Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Programı

Emlak Sitesi Programı

Gayrimenkul söz konusu olduğunda, en önemli şey konumdur. Bir sonraki projeniz için en uygun yeri belirledikten sonra, en önemlisi zamandır. Geliştirme sürecini hızlandırmak, başarınızda kritik öneme sahiptir. Daha kısa zaman aralığı = daha düşük maliyet ve risk ve daha hızlı tesis açılışları = daha hızlı gelir elde etme. Bunu Emlak Sitesi Programı ile sağlayabilirsiniz.

Emlak Sitesi Programı, site seçimi ve satın alınmasından tasarım ve yapım aşamasına kadar geliştirme sürecini hızlandırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir web tabanlı ve masaüstü yönetim sistemi sunar. Emlak Sitesi Programı, mülkleri kendi mülkiyetine sahip olan ve bu mülkleri yöneten veya mülkiyet yönetimi hizmetleri sunan şirketler için, müşterilerin tüm portföyünü yönetmek için merkezi bir sistem sunmaktadır.

Alan seçimi, durum tespiti, satın alma ve başlangıç ​​tasarımı gibi geliştirme sürecini yönetin. Emlak Sitesi Programı, potansiyel satın alımlarınızı seçme sürecine yardımcı olmak ve yatırım getirinizi artırmak için derecelendirmek ve değerlendirmek için yönetici raporları da sağlar. Her mülk için önemli belgeler, iç personel, danışmanlar, yükleniciler ve hatta kiracılar dahil olmak üzere izin verdiğiniz insanlar tarafından erişilebilir.

Emlak Sitesi Programı Faydaları:

  • Kalkınma süresini kısaltın
  • Proje maliyetinizi ve riskinizi azaltın
  • Sınırsız sayıda özelliği bir konumdan yönetin
  • İlgili tüm taraflar arasındaki bilgi akışını yönetin
  • Alan seçimi, inceleme, edinim ve ilk tasarımın yönetiminde verimliliği arttırın.
  • Menfaat sahiplerine (çalışanlar, danışmanlar, müteahhitler ve hatta kiracılar dahil olmak üzere) bilgilere kontrollü erişim sağlayın

Emlak Sitesi Programı Web Sitesi:

Araştırma bulguları, ev alıcıların yüzde 60’ının ev satın alma bilgi almak için internet kullandığını gösteriyor. Neden ev alıcıları yerel emlakçılarla konuşmadan önce internete bakıyor? Bu nedenle Emlak Sitesi Programı kullanmak mantıklı geliyor.

Bir Emlak Sitesi Programı müşteriye nasıl fayda sağlar?

İnternet teknolojileri aramayı daha kolay hale getirir. Veritabanı teknolojileri, komisyoncuların, acentelerin ve üçüncü tarafların listeleri, kredileri ve diğer ev satın alma bilgileriyle ilgili daha önce hiç olmadığı kadar çok bilgi dağıtmasına ve görüntülemesine olanak sağladı.

Bir evde rekabetçi bir teklif vermek, doğru krediyi doğru oranda elde etmek ve böyle bir yatırım yapmadan önce biraz bilgili görünüyorsa birçok alıcı, bir emlakçı ile konuşmadan çok önce bilgi toplama süreci başlatmak zorunda olduklarını düşünüyor.

Bu nedenle bir Emlak Sitesi Programı ‘na sahip emlakçıların rekabet üstünlüğü vardır.

Alıcılar başka nerede bir ev iç mekanını sanal bir turda izleyebilir, ev satın almak, mahalle bulmak ve liste acentesinin sorularını aynı yerde bulmak için kredi ürünleri ve hesap makineleri görüntüleyebilir mi? Bu, emlakçılarından aldığı kişiselleştirilmiş hizmete benzer bir şey.

İnternetin temyizine ek olarak, bu alıcıların ev ödevlerini kendi hızıyla yapmalarını sağlayan 24 saat hizmetimiz var. Çocuklar yattıktan veya patronun yüksek hızlı İnternet erişimini kullanarak işyerinde aradılar.

Bir gayrimenkul Emlak Sitesi Programı size bir emlak komisyoncusu olarak nasıl bir fayda sağlar?

Bir web sitesi zaman kazandırır. Her bir müşteri ve satılık mallarını koyan insanlar için bu hantal kataloğu çıkarmaya ihtiyacınız yok. Gayrimenkul yazılımını kullanarak web tüm süreci etkinleştirebilir.

Belirli bir alanla sınırlı değilsiniz. Bir web sitesi daha büyük alanları keşfetmenizi sağlar. Merkezi bir yerde bir ofiste oturabilir ve eyaletin ülkenin etrafındaki olayları yönetebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Programı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Programı çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Programı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı