Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Siteniz İçin Twitter

Emlak Web Siteniz İçin Twitter

Emlak sitenizin arama motorlarındaki organik sonuçlara hakim olmasına yardımcı olmak için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri diğer web sitelerinden alakalı geri bağlantı kurmaktır. Güçlü bir bağlantı portföyü oluşturmak, Google’ın en önemli anahtar sözcükleriniz için 4’üncü sayfada bulunmanız veya Google’ın 1. sayfasının en üstünde bulunmanız anlamına gelebilir. Emlak Web Siteniz İçin Twitter kullanarak Google, Yandex sıralamalarınızı yükseltebilirsiniz.

Biliyor musunuz? Birinci sayfadaki tıklamaların % 60’ından fazlası Google hesabındaki ilk 3 organik sonuçtur.

Web dizinlerinden basın bültenlerine bağlantılar kurmak için birçok yaratıcı yol var, ancak aslında Twitter’dan bağlantılar oluşturabileceğini biliyor muydunuz? Twitter gibi sosyal ağlar vasıtasıyla sosyal medya pazarlaması, yöneticilerin web sitelerini dikkatli bir şekilde diğer web sitelerinden değerli bağlantılar çekmek için kullanmalarına yardımcı olabilir.

Emlak Web Siteniz İçin Twitter

Emlak Web Siteniz İçin Twitter ile emlak sitenize bağlantı oluşturma, çoğu kişiye göre kolay, hızlı veya eğlenceli gelmeyebilir. Özellikle de müşterilerin bütün hafta gayrimenkul satın almalarına, satmalarına ve yatırım yapmalarına yardımcı olmakla meşgulseniz. Bunun üzerine, size yardımcı olacak özel bir SEO / bağlantı kurma uzmanınız yoksa, elinizden gelenin en iyisini yapmanız ve zamanınızın çoğunu buna ayırmanız gerekiyor.

Emlak Web Siteniz İçin Twitter  işe geri bağlantı kurmak, içeriğinizle ilgili topluluğunuza (wp_betawpposts yayınları, fotoğraflar, videolar vb.) ilişkin sözcük kazandırmaktır. Bu, sırayla, vızıltı oluşturur ve internet üzerinden tüm içeriğiniz hakkında konuşur. Şimdi, eğer 50k Twitter takipçisi ya da 20k Facebook hayranınız [rasgele sayı] yoksa, içeriğinizi olabildiğince çok insana, hatta kalifiye potansiyel müşterilere ulaştırmak daha da zor.

Emlak Web Siteniz İçin Twitter nasıl kullanılır?

Emlak Web Siteniz İçin Twitter için bağlantı kurma hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kullanılabilecek en iyi sosyal ağlarda, özellikle de Twitter’da çok sayıda “çok takipçili kullanıcı” vardır. Reklam verenler , Sponsorlu Tweetler adlı bir hizmetin kullanımı sayesinde birçok firmanın ihtiyaç duydukları ilgiyi elde etmelerinden faydalanabilir.

Emlak Web Siteniz İçin Twitter  için Sponsorlu Tweetler Nasıl Çalışır?

Aslında oldukça basit. İstediğiniz içeriği tweet edebilmek için (reklamveren) bir ‘çok takipçili birine’ (yayıncıya) belirli miktarda para ödersiniz. İçeriğinize sahip olan ve web sitenize / wp_betawppostsunuza bağlanan bu tweet, ‘güç kullanıcısı’ (yayıncı) tarafından izleyen tüm insanlar tarafından görülecektir.

İçeriğinizle muhtemelen ilgilenen kişilerin güçlü bir izleyicisine sahip olan hedefli yayıncıları seçerek, web sitenize / wp_betawppostsunuza artan trafik oluşturabilir ve etkin şekilde oluşturacaktır. Bu hedeflenen tweet’lerden artan trafik, birinin içeriğini görme olasılığını, yararlı ya da becerikli bulma ve dolayısıyla kendi web sitelerinden / wp_betawppostslarından link almak isteyecektir. Doğru yayımcının sunduğu yalnızca bir (1) sponsorlu tweet’in, içeriğinize, şimdiye kadarki içerikten daha fazla trafik çekebileceği ve diğer alakalı web sitelerinden gelen çoklu geri bağlantıları getirebilecek olması mümkündür.

Daha fazla trafik = Daha Fazla Bağlantı = Daha İyi Sıralamalar = Daha Fazla Trafik = Daha Fazla Yol Açar

Emlak Web Siteniz İçin Twitter  için Sponsorlu Tweetleri Kullanmanın Yaratıcı Yolları

Bağları çekmek için içeriğinize güvenmeyin. Çoğu zaman, ne kadar iyi olursa olsun içeriğinizi tanıtmak için, yaratıcılığa ihtiyaç duyarsınız. İnternette çok fazla bilgi var, bu nedenle içeriğinizi daha önemli hale getirme konusunda iyi iş çıkarmalısınız.

Emlak Web Siteniz İçin Twitter  için yaratıcı bir fikir, sponsorlu tweetler aracılığıyla web sitenize gelen ziyaretçiler için yarışmalar düzenlemektir. Ödüllerinizin ziyaretçileriniz için anlaşmaya varılacağı için biraz ekstra para harcamanız gerekebilir, ancak çekici bir teklif genellikle diğer bağlantı oluşturma seçeneklerine göre çok daha yüksek bir yatırım getirisi sağlayabilir. Ziyaretçileriniz kazanmak için ne istiyor? Onlara web siteme bağlanmak istemek için ne cazip bulurlardı, yoksa daha iyisi bir lider olurlar mıydı?

 

About Author

Medanis Destek