Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
En İyi Emlak Hostingi Nasıl Belirlenir?

En İyi Emlak Hostingi Nasıl Belirlenir?

İnternetten önce ev bulmak tamamen fiziksel bir olaydı. Emlakçıları tek tek gezerek veya gazete ilanlarına bakarak ev bulmak zorundaydınız. İnternet ile tek tıkla ilgilendiğiniz bölgedeki ve özellikteki tüm evler önünüze listeleniyor ve istedikleriniz için emlakçıyla bir telefon görüşmesi yapılması yeterli oluyor. İnsanların emlak web sitenize ulaşabilmesi burada önemli bir yere sahip. Bir ilçede birden çok emlakçı hatta bir mahallede birden çok emlakçı olabiliyor. Bu rakiplerinizin önüne geçmek için web sitenizle ilgili her şeye özen göstermeniz gerektiği anlamına geliyor. Hositng yani barındırma da dikkat etmeniz konulardan birisi. En İyi Emlak Hostingi Nasıl Belirlenir? Emlak web sitenizin barındırılması neden önemli?

En İyi Emlak Hostingi Nasıl Belirlenir?

Bir web barındırma şirketi bir web sitesi için kritik önem taşır. Tam hazırlıklı değilseniz, güvenilir bir ev sahibi bulma zorlu bir görev olabilir. Yolculuğunuza başlamadan önce belirlemeniz gereken önemli faktörler vardır:

Teknik destek kullanılabilirliği:
Şirketin 7/24 müşteri desteği var mı? Sohbet mesajlarına hızlı cevap veriyorlar mı? Telefon hatları işe yarıyor mu? Bu küçük görünebilir, ancak siteniz canlıysa ve sitenizle teknik bir arıza yaşarsanız ciddi olur. Hızlı bir iyileşme önemlidir, bu nedenle müşteri desteğinin bulunması idealdir.

Kesinti:
Amaç yüzde 100 çalışma süresi. Bu imkansız olabilir, ancak olabildiğince mükemmel bir yer edinmeye çalışmalısınız. Bir web barındırıcısında aranacakları hakkında daha fazla bilgi edinin .

Maliyet:
İhtiyacınız olan sonuçları sunmak için çok ucuz mu? Veya belki de fiyat hiçbir şey için yüksek. Pazar fiyatlarını araştırın ve fiyatı teklif edilen servise karşılaştırın.

İncelemeler:
Herkes ne diyor? Herkes kolektif olarak koşmak diyorsa, bu iyi bir işaret olmalı. İncelemeleri okuyun .

Ölçeklenebilirlik:
Siteniz iyi bir performans gösteriyorsa ve bir ayda 200 ziyaretçiden 300.000 ziyaretçiye atlarsa sorun olacak mı?

 EMLAKÇILAR İÇİN EN İYİ BARINDIRMA HİZMETİ

Emlakçı olarak para tasarrufu önemlidir. Muhtemelen uygun fiyata kaliteli bir ürün arıyorsunuz demektir. Bildiğiniz gibi, bir mülkün kaç lira olduğu mülkün değerini belirlemez. Hosting değeri de kalite ile ölçülür. Farklı incelemelerde gezinirken, en düşük fiyatlarla size en fazla miktarda destek ve kaynak sağlayacak bir plana dikkat etmelisiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Emlak web siteleri ve hosting için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

En İyi Emlak Hostingi Nasıl Belirlenir? yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek