Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Scripti

Emlak Scripti

Emlak Scripti işin birçok yönüne nüfuz ederken, gerçek faydalar getirebileceği yerlerden biri de kurumsal gayrimenkul sektöründedir. Bulutta çalışan ticari gayrimenkul yazılımı eski moda Excel ve Outlook modelinden açık avantajlara sahiptir. Ayrıca, kurumsal ağlarda yerel olarak çalışan yazılımları da öne çıkarıyor.

 Esnek Erişim

Bulut tabanlı Emlak Scripti bir uygulamanın en önemli özelliklerinden biri, her yerden edinilebilir olmasıdır. Kurumsal bir ağa bağlı bir kurumsal veri merkezinde çalışmadığı için kullanıcılar, çalışan bilgisayarlarına girmek zorunda kalmadan bulutta çalışan ticari bir gayrimenkul yazılımı uygulamasına sıklıkla erişebilirler. Akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar için optimize edilmiş uygulamalar da erişilebilirliği artırır. İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısıdır.

Birçok kurumsal gayrimenkul yöneticisi için, bulunması gereken en iyi yer dışarısıdır. Bu, portföyleri hakkında daha iyi kararlar alabilmeleri için yeryüzündeki gerçekler hakkında fikir verir. Geleneksel olarak, alanda olmak, arkasındaki bilgilere erişimi bırakmak demekti. Buluttaki uygulamalarla, bir yönetmen, şirketin gayrimenkul portföyü ve operasyonel kriterleri ile aynı yere, bulunduğu yerde veya ofiste aynı verilere erişebilir.

 Yüksek Güvenlik ve Güncelleme

Ticari Emlak Scripti yazılımı, birçok şirket için kritik bir görevdir. Görev kritik uygulamalarını dahili olarak çalıştırmak, hem sermaye hem de personel saatlerinin önemli bir yatırımını gerektirir. Önemli uygulamalar pahalı işletme sınıfı donanımlarda çalışır ve ucuz fakat yavaş bant yerine yüksek hızlı yansıtılmış sürücülerle yedeklenmelidir.

Sıklıkla, sunucunun kendisi bir donanım arızası durumunda devreye girmesi için  ek donanımla sigortalanacaktır. Buna ek olarak, ağa yedek bağlantılar, bir yedek güç kaynağı olmalı ve hava ve fiziksel saldırılara karşı sertleştirilmiş bir binada bulunmalıdır. Tüm bu donanım ve Emlak Scripti yazılımların personel tarafından yönetilmesi, optimize edilmesi ve desteklenmesi gerekir. Bu, işin uçucu piyasalarda rekabet etmeye ihtiyaç duydukları zaman harcamayı göze alamayacağı zaman ve para gerektirir.

 

Bir şirket ticari Emlak Scripti yazılımını bulutta çalıştırdığında, bu sorumlulukların ve masrafların hepsini boşa çıkarır.  Bulut sağlayıcı, yüksek çalışma süresi olan bir ortam yaratmaya özen gösterir ve son kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şey, diğer uygulamalar ve iş iletişimleri için kullandığı güvenilir Internet bağlantısıyla aynıdır.

 Ekip Üretimini En Üst Düzeye Çıkarın

Birçok organizasyon için, kurumsal gayrimenkul bir takım çabasıdır.  İster büyük bir iç departmanla paylaşım verisi olsun ister emlak verilerinin finansal ve operasyon ekipleri ile paylaşıldığı bir şirket olsun, ticari Emlak Scripti yazılımı ayrı bir siloda artık bulunmamaktadır. Portföy bilgilerini izlemek için kullanılan eski yöntemler genellikle tek kullanıcı odaklıdır. Excel elektronik tablolarını ya da masaüstü tabanlı bir programı kullanan şirketler için, birden çok kişinin bunu yalnızca temel bir salt okunur işlev dışında etkili bir şekilde kullanmasına izin vermek genellikle imkansızdır.

Bulut tabanlı ticari Emlak Scripti yazılımı tipik olarak sofistike çok kullanıcılı bir veritabanı sisteminin üstünde çalışır. Baştan, uygulama birçok kişiye aynı anda erişen, okuma ve yazma becerisi ile çalışır. Yazılım, değişiklikleri izlemeyi ve güncellemeleri görüntüler ve böylece herkesin doğru, gerçek zamanlı verilere erişmesini sağlar.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Scripti çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Scripti çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Scripti yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ARAŞTIRMA VE KEŞFİ

Emlak Scripti ARAŞTIRMA VE KEŞİF

Sorunu tanımlamaya çalışmadan önce bir çözüme atlamak genellikle kolaydır. Endüstri deneyimi ve kanıtlanmış araştırma teknikleriyle, müşterilerimize başarı için net bir strateji geliştirmek için ihtiyaç duyulan anlayışları sunuyoruz.

UX STRATEJİ & TASARIM

Emlak Scripti UX STRATEJİ & TASARIM

Sınıfının en iyisi tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, sahip olduğumuz ürünleri en yüksek standartlarda sunmak için işbirliği içinde çalışıyor. Gerçek insanlar için daha iyi deneyimler oluşturma konusunda tutkumuz vardır. Kullanıcı merkezli bir işlemi tercih ediyoruz ve süreç boyunca müşterilerimiz ve kullanıcılarımızla açık bir diyalog sürdürüyoruz.

MÜHENDİSLİK

Emlak Scripti MÜHENDİSLİK

Hem web hem de mobil cihazlar için herhangi bir dilde, teknik destede ve platformda çözümler üretiyoruz. Felsefemiz, müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmamıza, yalnızca uzmanlar olabileceğimiz için dar bir çözüm sunmadan hazırlamamızı sağlar.

KG ve YERLEŞME

Emlak Scripti KG VE YERLEŞME

Çok deneyimli ekibimiz, en kaliteli ürünleri pazara sunmaya adamıştır. Kanıtlanmış süreçimiz, tüm öğelerin optimize edilmesini ve başlatılması için hazır olmasını ve bir sonraki adımlar için uygun destek bulunduğunu garanti eder.

About Author

Medanis Destek