Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Teması

Emlak Sitesi Teması

Pazarlamacılar, izleyicilerin dikkatini çekecek ve etkili bir şekilde çevrimiçi iletişim kurabilecekleri yenilikçi yollar bulduklarından, emlak web sitesi tasarımı giderek daha sofistike hale geldi. Emlak Sitesi Teması cesur grafiklerden benzersiz seyir planlarına kadar, emlak web sitesi tasarımcıları, web’in etkileşimli olanaklarından yararlanmak için yeni yollar geliştiriyorlar.

Emlak Sitesi Teması tasarımında yeniliklerin en iyisini temsil eden bazı sitelerin bir listesini derledik. Bir web tasarımcısı veya yeni bir emlak sitesi yaratmak isteyen bir acente olmasanız bile, bu tasarımların “çekiciliğine” mutlaka bir göz atın.

Scot Karp emlak web sitesi tasarımı

Emlak Sitesi Teması örneği Scot Karp’ın emlak sitesi tasarımı neredeyse tamamen kusursuzdur. Site ziyaretçileri, yalnızca araştırma yapıyor veya belirli listelerle ilgileniyor olsalar da, istedikleri bilgileri sunmak için gerekli olan tüm temel bileşenleri içermektedir: sayfanın en üstündeki sosyal paylaşım düğmeleri, yukarıda belirgin bir gayrimenkul arama çubuğu (Kaydırılmak zorunda kalmadan görünen bir web sayfasının parçası), çekici mahalle ve fotoğraf listeleme ve Karp’ın değer teklifi ve pazarı hakkında ayrıntılı bilgi içeren bol miktarda kopya.

 

Houlihan Lawrence

Houlihan Lawrence gayrimenkul web sitesi tasarımı

Emlak Sitesi Teması örneklerinden biri olan Christie’nin Uluslararası Emlak Komisyonculuğu’ndan bir gayrimenkul web sitesine bakmayı beklediği gibi, Houlihan Lawrence’s sitesi de kusursuz. Karışıklık yok, yaygara yok: Sadece temelleri şık ve temiz bir düzen içinde ön plana çıkıyor. Gezinme çubuğunun altındaki kaydırma slayt gösterisi, ziyaretçilerin bir diğerinden güzel bir mülkte ilerlemelerine olanak tanırken, altındaki “Öne Çıkan Topluluğu” bölümü ziyaretçilere firmanın sunduğu niş pazarlardan birine, o alan için konut verileri de dahil, bir bakış sunar. Sonuç olarak, örnek bir web sitesi tasarımı.

 

Ginger Martin ve Co.

Zencefilli Martin gayrimenkul web sitesi tasarımı

Emlak Sitesi Teması örneği Houlihan Lawrence ile aynı şekilde,  Ginger Martin ve Co., bir Sotheby’s International Realty emlak için gayrimenkul web sitesi tasarımı, basit ancak etkili. Mülkleri araştırmak, firmanın satın alma ve satış değerini öğrenmek veya şirketin bilgilendirici emlak wp_betawpposts yazılarının bazılarına bakmak istiyorsanız, her kaynağı kolayca bulabilirsiniz.

 

Slifer Smith ve Frampton Emlak

Slifer Smith Frampton gayrimenkul web sitesi tasarımı

Emlak Sitesi Teması örneği berrak ve özlü bir şekilde, Slifer Smith ve Frampton Emlak web sitesinin ana sayfasını mükemmel bir şekilde tanımlayın. Gerekli arama araçlarının tümü, Colorado alanındaki Vail Vadisi’nin cazip görüntüleri ile birlikte daha üstündür. Ayrıca, gayrimenkul web sitesi ziyaretçilerinin, yerel bir konut piyasası analizi, hareketli hizmetler hakkında bilgi, yerel yaşam biçimini ayrıntılı olarak gösteren gayrimenkul videoları ve bir mülk uyarı kaydı da dahil olmak üzere satın alma ve satış deneyimlerine yardımcı olması için diğer hayati kaynaklara erişebilirler. Ajandaki ofislerin eyalet çapında nerede bulunduğunu gösteren sayfanın altındaki harita özellikle hoş bir dokunuş. Bundan daha iyi gayrimenkul web sitesi tasarımları bulamazsınız.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Teması çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Teması çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Teması yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı