Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Siteniz İle Daha Fazla Satış Yapın

Emlak Web Siteniz İle Daha Fazla Satış Yapın

Emlak web siteniz sadece olması zorunlu olduğu için sahip olduğunuz bir varlık değil. Düzgün bir şekilde çalışan ve iyi görünen bir emlak web sitesi size daha fazla müşteri, daha fazla satış ve daha fazla kazanç getirecektir. Potansiyel müşterileriniz hizmetlerinize ulaşabilir ve hizmetlerinizi arayanlara ulaşarak satış yapmanızı sağlayan bir araçtır. Emlak Web Siteniz İle Daha Fazla Satış Yapın yazımız size bir emlak web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda rehber olacaktır.

Doğru gayrimenkul web sitesi tasarımıyla, doğru müşterileri daha iyi çekebilir ve potansiyel olarak daha fazla ev satabilirsiniz.

Satışları artırmaya yardımcı olan bir işletme web sitesi oluşturmak için aşağıdaki web tasarım ipuçlarını takip edin.

Emlak Web Siteniz İle Daha Fazla Satış Yapın

EMLAK SİTENİZİN TASARIMINA NE DAHİL EDİLMELİ?

Bu günlerde bir ev alışverişinin büyük bir kısmı çevrimiçi araştırmayla başlar. İnsanlar bir mülk almadan önce mümkün olduğunca internet üzerinden bilgi istiyorlar. Gayrimenkul web sitenizi potansiyel alıcılar için bir kaynak yapabilirseniz, işlemi basitleştireceksiniz. En azından sitenizde bugünün ev alıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için aşağıdaki öğeler bulunmalıdır.

ARANABİLİR LİSTELER

Emlak Web Sitesi Tasarımı Elegant Estate WordPress Tema

Web siteniz için Optima Express gibi bir WordPress eklentisi kullanabilirsiniz. Web sitenizde müşterilerin bölgenizdeki ilanları listelemesine yardımcı olacak bir emlak teması almalısınız. Bazı istatistikler , mülk alışverişi yapanların yüzde 80’inin yeni bir ev ararken çevrimiçi olarak arama yaptıklarını göstermektedir. Sitenizde doğru listeleri varsa, sevdikleri birini bulduklarında size dönmeleri kolaylaşır.

FOTOĞRAF, FOTOĞRAF VE DAHA FAZLA FOTOĞRAF

Gayrimenkul Web Sitesi Tasarımı GoDaddy GoCentral

Mevcut özellikleri aramakla kalmayıp, müşterilerin web sitenize girdikleri andan itibaren yüksek kalitede görüntülerle karşılaşmaları gerekir. Sattığınız mülklerin güzel ayrıntılarını sergileyen tam sayfa görüntülerinden bahsediyoruz.

Mevcut evlerin resimlerini, sattığınız mülklerin resimlerini, bölgedeki mahallelerin resimlerini gösterin, her şeyin resimlerini gösterin. Ve daha da önemlisi, bunları görüntülemeyi kolaylaştırın ve profesyonel fotoğraflar kullanın.

Web sitenize ziyaretçilere fotoğrafları incelemek için kolay bir yol vermek için kaydırılabilir slayt gösterileri veya küçük resim galerileri ekleyin.

ÖNEMLİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bununla birlikte, gayrimenkul web sitesi tasarımınızı düzenleyin, iletişim bilgilerinizin ekranda her zaman görünür olduğundan emin olun. Birçok durumda bu, yapışkan bir başlığın yanı sıra altbilgide yer alan bir telefon numarası da içeriyor demektir.

Ayrıca, web sitesinin ana gezinti aracıyla erişilebilen net ve özlü bir iletişim sayfasının olması da iyi bir fikirdir.

GAYRİMENKUL WEB SİTENİZİ TASARLAMA

Gayrimenkul web sitenize ne tür tasarım unsurları ve özelliklerini dahil etmek istediğinizi öğrendikten sonra oraya nasıl gidileceğini bulmanız gerekir. Tek başınıza kuruyorsanız, web sitelerini nasıl tasarlayacağınızı ve kodlamayı gerektirmeden görevinizi biraz daha kolay hale getirecek araçlar var.

Biraz daha beceri ve zamanınız varsa (ya da profesyonel bir web sitesi tasarımcısı ile çalışıyorsanız), WordPress de bir gayrimenkul web sitesi oluşturmak için mükemmel bir platformdur. Yukarıda belirtildiği gibi, WordPress için gayrimenkul sitenizin işlevselliğini artırmak için kullanılabilecek birçok eklenti ve temalar bulunmaktadır.

KARLI GAYRİMENKUL WEB SİTESİ TASARIMI İÇİN İPUÇLARI

Sitenizin sizin için çalışmasını istiyorsanız, gayrimenkul web sitenizin tasarımını incelerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç nokta var:

  • Sektörünüzün ihtiyaçlarına uygun bir tema, tipografi, içerik ve resim kullanın ve potansiyel müşterilerinizi çekin ve devreye sokun.
  • Yeni içeriği sık sık ekleyerek bunları alakalı tutun. Müşterileriniz için wp_betawpposts yazıları (bir wp_betawppostsa sahip web sitelerinin %434 daha fazla dizine eklenmiş sayfaları var) ile bilgi sağlaması veya sorunları çözmesi ile veya sıkça sorulan soruları çözerek bunlarla alakalı olmasını sağlayın .
Mümkün olan referansları, videoları ve infographics’i ekleyin.

 

  • Ev arama kontrol listeleri ve kredinin nasıl alınacağı gibi indirilebilir kaynaklar teklif edin.
  • Yazım ve dilbilgisini kontrol ettiğinizden emin olun.
  •  Mobil tasarımınızın masaüstü siteninkiyle kusursuz olmasını sağlamak için mobil cihazlara uygunluk testi yapın.

Unutmayın, kendinizi yalnızca bir web sitesiyle sınırlamak zorunda değilsiniz. Ana siteye, bir tanesi alıcıları çekebileceğiniz, başka birinin satıcıları çizip alanınız için niş mahalle sitelerine sahip olabilirsiniz. Alanlar  pahalı değildir ve bir işletme yatırımıdır.

Güzel gayrimenkul web sitesi tasarımınızı oluşturmayı bitirdikten sonra arkanıza yaslanın, rahatlayın ve potansiyel ev alıcılarının elenmesini bekleyeceksiniz, gerçekten öyle mi? Ne yazık ki hayır! Gerekli altyapıya sahipsiniz, ancak gayrimenkul web sitesi tasarımı gerçekten bitmeyen bir süreçtir. Listeleri her zaman güncelleyin ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek için düzenli olarak diğer yararlı bilgileri ekleyin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Emlak Web Siteniz İle Daha Fazla Satış Yapın 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Web Siteniz İle Daha Fazla Satış Yapın yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek