Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Site Fiyatları

Emlak Site Fiyatları

Medanis Bilişim AŞ yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibiyle emlak web sitesi çalışmanıza yardımcı olabilir. Emlak Site Fiyatları için bağlantıya tıklayabilirsiniz.  Peki neden sahibinden.com veya Milliyet Emlak gibi web siteleri dururken kendi web sitenize sahip olmalısınız? Emlak Site Fiyatları neye göre değişir?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Site Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Esneklik ve çeviklik, yeni pazarlama sınırında duyarlı olmak için hayati önem taşımaktadır. Geliştirme hizmetlerimiz, teknoloji değerlendirmesinden, özel çözümlere kadar geniş bir platform yelpazesinde ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Emlak Site Fiyatları duyarlı tasarımı da kapsamalıdır.

Web Tasarım

Sayısal varlıklarımızın ve kampanyalarımızın gelişimini, bir dizi işleyen yayınlanabilirliğe planlıyoruz. Bu, yalnızca tanımlanan gereksinimleri karşılamakla kalmayıp aynı zamanda son kullanıcınızla etkileşime girmesine yardımcı olacak iyileştirmeleri tanımlamak için işbirliği yapmamıza ve sunmamıza olanak tanır. Emlak Site Fiyatları Sitefinity, Kentico, WordPress ve nopCommerce’yi de içeren endüstri çapında CMS platformlarından yararlanarak, hızlı bir pazarlama ve mobil uyumlu tasarıma sahip ve ileride yıllarca desteklenecek uygulamalar geliştirmemizi sağlıyoruz. Microsoft SQL server ve MYSQL’i içeren .NET ve PHP dillerinde program yapıyoruz. Barındırma ortamımız ölçeklenebilir bulut çözümü veya gerçek gereksiz adanmış ortam sağlayabilir. İhtiyacınız ne olursa olsun, özel, profesyonel sitelerden e-ticaret çözümlerine kadar, web sitesi geliştirme mühendisleri bunun gerçekleşmesini sağlayabilir.

Emlak Site Fiyatları hızla bir müşteri tercihi haline geldiğinden, müşterilerinize her aşamada ilgi çeken ve bunlara hizmet eden bir çevrimiçi deneyim sunmak önemlidir: ilk bakıştan ürün siciline ve incelemelere kadar ve bunu kimin bulunduğu rekabetten daha iyi yapmak bir tık uzakta. Bu genellikle gerçek zamanlı veri beslemeleri, yüke bağlı görüntüler, güvenilir finansal işlemler ve güvenilir gönderim tahminleri ve seçenekleri gibi karmaşık işlevselliğin entegrasyonunu gerektirir. Buna ek olarak, bu işlevi web sitenizin müşterilerine kesintisiz ve anında sunmanız gerekir.

Hikayeniz Müşterileri Size
Çizecek ve Onları Geri Döndürmeye Devam Edecek

Marka merkezli zamanlarda yaşıyoruz. Neredeyse her şeyin ve herkesin bir tane var. Markalar, sürekli gelişen bir bağlam aracılığıyla anlatılan öykülerdir ve bu bağlamların marka öykü geliştirme stratejiniz boyunca taze kalması önemlidir. Emlak Site Fiyatları konuşurken marka stratejiniz hakkında da görüş almayı unutmayın!

Her şey bir hikaye ile başlar. Pazarlama yaparken hikaye veya markayla başlamanız gerekir. Hikaye, karakterleri, ayarı, eylemi ve duyguyu kullanarak dinleyicilerin zihninde bir resim ayarlamanızı sağlar. Bir hikaye oluşturmak, pazarlama stratejiniz ve ilişkili taktikler için bir temel oluşturur. Tıpkı hayatta olduğu gibi, hikaye de kimin söylediğini ve kimin anlattığını temel alır; ancak temel bilgiler kalır ve beklentileri belirlemeye yardımcı olur.

Müşterilerinizi motive eden, kampanyaları özetleyen, varlıkları yaratan, gereksinimleri belgeleyen ve uygulanmayı planlayan temaları tanımlıyoruz. Herkes yönü açıkça göründüğünde, prototipler üretebilir ve üretime başlamadan önce izleyici tepkisini test etmeye başlayabiliriz. Harika bir hikaye, uygun plan ve tutkulu bir ekip inanılmaz sonuçlar doğurabilir.

