Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi PSD

Emlak Sitesi PSD

Bir web sitesi kurmak hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Emlak Sitesi PSD hizmetlerinden oluşan artan bir listeden birini kullanarak kendinizi ihmal edilebilir bir aylık abonelik için çevrimiçi hale getirmek artık mümkün. Sağlayıcılar, sponsorlarından reklam yayınlamaya hazır olduğunuzda, küçük bir aylık abonelik için veya bazen ücretsiz olarak hizmetler sunuyor. Hizmetlerinin her ikisi de hızlı ve ucuz: çoğu kullanıcı kaydolduktan birkaç saat içinde çevrimiçi olabilir.

FAKAT…

Kağıt üzerinde bir Emlak Sitesi PSD cazip bir seçenek gibi görünebilir, özellikle sıkı bir bütçeyle çalışıyorsanız veya hızlı sonuçlara ihtiyacınız varsa. Bununla birlikte, emlak işletmeleri için bu şablon hizmetlerini kullanmanın bazı ciddi dezavantajları vardır. Kanımızca, bu olumsuzlukların herhangi bir potansiyel kazançtan daha fazla ağırlığı var.

1) Sahiplik ve Kiralama

Bir ajans yardımı ile kendi web sitenizi oluşturursanız, bu sitenizdir ve sitenizin tamamına sahip olursunuz. Dolayısıyla, ücretleriniz veya yükleme hızınız gibi web barındırıcınızdan aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız, siteyi başka bir sağlayıcıya aktarabilirsiniz . Web sitesini sadece kendi web sitenizi kiralamak yerine kiralarken çoğu Emlak Sitesi PSD ile bunu yapamazsınız. Web sitesi yavaş yüklüyse veya mobil cihazlarda kötü görünüyorsa veya çok fazla ziyaretçiniz olduğunda her seferinde kilitleniyorsa, bu konuda yapabileceğin hiçbir şey yok. Sağlayıcıları değiştirmeyi seçerseniz, sıfırdan başlamalısınız.

2) Web Sitesi Ziyaretçilerinde Kötü Gösterim

Ne yazık ki, Emlak Sitesi PSD web siteleri bazen bakmak kadar güzel, yine de şablonlara benziyorlar. Emlak Sitesi PSD web sitenizin özdeş değilse, onbinlerce diğeriyle benzer olması gerekir. Şablonlar genellikle bireyler ve küçük tüccarlar ile ilişkili olduğundan, bir KOBİ için bu işinizle ilgili yanlış izlenim verebilir. Müşterilerinize benzersiz bir hizmet ve USP sunuyorsunuz, bu nedenle web siteniz bunu yansıtacak şekilde kişiselleştirilmelidir. Web sitenizin ziyaretçileri üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için, benzersiz şirket markanızı ifade eden bir ısmarlama web derlemesiyle daha iyi hizmet verebilirsiniz.

3) Tasarım Sınırlamaları

Bir Emlak Sitesi PSD, iyi servisler ve bazı kodlama bilgisi bile ne kadar özelleştirebildiğiniz konusunda sinir bozucu teknik sınırlamalar vardır. Er ya da geç, ihtiyaç duyduğunuz işlevselliği uygulamanızı engelleyen bir engele çarptıracaksınız. Böylece ya yapmadan olursunuz ya da ihtiyaçlarınızı web sitesinin kapasitesine uydurmaya çalışırsınız – ki bu web tasarımı ters bir yaklaşımdır.

4) Deneyimden Fayda Olmaz

Bir web tasarım ajansı ile çalışmak, koda aşina olsa bile öğrenme sürecidir. JDR gibi bir şirketle bir web sitesinin oluşturulması ve pazarlanması sürecinde, web sitelerinin nasıl oluşturulduğuna, tasarım ilkelerine ve nelerin iyi bir web sitesi oluşturduğuna aşina olacaksınız. Diyalog ve karşılıklılık ilkesi, sonuçların tüm gereksinimlerinizi karşılayan bir web sitesi olması için danışmanlık sürecimize yerleştirilmiştir. Emlak Sitesi PSD şirketiyle eşdeğer bir süreç yoktur. Çoğu durumda, bir şablon kataloğu arasından seçim yapabilir ve asla bir web tasarımcısı ile kişisel olarak iletişim kuramazsınız.

5) Kendi İçeriğinizi Yazmanız Gerekmektedir.

Yeni Emlak Sitesi PSD siteniz muhtemelen içeriği kendiniz doldurmanız gereken genel ‘taslak’ metni ile dolu kutularla birlikte gelecektir. Yetkili bir yazar iseniz, bunu yapmak isteyebilirsiniz, ancak pek çok işletme sahibi sadece vakti olmuyor. Ayrıca, çevrimiçi içeriğin, dönüşümleri ve arama motoru görünürlüğünü artırmak için doğru şekilde optimize edilmesi gerekiyor. Emlak Sitesi PSD önceden onaylanmış kutularını doldurmak için kopya yazmak için günler sürebilir – bunun web kullanımı için uygun olacağını garanti etmeden – profesyonel bir metin yazarı web siteniz için birkaç saat içinde çekici bir pazarlama kopyası üretebilir.

 

6) SEO Yok

Emlak Sitesi PSD web siteleri, çok az veya hiç sayfa SEO seçeneği ile gelir. Önemli bir parçası olarak bu olumsuz Google’da sıralamanızı etkiler SEO Meta Tag, sayfa URL’leri CSS görüntüleri ve diğer teknik detayları ayarlar yeteneğidir. Emlak Sitesi PSD bir pazarlama yanı sıra bir web geliştirme ajansı, bu nedenle teknik SEO ile aklımızdaki tüm web sitelerimizi oluşturuyoruz. Arama sıralamalarınızı veya dönüşümlerinizi iyileştirmeniz gerekiyorsa satırdan daha hızlı, sayfa içi ayarlamalar yapabiliriz. Genellikle, bir şablon web sitesinde temel kodla çok şey yapamazsınız, bu nedenle SEO seçenekleriniz sınırlı olacaktır.

Bir Web Sitesinin Amacı

Emlak Sitesi PSD ‘nin bu dezavantajları, bir web sitesinin olması ilkesine ışık tutar. Yalnızca çevrimiçi varlığa sahip olmak konu değildir. Web siteniz, işletmeniz için daha fazla müşteri kazanmak için kullandığınız bir araçtan başka bir şey değildir. Bu nedenle, başarılı olabilmek için bir web pazarlama stratejisinin bir parçası olması gerekir. Şablon web siteleri, ne kadar profesyonel görünen veya çekici olursa olsun, stratejik yaklaşımı sağlayamaz ve bu nedenle sizi para kazanmaz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi PSD çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi PSD çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi PSD yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı