Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Portalı

Emlak Sitesi Portalı

Teknoloji ve internet, emlak sektöründe devrim yarattı. Tüketiciler tarafından gayrimenkul satın almak ve satmak için internet kullanımı, gayrimenkul şirketlerinin müşterilere daha iyi hizmet vermeleri ve daha iyi bir şekilde onları cezbetmeleri için ek bir araç olarak internete bakan bir sonucu olarak yıllar içinde dramatik bir şekilde arttı. Emlak Sitesi Portalı hizmetleri sağlayıcıları için hizmet sunmak ve emlak bilgilerini daha geniş bir müşteri tabanıyla paylaşmak için güçlü bir araç olarak ortaya çıkmıştır.

Gayrimenkul şirketleri, Emlak Sitesi Portalı çözümlerini markalarını tanıtmak ve hizmetlerini tanıtmak için güçlü bir pazarlama aracı olarak kullanıyor. Emlak Sitesi Portalı kullanarak gayrimenkul şirketleri, alıcılar, mülk sahipleri farklı bölgelere yayılmıştır.

Emlak Sitesi Portalı, tüketiciye mülkiyet, işlem ve servis sağlayıcı ile ilgili bilgilere sonsuz erişim sunar. Alıcılar çevrimiçi sorgular yapabilir, bu nedenle zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Acentelerin ve satıcıların çevrimiçi genel sorguları takip etmeleri ve yanıtlamaları günün 24 saati, haftanın 7 günü kolaylıkla emlak acentelerine ve şirketlerine, alıcılara çevrimiçi mülkte arama kolaylığı sağlayan büyük bir veritabanı veritabanında arama ve bakım yapma olanağı sağlar Veritabanları. Bir CMS (İçerik Yönetim Sistemi) tabanlı uygulamalar, gayrimenkul şirketlerinin varlık detaylarını kolayca güncellemesi ve yayınlaması için çözüm ile entegre edilebilir.

Online rezervasyon motorunu kullanarak, alıcılar mülklerin detaylarını arayabilir ve tarayabilir; istenen mülkiyetini seçin ve çevrimiçi işlemlerin güvenliğini sağlayan entegre bir güvenli ödeme ağ geçidi ile çevrimiçi olarak kaydedin.

Bazı Temel Faydalar şunlardır: – Çevrimiçi

Genel Sorgu

1. Her ikisi de Alıcılar ve Satın Alanlar için
2. Çevrimiçi Faiz Oranı Hesaplaması
3. Mülk Değerlemesi
4. Güvenli ödeme ağ geçidi  üzerinden Sınıflandırılmış Çevrimiçi rezervasyon

1. Otomatik
Rezervasyon hizmetleri

2. Hesap

Emlak Sitesi Portalı ile Sanal Binalarından otomatik İşlem (demo için Müşteriye)

1. Sanal turlar, emlak alıcılarının mülkün görüntüsünü almasına ve bu hisselerin tadını çıkarmasına imkân sağlayarak oluşturulabilir.
2. Vitrindeki multimedya sunumları, vitrin özelliklerinde kullanılabilir

Emlak Sitesi Portalı ile Kolay Rapor Üretimi

Alıcılar tarafından tercih edilen alanlar ve bölgeler, aracıları alıcılar ve gayrimenkul şirketleri, müşterilerin davranışlarını incelemek ve analiz etmek ve onlara daha iyi hizmet vermek için eğilimler.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Portalı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Portalı çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Portalı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı