Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Template

Emlak Sitesi Template

Herkesin aklında kalıplaşmış bir emlakçı imajı var. Emlakçı dendiğinde aklımıza mükemmel giyinmiş, bakımlı, görgü kurallarına uyan ve kendilerini işine adamış kişiler gelir. İnsanları bir sonraki evlerine yerleştiremeye çalışırken olabilecek her türlü sorunu tahmin etmelisiniz peki Emlak Sitesi Template çalışmanızla dijital dünyaya geçerken de bu kadar dikkatli olacak mısınız? Web sitenize de bu kadar özen gösterecek misiniz?

Emlak Sitesi Template Sayfanızın tasarımını veya stilini sınırlayan hiçbir şey yoktur. Bununla birlikte, kalitesinin açıkça görüldüğünden emin olmalısınız. Web geliştirme temel bir anlayışla, herhangi bir kullanıcı HTML şablonlarını kullanarak inanılmaz bir site oluşturabilir. Hem estetik tasarımı hem de gayrimenkul web sitelerinin işlevselliğini iyileştirmeyi taahhüt eden geliştirme kitleri gibi davranıyorlar. Buna ek olarak, çoğu şablon nispeten ucuzdur. Olduğu söyleniyor, en iyi HTML5 Emlak Sitesi Şablonlarından bazılarına bir göz atalım

Zoner

Alan adı-yaratıcı-tam ekran-harita-html-şablonu

Zoner Emlak Sitesi Template, gayrimenkul siteleri için mükemmel bir HMTL şablonu. Potansiyel müşterileri etkilemeyi başaramayan büyüleyici bir tasarıma sahiptir. Web geliştirme deneyiminizi geliştirmeyi umduğunuz pek çok özellik eklendi. Zoner, müşterilerin gelecekteki evlerini bulmalarını kolaylaştıran OpenStreetMap ve Google Harita entegrasyonuna sahiptir. Sadece hangi harita sağlayıcısına emlak şirketi sayfası için en iyi karar verebilirsiniz. Bu Emlak Sitesi Template şablon bir Parallax kaydırma fonksiyonuna sahiptir ve Parallax efektleri site haritasına entegre edilebilir. Bu, rekabetinizi gölgelemeye çalışırken sitenizi ön plana çıkarabilir.

Spotter

Spotter-tam ekran-harita-html5-web sitesi-şablonu

Spotter Emlak Sitesi Template, OpenMapSupport özellikli örnek bir HTML şablonudur. Bu yenilikçi özelliği benimseyen ilk şablonlardan biridir. Toplamda 40’tan fazla OpenStreetMap sağlayıcısı var, bu nedenle seçim eksikliği asla bir sorun haline gelmeyecek. Spotter Emlak Sitesi Template, başarı oranınızı artırmak için özel olarak hazırlanmış pek çok faydalı seçenek sunar. Örneğin, her konum arama, Otomatik Tamamlama ve Coğrafi Konumdan faydalanabilir. Bu geliştirilmiş yardımcı program, müşterinin navigasyon deneyimini büyük ölçüde geliştirir. Kullanıcılar JSON Harita İşaretçilerinden ve sayfa öğeleri için hızlı bir görüntüleme işlevinden yararlanır. Web siteniz İbranice, Arapça veya Japonca gibi diller için RTL’yi (izin hakkı) entegre edecektir.

Spotter Emlak Sitesi Template, kullanıcının kolay klavye kısayollarını ve komutlarını ayarlamasını sağlar. Buna ek olarak, her biri belirli bir nişe hizmet eden birden fazla ana sayfa varyasyonu vardır: seyahat, araba bayii, gayrimenkul, restoran ve evrensel dizin. Yazı tipi Awesome Simgeler ve özel harita simgeleri entegre edildi. Düzeni tamamen duyarlıdır ve herhangi bir yeniden boyutlandırma hatası yaşamaz. İçeriğe tabletlerden, akıllı telefonlardan, dizüstü bilgisayarlardan ve masaüstü bilgisayarlardan erişilebilir. Spotter’ı satın alma işlemine gerek duymadan örneklemek isteyenler için canlı bir şablon önizlemesi hazırlandı. Ücretsizdir.

Daire HTML

Apartman-html-video-arka plan-html-şablonu

Kaliteli gayrimenkul web siteniz için Emlak Sitesi Template Apartment HTML ideal bir seçimdir. Bu HTML şablonu güzel, optimize edilmiş ve web sayfanızın her yönünü zenginleştirebiliyor. Gayrimenkul endüstrisi uygun reklamcılıkla ilgilidir ve bu ürün temel ilkeyi anlamaktadır. Yüzeyde, Apartman HTML’i çok sezgisel ve kullanımı kolaydır. Bununla birlikte, teknik açıdan karmaşıktır ve nişeye özgü özellikler ile doludur. Sayfalarınızda panorama ve sokak görünümü işlevleriyle birlikte Google Haritalar entegrasyonu yer alabilir.

Emlak Sitesi Template şablonu, emlak siteleri, ajanslar ve özel emlak sitelerini iyileştirmek için kullanılabilir. Toplamda, 6 Farklı Ana Sayfa Varyasyonu bulunmaktadır: Harita, Sürgü, Sokak Görünümü Panoraması, Tek Emlak, Çok Amaçlı ve Bir Sayfa. Seçimden bağımsız olarak, sonuç inanılmaz görünecektir. Elbette, 8 farklı renk şemasından seçim yapmak mümkündür. Ne tekliften hoşlanmıyorsanız, kendi tasarımınızı yapabilirsiniz. Temel olarak, kullanıcılar vizyonlarına uygun bir sayfa hazırlayabilir. Daire HTML, kullanıcının ihtiyaçlarına bağlı olarak kutulu veya geniş bir düzen içinde sergilenebilir. 50’den fazla HTML sayfası varyasyonu ve çalışan bir Ajax iletişim formu var. Arapça, İbranice veya Japonca gibi diller için RTL (sağdan sola) yazma biçimi desteklenir.

 

APART VILLA

Apart-villa-kiralık-web-html-şablonu

Emlak Sitesi Template APART VILLA, mülk sahipleri ve Emlakçılar web sitelerini artırabilen tek bir emlak şablonudur. Birçok nişe özgü özelliklere ve asla hayal kırıklığına uğratmayan etkileyici bir düzene sahiptir. Çok sayfalı bir ayarı içerdiğinden, daha büyük gayrimenkul şirketleri siteleri için bile kullanabilirsiniz. Arazinizi, villanızı, evinizi veya dairenizi satmak istiyorsanız, bu şablon idealdir. Bir amatör olsanız bile sizi bir profesyonel gibi gösterecektir.Emlak Sitesi Template  APART VILLA’da bir detay sayfası ve müşterileri potansiyel gelecekteki evleri ile yönlendiren bir mülk turu bölümü vardır. Reklam mülkleri hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Şablon piksel mükemmel kodlamaya ve bir Google Haritalar işlevine sahiptir. Özellikleri saptamak ve en hızlı yörüngeleri hesaplamak mümkündür. 3 farklı ana sayfa stili ile birlikte aktif bir iletişim formu mevcuttur. APART VILLA, en son sürümünü kullanarak inşa edildi, böylece boyutlandırma hatalarını ortadan kaldırdı. Düzeni akıllı telefonlar, tabletler ve çoğu büyük tarayıcı ile uyumludur. İnanılmaz Google yazı tiplerinin eklenmesinden dolayı, her yazı için tipografiyi kolayca özelleştirebilirsiniz. Sayfalar ayrıca yumuşak geçiş efektleri ve estetik açıdan hoşa giden birçok başka özellik barındıracak.

 

DREAM LAND

Dreamland-güzel-gerçek-emlak-html5-şablonu

Emlak Sitesi Template DREAM LAND, gayrimenkul web sayfaları için yüksek kaliteli bir HTML şablonudur. Birkaç saat gelişmeye başladı, sonuçta bir ürün emlak sektörünün zorluklarını giderecek kadar mükemmel bir donanıma sahip oldu. Ürünün özellikleri, sitenizin her özelliğinin geliştirileceğini garanti eder. İki ana başlık değişikliği vardır: çok sayfalı ve Bir Sayfa. Emlak Sitesi Template DREAM LAND, emlak acentelerinin veya mülklerini satmak isteyen düzenli sahiplerin siteleri için kullanılabilir. Bu şablonun bir sayfa sürümü uygulanabilir. Her sayfaya cazibe ve sınıf ekleyerek çok güzel Parallax efektleri görülebilir.

Emlak Sitesi Template DREAM LAND’un farklı etkileri ve işlevleri vardır ve düzeni tabletlerin, masaüstü bilgisayarların, akıllı telefonların ve dizüstü bilgisayarların ekranlarıyla uyumludur. Buna ek olarak, çapraz tarayıcı uyumluluğu garanti edilmektedir. Bir dizi profesyonel Google yazı tipinin yanı sıra, hızlı geçiş efektleri sitenizi süsleyecektir. Özelleştirilmiş tipografi, yayınları çevrimiçi okuyucular için daha cazip hale getirebilir. Yeni zaman kullananlar için web geliştirme zorlu bir çaba olabilir. Neyse ki DREAM LAND, her özellikle ilgili bilgileri içeren kapsamlı bir dokümantasyon kaynağı sunmaktadır. Her kullanıcıyı bir gecede uzmana dönüştürerek size yol gösterebilir. Canlı önizleme de mevcuttur.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Template çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Template çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Template yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı