Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Hazır

Emlak Sitesi Hazır

Kabul etmek gerekirse, Emlak Sitesi Hazır şablonlar çekicidir. Hazır yapılmış çarpıcı şablonların sayfalarında dolaşmak ve sitenizi ne kadar çabuk kullanmaya başladığınız konusunda heyecanlanmak kolaydır. Ancak kusursuzluğun neyin önemli olduğunu görmemezini sağlayabilir: şirketinizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan, iyi desteklenmiş, kişiselleştirilmiş bir web sitesi.

Emlak Sitesi Hazır Şablon web siteleri hakkında akılda tutulması gereken başlıca dezavantajlar aşağıda belirtilmiştir.

BENZERSİZ DEĞİL

Bir Emlak Sitesi Hazır şablon web sitesi, genellikle, webde bir siteyi hızlı bir şekilde almak için en düşük maliyetli seçenektir ve harika web sitesi şablonları genellikle yüzlerce kullanıcı tarafından indirilir. Sitenizin benzersiz olduğuna dair bir garanti yoktur ve en sonuncusu sitenizin başkasının klonu olmasıdır.

ESNEKLİK EKSİKLİĞİ

Çoğu web sitesi Emlak Sitesi Hazır şablonu, bakmak açısından biraz esnektir. Renkleri düzenleyebilir, kendi resimlerinizi yükleyebilir ve belki yazı tipini değiştirebilirsiniz. Ancak bunun ötesinde, gördüğünüz şey elde ettiğiniz şey olmaz.

Örneğin, seçmiş olduğunuz şablonun Hakkımızda Sayfası’nda 200 kelimeye kadar alana sahip olduğunu ancak denenmiş ve gerçek asansör aralığınızın 350 kelime olduğunu varsayalım. İlave metin büyük ihtimalle şablona sığmayacak ve böylece içeriğinizi büyük ölçüde düzenlemeye zorlayacaktır. Bireysel ihtiyaçlarınız düşünülerek oluşturulmayan bir tasarım veya şablonla çalışırken bunu tekrar tekrar bulacaksınız.

ÖZELLEŞTİRİLMESİ ZORDUR

Çoğu Emlak Sitesi Hazır web sitesi yalnızca statik sayfaları desteklemektedir; bu nedenle, siteye entegre olmak istediğiniz bir veritabanınız varsa, dinamik bir etkinlik takvimi yapın veya bir çevrimiçi takvim eklemeyi düşünüyorsanız, arka planda destek ve bakıma ihtiyaç duyacaksınız. Çoğu şablon sağlar. Buna ek olarak, şablonlar genellikle desteklenmiyor; bu da yolda güncelleme yapmakta zorluk çekiyor. Ayrıca şablonunuzun kırılma riskini de yaşarsınız. Şablonunuzun zaman içinde izlenmemesi veya geliştirilmemesi durumunda bu durum oluşabilir.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Bazı arama motoru optimizasyonu taktikleriyle yerleşik bir şablon sitesi olabilir, ancak siteyi sizin için optimize eden gerçek bir insan yerine geçmeyecek. Bazı şablonlar sizin için bir sayfa başlığı ve meta açıklaması oluştururken, bazıları bunu optimize etmeyebilir. Bir şablon, ziyaretçileri müşterilere veya müşterilere çeken ve onları dönüştüren optimize edilmiş içerik için mükemmel fikirler de sunamaz.

Emlak Sitesi Hazır Şablon tasarımlarıyla kendinizi sayfalandırırsanız, potansiyel web sitenizin ne kadar özelleştirme ve desteğe ihtiyaç duyabileceğini düşünün. Kişisel wp_betawpposts başlatıyor musun? Bir web sitesi şablonu sizin için mükemmel olabilir. Ancak, web siteniz ve işletmeniz büyüdükçe, şablonunuzun seçeneklerinizi sınırladığını görebilirsiniz. Daha özel bir siteye yatırım yapmak şirketinize daha uzun süre hizmet edecek ve daha karlı olacak.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web tasarım çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Hazır yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir