Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Hazır Şablon

Emlak Sitesi Hazır Şablon

Emlak Sitesi Hazır Şablon ‘ların bazı avantajlarına rağmen, durmalı ve bazı dezavantajları düşünmelisiniz. Örneğin, şablonu ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak ne kadar kolay? Bunu kendiniz yapmak için gereken becerilere veya yazılım bilgisine sahip misiniz?

 1. Özel ve benzersiz değil.
  Emlak Sitesi Hazır Şablon yüzlerce kullanıcı tarafından indirilir ve kullanılır. Bu nedenle, kendi şirketinize özgü ve benzersiz değildirler. Diğer pek çok web sitesinin kopyasını bulabilirsin. Hiç kimsenin aynı web sitesi şablonunu satın almadığından emin olmak isterseniz, fiyatın birçok katını ödemelisiniz. Ayrıca, aynı şablon, siz orada bulunmadan önce indiren müşteriler tarafından kullanılmış olabilir. Şirketinize özel bir tasarım istiyorsanız veya kişisel kullanımınız için web sitenizi özel tasarımlamanız gerekebilir.
 2. Özelleştirme ile ilgili sınırlamalar.
  Emlak Sitesi Hazır Şablon bir noktanın ötesinde değiştirilemez, bu nedenle gereksinimlerinize özgü olmayabilir. Çok fazla web sitesi içeriğiniz varsa, ancak metin için sınırlı alana sahip bir web şablonu seçtiyseniz, ek metin uzatarak düzen görünümünü değiştirebilir. Bu noktada, şablonun sizin için gerçekten işe yaramayacağına karar verebilirsiniz, ancak bunun karşılığında ödediğiniz ve indirdiğiniz şeye şaşırıp kalmışsınızdır.
 3. Özelleştirme için gerekli olan özel yazılım.
  Bazı web sitesi şablonlarının Microsoft Frontpage gibi hazır web yazma yazılımlarını kullanarak özelleştirilmesi, düzenlenmesi ve güncellenmesi kolaydır ancak diğerleri daha karmaşıktır ve fotoğraf düzenleme ve web sitesi oluşturma araçları ve kodlama konusunda bilgi gerektirir.
  Macromedia Dreamweaver veya Flash veya HTML kodu bilgisi olsun, web sitenizi özelleştirmek, düzenlemek ve güncellemek için gerekli yazılım veya beceriye sahip olmayabilirsiniz. Bu durumda, Emlak Sitesi Hazır Şablon sizin için özelleştirmek ve / veya güncellemek için bir web geliştiricisinin hizmetlerini kullanmanız gerekebilir.
 4. Görüntü optimizasyonu becerileri gerektirir.
  Emlak Sitesi Hazır Şablon Sayfalarınızın hızla yüklenmesi için web için görüntüleri optimize etmeyi bilmelisiniz. Görüntü optimizasyonu için gerekli becerilere ve fotoğraf düzenleme yazılımınıza sahip değilseniz, web sitesi geliştirme sürecini yavaşlatacak ve bir web geliştiricisinin hizmetlerini devreye sokmanız gerekebilir.
 5. Arama motoru optimizasyonu çok önemlidir.
  Emlak Sitesi Hazır Şablon yalnızca sitenizin kabuğunu verir. Arama motorlarını çekmek için optimize edilmemiştir. Bunu web sitenizin içeriğiyle yapmanız gerekecek. Arama motorlarının resimlere kıyasla kelimelerle daha fazla ilgilendiğini unutmayın. Bir sürü grafikler ve Flash animasyon efektleri içeren bir web sitesi şablonu çekici görünebilir, ancak yüklemek daha uzun sürebilir ve arama motorlarını sitenize çekmez. Flash web sitenizin güzel görünümüne rağmen, arama motoru sıralamasında daha düşük olabilir.Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web tasarım çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

  Emlak Sitesi Hazır Şablon yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı