmasını sağlar.

Özel Mülkiyet Gösterimi - Ajan İstihbarat Günlüğü

 

2. Ev Kartları

En yeni emlak listeleri sergilemenin bir başka yolu düzgün bir şekilde yerleştirilmiş ev kartlarını kullanmaktır. Ziyaretçileriniz mülkiyet görüntülerinin üzerine geldiğinizde kartları canlı kılacak benzersiz ve dinamik animasyon efektleri kullanın.

Mülk Kartları - Ajan İstihbarat Günlüğü

 

3. Formlar Oluşturun

Bir gayrimenkul web sitesinin en önemli özelliklerinden biri müşteri yakalama aracı olmasıdır. Acenteler, potansiyel yeni müşterilerin bir veritabanını oluştururken, son dakika e-posta raporları ve haber bültenleriyle hizmet ve uzmanlıklarını sunmalarına yardımcı olur. Popup formatını kullanarak VIP / posta listelerinizde sorunsuz bir şekilde web sitenize ilk kez gelen ziyaretçilerin iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Lead Capture Popup - Ajan İstihbarat Günlüğü

 

4. Sekmeli Emlak Arama

Kullanıcılarınızın belirli kategorilere dayalı olarak özellikleri aramasını kolaylaştırın. Satış amaçlı özellikler, kiralıklar ve benzeri gibi yaygın arama türleri arasında filtreleme yapmak ve geçiş yapmak için hızlı arama çubuğunuza sekmeler ekleyin.

Sekmeli Emlak Arama - Agent Intelligence wp_betawpposts

 

5. Özel Mülkiyet Kategorileri

Kullanıcılarınızın istenen içeriğe erişmesi için gereken tıklama sayısını en aza indirgeyerek gayrimenkul web sitenizin tasarımını iyileştirin. Liste kategorilerini özelleştirerek basit hizmet sunun ve daha fazla müşterinin hayallerindeki mülkleri sıfırlamasına yardımcı olun.

Özel Emlak Kategorileri - Ajan İstihbarat Günlüğü

 

6. Değer Önerisi

Web sitenizin ziyaretçileri üzerinde hızlı ancak mükemmel olumlu bir izlenim vermek ister misiniz? Kısa bir danışmanlık, ücretsiz e-kitap veya benzer şekilde benzersiz ve yenilikçi bir hizmet sunun ve ana sayfanızda vurgulayın. Hizmet odaklı olduğunuzu ve sektörünüzde bir uzman olduğunuzu kanıtlamak için harika bir yoldur.

Değer Önerisi - Ajan İstihbarat Günlüğü

 

7. Betimleyici Kartlar

Düzgün navigasyon, özellik dolu bir web sitesinde her zaman bir artı. Dinamik fareyle gezinme efekti olarak etkinleştiren açıklayıcı kartları kullanarak web sitenizin çeşitli bölümleri hakkında önemli “bir bakışta” bilgi gösterin.

Betimleyici Kartlar - Ajan İstihbarat Günlüğü

 

Özet: Web sitenizi ayda binlerce ziyaretçiyi işlemek üzere büyütmeyi planlıyorsanız veya üçüncü parti yazılımları entegre etmeyi planlıyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web Tasarım çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Web Sitenizde Olması Gereken Ögeler yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek