Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitenizin Güncellemeye İhtiyacı Var Mı?

Emlak Sitenizin Güncellemeye İhtiyacı Var Mı?

Web sitesi tasarımı her geçen gün değişiyor. Web sitenizdeki öğeleri ve özellikleri her gün kullandığınız için eskimiş olduğunu fark etmeyebilirsiniz. Ancak web kullanıcılarınız, web sayfanızdaki eskiyen stil veya sözleşmeleri fark edeceklerdir. Belki de web sitenizin görünümünü gözden geçirmenin ve dönüşüm oranlarımı artırabilecek kozmetik değişiklikler yapmanın tam zamanı geldi. Emlak Sitenizin Güncellemeye İhtiyacı Var Mı? Bunu nasıl anlarsınız?

Emlak Sitenizin Güncellemeye İhtiyacı Var Mı?

 Güvenli Yazı Tipleri

Web sitenizde halen Arial ve Times New Roman yazı tiplerine sahipseniz, anında yeni sürüme geçmeniz gerekir. Benzersiz ve farklı bir yazı tipi, web sitenizin görünümünü ve hissini değiştirebilir ve tasarımınızı hızla geliştirebilir. Web sayfalarınızı anında yükseltmek için farklı bir yazı tipi deneyin.

Tüm İçeriği Katlamanın Üzerinde Yerleştirme

Bazı web sitesi sahipleri, kullanıcıların bir web sayfasında aşağıda bulunanları görmek için aşağı kaydırmayacağına inanıyor. En kritik bilgilerin katın üzerinde olması gerektiği doğrudur. Ancak altındaki hiçbir şeyi ihmal etmemelisiniz. Web sitenizin içeriğini biraz gerin ve bilgilerin kullanıcıların daha kolay takip edebilmesini sağlamak için düzgün yapılandırılmış ve taranabilir olduğundan emin olun.

Yeterli Boşluk Yokluğu

Boşluk web sitenizde olmalı. Açık, minimalist ve basit bir düzen, çoğu kullanıcı tarafından cezbedilir. Bir web sayfasının her bir bölümünü doldurmak için her öğeyi veya tasarım özelliğini düzeltmek, dikkati dağınık görünmesini sağlayabilir. Web sayfalarınıza bir miktar yapı vermek için bir tablo kullanmayı düşünün. Tasarımınızın masaüstü ve mobil kullanıcılara harika bir deneyim kazandırmaya duyarlı olduğundan emin olun.

Çok Fazla Stok Resmi ve Video Kullanma

Hazır fotoğraflar, web sitenizi gerçek dışı görünmesine neden olabilir.  İşinizi veya ürünlerinizi fotoğraflayacak ve web sitenize yükleyecek olan bir yerel fotoğrafçı / kameramana yatırım yapmanız gerekiyor. Web sitesinde kendi benzersiz içeriğinize sahip olarak güven ve güvenilirlik kurmanız gerekir ve bu da yayınladığınız resimleri de içerir.

Çok fazla flaş ve açılır pencere

Satmak için çok sayıda teklif ve ürününüz olabilir ancak kullanıcıları flash oynatıcılarla evleri satın almaya zorlamak ve açılan reklamlar onları anında uzaklaştırabilir. Bu öğeler yalnızca kullanıcı deneyimi üzerinde olumsuz bir etki yaratmakla kalmaz aynı zamanda sitenin yükleme hızını da etkileyebilir. Size karşı değil, sizin için çalışan tasarım öğelerine yatırım yapmanız gerekir.

Parlak Arka Plan ve Arayüzleri Kullanma

Web sitesinde parlak ve parlak renkli yüzeyler kullanıcılar için çok dikkat dağıtıcı olabilir. Düğmeler, fotoğraflar veya diğer grafikler olsun, mat görünüm seçmeniz gerekir. Parlak renkleri kullanmak zorunda kalırsanız, ince bir degradeyi deneyin ve birleştirin. Kullanıcıları köreltmeden serin olan basit dokuları kullanabilirsiniz.

Görüntü Taşıyıcı

Web siteleri artık en önemli bilgileri aktarmak için resim döngüleri kullanmıyor. Ortalama web kullanıcısı, slaytların döndürülmesini bekleyen yaklaşık 15 saniye boyunca sadık kalacak vakit bulamıyor. Dönen mesajı, bir harekete geçirme düğmesi bulunan tek bir resim veya video ile değiştirebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Sitenizin Güncellemeye İhtiyacı Var Mı? yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek