Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Site Scripti

Emlak Site Scripti

Emlak Site Scripti ile vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için hizmetlerimizi keşfedin.

Emlak Site Scripti müşterilerle olan ilişkilerinizi düzenli olarak sürdürmenizi ve tüm işlerinizi daha organize şekilde takip etmenizi sağlayan web tabanlı bir yazılımdır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Bir Emlak Site Scripti paketinin birincil yararı, belirli bir müşteriyle yaptığınız her etkileşimin ayrıntılarını kaydetmenize olanak tanır. Bu bilgi, müşteriyle belirli bir toplantıdan belirli bir ayrıntıyı hatırlamanız gerektiğinde kullanışlı olabilir.

Emlak Site Scripti yazılımınıza tüm müşteri notlarınızı saklama alışkanlığına geçmek, bir müşterinin size söylediği bir şeyle hızlı bir şekilde bağlantı kurmanız gerektiğinde yol boyunca ne yapacağınızı düşünmenizi önleyecektir.

Emlak Site Scripti ile Anahtar Tarihleri ​​Unutmayın

Emlak Site Scripti yazılımı ile ilgili bir diğer önemli şey, her istemci için bir profil oluşturmak için birkaç dakikanızı ayırırsanız, yazılım size doğum günleri ve ev satınalmalarının yıldönümleri gibi önemli tarihleri ​​hatırlatabilir.

Sadece iki anahtar tarih için kart gönderme alışkanlığından yararlanın ve müşteri sadakatinin üst düzeye ulaştığını göreceksiniz.

Daha İyi Sonuç Yönetimi

Emlak uzmanları, gelen potansiyel müşterileri ne kadar iyi yönetirseniz, kazanacağınız paranın o kadar artacağını bilir. Emlak Site Scripti ile müşterilerinizi en iyi şekilde yönetir ve müşteri memnuniyetini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Bir Emlak Site Scripti paketini kullanmak size gelen her bir müşteriyi yönetmenin ve takip ettiğiniz ve ne şekilde izlediğinizi takip etmenin bir yolunu sunar.

Sekmeleri Geçmiş İstemcilerde Tutun

Gayrimenkul işinizi büyütmenin bir diğer önemli yanı ise, memnun kaldıklarından ve satın almaya veya satmaya hazır olduklarında size geri döndüklerinden emin olmak için geçmiş müşterilerinizi takip etmektir.

Zaten birisi için iyi işler yapmışsanız, doğal olarak gelecekte sizinle çalışmak isteyeceklerdir. Bu önceki etkileşimlerin bir kaydının olması, bir müşterinin sizden istediğini tam olarak hatırlamanızı sağlayacaktır.Emlak Site Scripti ile eski müşterilerinize otomatik olarak e-posta veya SMS gönderebilirsiniz. Hatta bunu ileri tarihli olarak ayarlayabilir hiç uğraşmadan mesajların gitmesini sağlayabilirsiniz.

Geliştirilmiş Pazarlama

Çoğu Emlak Site Scripti paketinde bugün, müşterilerinizi sizinle yaptıkları iş türüne göre farklı gruplara ayırma ve etiketleme olanağı da vardır.

Müşterilerinizi alıcılar, satıcılar, tek ailelik evler, kınamak ve bir dizi başka fikirle gruplaştırabilirsiniz. Bu, aynı görüşlü kişilerin bölümlü listelerini oluştururken, zamanla çok değerli olabilir.

Tek Bir Yerdeki Her Şey

Önceki beş avantajın her biri önemli olsa da, bir Emlak Site Scripti yazılım paketinin uygulanmasının en kritik avantajı, işinizle ilgili her ayrıntıyı tek bir yerde barındırması olacaktır.

Çoğu emlakçılar, e-postalar, kısa mesajlar, Facebook mesajları, Tweet’ler, cevapsız çağrılar ve sesli postaları, müşterileri ile gerçekte çalıştıklarından çok zaman harcıyorlar.

Tüm bilgilerinizi bir Emlak Site Scripti veritabanına gönderme alışkanlığınız varsa, ihtiyacınız olan bilgiyi her zaman hızlı ve verimli bir şekilde bulacaksınız.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Site Scripti çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Site Scripti çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Site Scripti yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

“Emlak Site Scripti Özellikleri”

Emlak CRM Yazılımı mı arıyorsunuz? Medanis Bilişim AŞ, müşterileri yönetmek, müşteri taleplerini takip etmek, e-posta pazarlama, işlem koordinasyonu ve belge yönetimi için hepsi bir arada bir sistemdir. Piyasadaki her şeyden farklı olan bir Misyon Beyanı Oluşturucu, hızlı önceliğe sahip sihirbaz ve hedef planlama özellikleri gibi planlama ve zaman yönetimi özelliklerini içerir. Bulut tabanlı, herhangi bir tarayıcı veya mobil akıllı telefon ile çalışır ve bugün piyasadaki en özelleştirilebilir çevrimiçi Emlak Site Scripti yazılımı çözümüdür.

 

İŞLEM YÖNETİMİ

PLANLAMA VE STRATEJİ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Başarı Planları ile rehberinizi bulun ve ekibinizin ihtiyaçlarını destekleyin.

Medanis Bilişim AŞ müşterisi olarak, Standart Başarı Planımızla birlikte gelen çevrimiçi destek, araçlar ve eğitim programlarını otomatik olarak alırsınız. En iyi uygulama koçluğu, 24 saat telefon desteği, isteğe bağlı yöneticiler, özel başarı yöneticileri ve daha fazlası gibi ek hizmetler istiyorsanız, bir Premier veya İmza Başarı Planı’na geçebilirsiniz.
 

İş hedeflerinize ulaşmak için Danışma Hizmetleri ile birlikte çalışın.

Hedeflerinize ulaşmak, müşterilerinizi şaşırtmak ve işinizi, en iyi uygulama eğitimi, planlama ve stratejik angajmanlar, özel olarak kurulmuş Medanis Bilişim AŞ çözümleri ve yenilikçi deneyim tasarımı da dahil olmak üzere çok çeşitli Medanis danışmanlık hizmetleri ile değiştirin.
 
 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı