Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Ücretsiz

Emlak Sitesi Ücretsiz

Bir emlak firması olarak profesyonel ve kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız var. Peki neden? Emlak Sitesi Ücretsiz bir web sitesi kullanmak ne kadar cazip gelse de işletmenize yarardan çok zarar verebilir.

Emlak Sitesi Ücretsiz web sitesi kullanarak yıllardır çalışarak elde ettiğiniz itibarı sadece birkaç dakika içerisinde yok edebilirsiniz. Günümüzde insanlar bir işletmeye gitmeden önce web sitesine girerek incelemeyi tercih ediyor. Bir düşünün harika bir ofisiniz olabilir, her gün işe şık kıyafetlerinizi giyerek gidiyor olabilirsiniz ancak Emlak Sitesi Ücretsiz web siteniz varsa insanlar ilk olarak ucuz ve kalitesiz bir web sitesi ile karşılaşacaklar. Emlak Sitesi Ücretsiz web sitenizi gördüklerinde akıllarında boş bir ofis ve acemi bir emlakçı profili belirecek. Neden sadece bir profesyonel web sitesi ile bütün müşterileri cezbetmek varken tüm işinizi Emlak Sitesi Ücretsiz web sitesi ile mahvedesiniz.

Emlak Sitesi Ücretsiz Kullanmanın Dezavantajları

Emlak Sitesi Ücretsiz ‘de hiçbir şey genellikle özgür değildir.

Hiç kimse size web sunucusunda (web sitelerini yerleştirdiğiniz yerde) bir miktar tazminat ödemeden alan vermeyecektir. Barındırma için para ödemiyorsanız, muhtemelen başka yollarla ödeme yapacaksınız demektir.

Emlak Sitesi Ücretsiz kendi alanınız değil.

Ücretsiz bir web sitesi için kayıt yaptığınızda kendi alan adınızı öğrenemezsiniz. Emlak web sitenizi örneğin www.emlakcim.com yapmak isteyeceksiniz. İstediğiniz şey emlakcim.freewesiteprovider.com gibi çirkin bir alan adı olacaktır. Bunun kötü bir şey olduğunu söylemiyoruz; web sitenizin sahipliğini almadığınızı söylüyoruz. Bu sizin için ne arıyorsanız Google ücretsiz bir web sitesi için iyi bir hizmet var. Bu profesyonelce görünmeyecek.

Arama motorları web sitenizi sıralamayacaklar.

Ne sıklıkta Google’da aradığınızda emlakci.freewesiteprovider.com gibi web sitelerini görüyorsunuz. Fazla değil! Web sitenizi Emlak Sitesi Ücretsiz oluşturucu ile arama motorlarında bulmanız zor olacak.

Az işlevsellik

Emlak Sitesi Ücretsiz olduğunda, size koydukları kısıtlamalarla sınırlıdır. Kendi web siteniz varsa, istediğiniz herhangi bir değişiklik yapabilir, herhangi bir işlevselliğe sahip olabilir ve herhangi bir tasarım değişikliği yapabilirsiniz.

Zayıf destek

Bir şey için para ödemiyorsanız, muhtemelen bu hizmeti aldığınız şirketin hizmet maaşlarına ihtiyacınız olan parası yoktur.

Reklam ücretsiz değil

Emlak Sitesi Ücretsiz için ödeme yapmak için, ücretsiz web sitesi normalde web sitenize reklamlar sunar. Bu, almak zorunda kalacağınız bir ticaret. Bu a) profesyonel değil b) cazip değil ve c) web sitenizden para kazanmak istiyorsanız sizi kısıtlar.

Profesyonel olmayan tasarım

Normal olarak Emlak Sitesi Ücretsiz sağlayıcılarının sınırlı tasarım seçenekleri vardır. Birkaç standart şablonunuz olacak, ancak web sitenizi internetteki diğer web sitelerinin 1000’leri gibi görünmesini gerçekten istiyor musunuz? Veya html kullanarak bir web sitesi nasıl oluşturulacağını düşünüyorsunuz, ancak tasarım yönünü unutuyor musunuz?

Muhtemelen wp_betawppostslama işlevselliği elde etmeyeceksiniz

Emlak Sitesi Ücretsiz kurucuları zor bir wp_betawppostslama özelliği (artı maliyeti çok maliyeti) içeren bir html veya php tabanlı bir betik kullanıyorsanız, bu yüzden eğer wp_betawpposts istiyor iseniz, Ayrıca wp_betawpposts yazmayı da içeren bir hizmet. Bununla birlikte, bir wp_betawpposts başlatmak istiyorsanız, wp_betawpposts başlangıç ​​kılavuzumuza bakın.

Kendi barındırma kurma sadece daha iyidir

Kendi etki alanınızı ve kendi web sitenizi özelleştirebileceğiniz kendi barındırma yöntemini edinmek daha iyi bir seçenektir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Ücretsiz çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Ücretsiz çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Ücretsiz yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek