Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Siteniz Eski Mi?

Emlak Web Siteniz Eski Mi?

Emlak web sitenize en son ne zaman baktınız? Ana sayfanızı kontrol etme veya özellikli ürünlerinizi güncelleme hakkında konuşmuyoruz. Sitenizi, bir şekilde organik arama motoru sonuçlarının en üst seviyesine ulaşmayı başaran sinir bozucu yeni sitelere karşı değerlendirmek veya karşılaştırmak için zaman ayrıdınız mı? Emlak Web Siteniz Eski Mi? Yeni web siteleriyle rekabet edecek düzeyde mi?

Sitenizi ilk başlattığınızdan beri, aynı tasarım, ana sayfa, hoş geldiniz mesajı, modası geçmiş flaş intro veya ana sayfanızda çalan son derece can sıkıcı klasik müzik bulunduğuna bahse girmeye hazırız.

Emlak Web Siteniz Eski Mi? İşte başlıyoruz.

Ziyaretçilerinizin ve potansiyel müşterilerin ne düşündükleri ile başlayalamak iyi olacak. Okuyun, hatırlayın ve sitenizin bunu somutlaştırdığından emin olun:

“Emlak bilgileri arıyoruz ve mümkün olduğunca hızlı ve kolay bir şekilde istiyoruz. Sizi umursamıyoruz. Tek bilmek istediğimiz, bizim için neler yapabileceğiniz. “

Emlak Web Siteniz Eski Mi? – Modası Geçmiş Şeyler

Kişisel Alan Adları olarak da bilinir

Adınızın, Ahmet AAA olduğunu varsayalım. Web sitenizin alanının AhmetAAA.com veya AhmetEmlak.com olsun.

Ana sayfanızda bundan 10 yıl önce size muazzam bir müşteri çekme şansı var ve her yerde # 1 Bölgedeki Emlakçı olarak belirlenirdi. Sitenizi gördüğümüz ilk 8 saniyede, sitenizin SİZ ile ilgili olduğunu öğrendik. Adınızı nasıl heceleyebileceğiniz, köpeğinizin isminin ne, hangi renkleri sevdiğinizi vb.

Emlak bilgileri arıyoruz ve mümkün olan en kolay ve en hızlı şekilde olmasını istiyoruz.

Tüm siteniz bize SİZ’i anlatıyor.  Biz emlak bilgileri almak için web sitenize bakıyoruz, sizin adınızı ve bilgilerinizi öğrenmek için değil. Öncelikle emlak bilgilerine ulaşabilmeliyiz.

Emlak Web Siteniz Eski Mi? : Giriş Sayfası / Ana Sayfa

Ziyaretçileri 8 saniyeden daha kısa bir sürede kaybetmek isterseniz, Flash programların yoğun olarak kullanıldığı bir anasayfanız olsun. Flash animasyonlar bundan 7 yıl önce havalıydı.

Emlak bilgileri arıyoruz ve bunu mümkün olan en hızlı ve en kısa sürede istiyoruz.

İhtiyacımız olan bilgiyi elde etmek için birden fazla tıklama yapma zorunda kalan ziyaretçiler web sitenizden sıkılarak çıkacaktır. Buna ek olarak, hala flash bir web sitesiniz varsa lütfen en kısa sürede bundan vazgeçin.

Emlak Web Siteniz Eski Mi? :  Açılış Mesajlı Anasayfa

Eskiden “Web siteme hoşgeldiniz.” “Ahmet AAA Emlak’a hoşgeldiniz.” gibi açılış mesajları seviliyor olabilir ama artık bunlar demode oldu. Bunları kullanmayı bırakın arama motorları bunları önemsemiyor insanlar da öyle.

Emlak Web Siteniz Eski Mi? : Yerel Linkler (Hava, Okullar, Dinlenme, Etkinlikler, vb.)

Mahalledeki okul bilgileri, hava durumu gibi bilgilere yer verecekseniz başka web sitelerine bağlantı vermek yerine direkt kendi web sitenizde bu bilgilere yer verin. İnsanlar web sitenize ulaştıklarında başka bir web sitesine tıklamak istemeyecekler ve web sitenizden çıkacaklar.

 

 

 

Emlak Web Siteniz Eski Mi?: 10’dan fazla Gezinme Düğmesi

Web sitenizi basit tutun. İnsanların bir şeylere tıklamaktan hoşlandıklarını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. İnsanlar en kısa sürede, en az tıklamayla aradıklarına ulaşmak istiyor.

Emlak Web Siteniz Eski Mi? : Formlar

Neden Ev Değerlendirme veya Konut Kredisi Ön yeterlik formlarını zorla doldurtmaya çalışıyorsunuz? Bunların güçlü harekete geçirici mesajlar olduğunu düşünüyorsanız veya size bilgi vermeleri için kullanıyorsanız yanlış yoldasınız. Eğer birisi bir ev kredisi almak istiyorsa, gerçekten size soracak mı?

İnsanların gerçekten merak edebileceği emlak bilgilerine web sitenizde yer vermelisiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Siteniz Eski Mi? yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek