Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi PHP

Emlak Sitesi PHP

Yeni bir emlak web sitesi önerisi istemek çok zor bir iş olabilir, çünkü bugün çok sayıda seçenek mevcut. Emlak Sitesi PHP fiyatları ve özellikleri aklınızı karıştırabilir.

Bu yazıda, size yeni bir Emlak Sitesi PHP için bütçenin nasıl düzgün bir şekilde hesaplanacağına ilişkin basit dökümünü veriyoruz.

ANAHTAR WEB GELİŞTİRME MALİYETLERİ

Yeni bir Emlak Sitesi PHP sitesinin fiyatlandırılması, aşağıda özetlendiği gibi, web sitesinin oluşturulmasıyla ilgili birkaç önemli maliyet faktörüne bağlıdır. Bir alan adı satın almanın yanı sıra, yeni bir gayrimenkul web sitesi için yapmanız gereken genel yatırım, aşağıda açıklanan her bir faz için gereken toplam saat sayısına bağlıdır.

1. İçerik
Emlak Sitesi PHP içeriği birçok farklı biçimde gelir ve sitenizin sayfalarını doldurmak için gerekli olacaktır. Buna, marka bilinci oluşturma varlıkları, profesyonel fotoğraflar, kaplamalar, yazılı kopyalar ve bina bilgileri (kat planları, saha planları, yığma çizelgeleri, vb.) dahildir. Tüm bunları kendiniz sağlayacak zamanınız ya da kapasiteniz yoksa, profesyonellere yeni web siteniz için ilk içeriğinizi hazırlamaya yardımcı olmak için dış kaynak kullanımını düşünebilirsiniz.

Ayrıca, devam eden güncelleştirmelere (bir wp_betawpposts, haber bölümü, araştırma vb.) Ihtiyaç duyacak bir bölümünüz varsa, içerik oluşturma gereksinimlerinizi desteklemeye devam etmek için devam eden bir sözleşmeyi düşünmek isteyebilirsiniz.

2. Proje Yönetimi
Tipik olarak bir Emlak Sitesi PHP projesi, projenin başından sonuna kadar projenin tüm yaşam döngüsünü düzenleyen bir Proje Yöneticisi tarafından koordine edilir. Tüm istemci gereksinimlerini tamamlamak, tüm reklam öğelerini (logo, fotoğraf, yazı tipi vb.) toplamak, zaman çizelgeleri oluşturmak, üretim çizelgelerini yönetmek, web sitesi yapısını tanımlamak için yardımcı olmak, tasarımcılar ve geliştiricilerle koordinasyon sağlamak ve yayınlanabilir kaliteyi sağlamaktan sorumludurlar. Herhangi bir ihtiyaç ya da sorunun karşılandığından emin olmak için müşteriyle arabirim kurmak.

3. Web Tasarımı
Tasarım aşaması web sitesi oluşturma sürecinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Web sitenizin genel estetiğini etkileyen çeşitli kritik bileşenlerin yanı sıra tüm cihazlarda (masaüstü, mobil, tablet) kullanıcı deneyimi de içerir. Genellikle, aşağıdakileri içerir:

 • Genel görsel tasarım
 • Tüm sayfaların içerik düzeni
 • Renk şemalarını seçme
 • Tipografiyi seçme
 • Grafik öğeler (simgeler, düğmeler, vb.)

Toplam sayfa sayısı, görsel bileşenler ve özel grafiklerin karmaşıklığı, bu aşamada ayrılması gereken tasarım süresi (ve ilgili maliyetler) miktarını belirler.

4. Web Geliştirme aşamasında
Emlak Sitesi PHP tasarımlar tıklanabilir bir web sitesi prototipine dönüştürülür. Web sitesi tamamen interaktif olacak ve tüm farklı cihazlar ve tarayıcılarda işlevsel olmalıdır.

Bir proje için gereken toplam geliştirme süresi, sitenin boyutu, etkileşimli bileşenler ve gelişmiş işlevler de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır. Bunlar arasında şunlar olabilir:

 • Emlak arama filtreleri
 • Emlak ayrıntıları sayfaları
 • Etkileşimli haritalar
 • İnteraktif site planları
 • Etkileşimli istifleme grafikleri
 • Müşteri / yatırımcı portalları
 • wp_betawppostslar
 • 3. parti araçların entegrasyonu

5. CMS Entegrasyonu WordPress
Emlak Sitesi PHP bir içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini düzenlemenize ve düzenlemenize izin veren bir yönetim aracıdır. Bu şekilde, bir şeyi değiştirmeniz gerektiğinde web geliştiricisine veya acenteye güvenmeksizin, web sitenizi anında güncellemek için eksiksiz bir özerkliğe sahip olursunuz.

CMS entegrasyonu ile ilgili maliyetler, entegrasyonun kapsamına / derinliğine ve web sitesinin herhangi bir gelişmiş bileşenlerini yönetmek için herhangi bir özel modül veya eklentinin gerekli olup olmadığına bağlıdır.

6. Barındırma ve Devam Eden Bakım
Emlak Sitesi PHP bir web sitesi başlatıldıktan sonra sorunsuz çalışmasına ve sitenizden en iyi şekilde yararlandığından emin olmanıza yardımcı olmak için devam eden hizmetler genellikle gereklidir. Devam eden hizmetlere şunlar dahildir:

 • Web sitesi barındırma
 • Güvenlik güncelleştirmeleri ve düzeltme ekleri
 • CMS ve eklenti güncellemeleri
 • Teknik Destek
 • Veri yedeklemeleri
 • Aylık raporlama

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi PHP çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi PHP çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi PHP yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı