Logo

Emlak Site Kur


paylaş
Emlak Site Kur

Emlak Site Kur çalışması yaparak oturduğunuz yerden birçok müşteriye ulaşabilirsiniz. Ancak emlak web sitesi çalışmanızın başarıya ulaşabilmesi için web sitenizin müşteriler tarafından bulunabilir olması gerekir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yaptığımız web sitelerinde öncelikle SEO uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. SEO uyumu olmayan bir web sitesi arama motorları tarafından taranmaz ve sıralamaya dahi alınmaz. Emlak Site Kur çalışmanız SEO uyumlu kurulduktan sonra web siteniz için SEO çalışmalarına başlamanız gerekir. Örneğin Emlak Site Kur aşamasında web sitenize eklettirebileceğiniz blog bölümüyle sıralamalarda üste rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Emlak Site Kur çalışmanızda gayrimenkul için zaten blog yazıyor musunuz? Cevabınız evet ise, o halde tebrikler. Bu, bu makaleyi okumamanız gerektiği anlamına gelmez, çünkü arama motorlarının yerel pazarınız için sevdiği taze içeriği nasıl hazırlayacağınız konusunda size iyi fikirler vereceğiz. Google arama sonuçlarına gerçekten "yerellik" eklemiştir ve bloglama yaparken bunu düşünmelisiniz.

Blog yazmıyorsanız, rekabette baştan kaybediyorsunuz ve ne yazık ki boş yere reklam parası veriyorsunuz.

 

İşletme sahipleri, Google'ın ve diğer arama motorlarının, bloglarda yeni ve sürekli içerik sağladığı için blog yayınlarına SEO desteği sağladığını fark ettiğinde blog dünyası değişti. Öncelikle, web sitenizin "statik" içeriği ile blog içeriği arasında ayrım yapmak gerekir.

Statik Emlak Site Kur İçeriği

Bu, bir kez yayınladığınız ve nadiren değiştirdiğiniz veya eklediğiniz içeriktir. Bunlar genellikle Hakkında ve İletişim sayfalarınız gibi site sayfalarıdır. Bu aynı zamanda normalde yaptıklarınız, hizmetleriniz, pazar hizmet alanınız ve normalde sıklıkla veya hiç değişmeyen şeyler hakkında da bilgi sahibi olur. SEO arama pozisyonuna katkıda bulunur, bu yüzden anahtar kelimeleri / kalıpları doğru bir şekilde yapın ve markalaşma yapın.

Bununla birlikte, statik içerik arama motorları tarafından yayınlandıktan çok sonra endekslenir.

 

 Ek içerik olmadan, arama motoru robotlarının nasıl tepki verdiğini görebilirsiniz:

  • Yeni statik içeriğin tarandığı ilk ziyarette, motorda endekslenir.
  • Arama motorlarının bir başka ziyareti günler, haftalar hatta aylar içinde gerçekleşebilir.
  • Varolan statik içeriğe yeni bir içerik veya önemli değişiklik olmazsa, arama motorları not alır.
 
  • Durum böyle olduğunda ziyaretler arasında daha da fazla zaman kalır.

 

Blog Yazı İçeriği

Öncelikle, bu ayrımı yapmak gerekir: bloglamanın, düzenli yeni içerik için devam etmekte olan bir taahhüt olduğunu anlamalısınız . Bloglama, yeni materyalleri zamanlanmış olarak göndermeniz gerektiğini biliyor. Her ay birkaç mesaj gönderebilirsiniz. Eğer öyleyse, sorun değil. Bununla birlikte, haftada bir veya iki kez gönderilmesi, robotların dönüş ziyaretlerinin zaman çizelgesini hızlandırmasını sağlar.

Aktif olarak blog yazarken neredeyse her gün yazı ekledik. Yepyeni bir yazı ile bir paragraf üzerinde bir arama yapabileceğimizi ve birkaç saat içinde Google'ın dizine eklediğini fark ettik! Bloglamanın SEO avantajlarından böyle yararlanırsınız. Tabii, anahtar kelimeleri / cümleleri de doğru yapmalısınız. Bu sadece Google'ın içeriğinizi bulması, dizine eklemesi ve arama sonuçlarında daha erken göstermesi anlamına gelir. Emlak Site Kur çalışmanız ancak bu şekilde başarıya ulaşır.

 

 Bu seçeneği kullanmaya başladıktan sonra, sahip olduğum gibi değerli bulacağınızı düşünüyorum. Bunun anlamı, Google'ın zamanında değer vermesi ve araştırmacılarınızın daha yeni sonuçları görmeyi seçerek bu değeri artırabilmesidir. Daha çok bilgiye duyarlı hale geliyorlar; bu nedenle, blog yayınlarınızı artıracak daha yeni aramalarda genellikle ilk sayfa konumuyla sonuçlanabilirsiniz.

 
 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Site Kur çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Site Kur çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Site Kur yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: emlak site kur emlak sitesi kur emlak siteleri kur

paylaş

İlgili YazılarYorumlar