Markanızın önemini anlama

Vizyonunuzu ve vaadinizi, kim olduğunuzu gösteren ilgi çekici bir marka hikayesine dönüştürmek için sizinle birlikte çalışırız. Ne için çalışıyorsunuz? Neden rakiplerin denizinde en iyi seçenek olduğunuzu, müşterilerin hatırlayıp ötesine tepki verdiğini anlatan bir hikaye. Her katılım, genel vizyonun ve hedef kitleyin kapsamlı bir şekilde anlaşılmasıyla başlar. Sektörünüzü neyin etkilediğini, rakiplerinizin ne yaptığını ve en önemlisi müşterilerinizin neler hissettiğini araştırmaya zaman harcıyoruz. Müşteri sürücülerini anlamak, ekibimize sadece ilginç ve hoş olmayan kampanyalar geliştirmelerine izin verir, ancak duygu uyandırır ve harekete geçirir.

Emlak Site Fiyatları araştırması sonucunda kaliteye ve profesyonelliğe odaklanmanız gerekir. Ucuz ve kalitesiz görünen web siteleri kullanıcılara güven vermeyecektir. Sizin acemi ve işini önemsemeyen bir emlak firması olduğunuzu düşünebilir. Emlak Site Fiyatları araştırmasıyla sahip olacağınız bir web sitesi ile aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz:

 • Her gün 24 saat, haftanın 7 günü, yıl boyunca hizmetinizdedir.

 • Daha fazla kaynak içeren ajanlarla aynı pazarlama gücünü size verin.

 • Satış yolları üret.

 • Güvenilirlik sağlayın.

 • Müşterileri, umutları ve halkı bilgilendirmek için bir araç sunun.

 • Özellikle bir e-posta bülteniyle birlikte kullanıldığında, özel promosyonları çalıştırmak için bir platform sağlayın.

Rakiplerinizin Emlak Site Fiyatları araştırması sonucunda web sitesi varsa ve yapmadıysanız, o zaman rekabetçi bir dezavantaj yaşarsınız. Şunu kabul edelim ki, insanlar, yerel emlakçıyı aramak için bir telefon almaktan çok bilgi edinmek için internette gezinirler.

Emlak araştırması için evde kullanılan bilgi kaynakları: 

 • İnternet:% 88

 • Emlakçı: 87%

 • Açık ev:% 45

 • Gazete ilanı:% 30

 • Ev rehberi veya dergi:% 19

Bir Web Sitesine sahip olmak için bir başka iyi neden, yerel olmayan bir işletme edinmektir. Birisinin kendi bölgenize taşınmayı düşündüğünü veya bölgenizde satmak istediği mülkleri olan bir mülke arazi sahibi olduğunu düşünebiliriz. Bir internet araması yaptıklarında sizi bulamazlarsa, var olduğunuzu bile nasıl bilecekler?

Web sitenize trafik nasıl gelir?

Bir web sitesi oluşturmak bir şey, ancak aslında trafik almak biraz daha fazla iş gerektirir. Bu yüzden bir web sitesi sahibi olmayı düşündüğünüzde Emlak Site Fiyatları yerine web sitenizin kaliteli ve profesyonel olması gerektiğini düşünmelisiniz. SEO uyumlu olmayan bir web sitesi arama motorları tarafından taranmaz ve sıralamaya dahi alınmaz. SEO uyumlu olmayan bir web sitesine istediğiniz kadar güncek içerik girişi yapın yine de arama motorunda sıralamaya giremezsiniz.

Trafik elde etmek için bir wp_betawpposts kullanmak istiyorsanız, haftada en az 750 kelime uzunluğunda en az birkaç makale yazmanız gerekir. Bir makale yazarken, onu Facebook, Twitter ve sahip olduğunuz herhangi bir sosyal medya hesabıyla paylaşmanız gerekir. Google’ın herhangi bir makaleyi alması aylar sürebileceğinden, başlangıçta bir ton trafik görmeyi beklemeyin. Emlak Site Fiyatları araştırması ve web tasarım paketleri araştırması yaparken SEO uyumunu mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Google’a diğer arama motorlarını kullanmadan sitenize trafik çekmenin yolları da vardır. Emlak Site Fiyatları:

 • Facebook: Sadece Facebook’ta yazılar yayınlayabileceğiniz gibi, reklamlar hazırlayabilir, mesaj yayınlayabilir ve bir iş sayfası oluşturabilirsiniz.
 • LinkedIn:  Makaleleri gruplar halinde gönderebilir ve güncellemeleri de yayınlayabilirsiniz.
 • Veritabanı : geçmiş müşteri, cari müşteri ve potansiyel müşterilerin büyük bir veritabanına sahip herhangi bir madde açısından hayati öneme sahip. Veritabanınızı sitenize gönderin ve onlara okumak için değerli bilgiler verin.
 • Google Adwords : İşte Google ile reklamınızı yapıyorsunuz. Bunu sitemize trafik göndermek için kullanıyoruz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Site Fiyatları çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Site Fiyatları çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Site Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Site Fiyatları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı