Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Site

Emlak Site

Eskiden beri kullanılan gazete ilanları, dergiler, TV ve radyo reklamları hala aynı yöntemlerle yapılıyor. Ancak Emlak Site tasarımı denildiğinde yapılabilecek birçok seçenek çıkıyor.

 

Emlak Site tasarımında diğer web sitelerinden farkınız olmadığı sürece başarıyı çok da fazla yakalayamazsınız. Ucuz ve kalitesiz görünen, fotoğrafların uzun uzun yüklenmesi gereken Emlak Site tasarımları ne yazık ki artık kullanıcıları cezbetmiyor. Bunun nedeni, internet sitesi ziyaretçisinin bir Emlak Site tasarımını ziyaret ettiklerinde oldukça farklı bir şeyler bekliyor olmasıdır:

  • Bir arama motorundan geldiyse, yapmak istedikleri şey budur.  – Potansiyel bir alıcı “İzmir emlak listeleri” ni aradığında, hemen ne bulmak isteyeceklerini tahmin edin. Bu engin tecrübenizin veya ekibinizin geniş bir fotoğrafının bir ifadesi değil. Listelere bakmak istiyorlar. Bunu yalnızca listeleri aramak için tıklatmanız için oldukça görünür bir yerle yapın. Emlak Site tasarımınızda içerik yerleşimini kendinize göre değil web sitenize gelen potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarına göre yapmalısınız.
  • İnternette ücretsiz olan herhangi bir şey  bulabilirsiniz – Ücretsiz şablon kullanarak sahip olduğunuz Emlak Site tasarımınızla ne yazık ki gelen müşterilerin çoğunu anında kaybetmiş olursunuz. Bu yüzden mümkün olduğunca ücretsiz şeylerden uzak durun.
 
  • Sizi tanımak isterler – ancak daha sonra.  – Emlak Site tasarımınızda deneyiminiz, atamalarınız ve sertifikalarınız için bir yer olmalı. Bu “Benim Hakkımda” sayfası veya benzer bir şey olabilir. Ana sayfanızdan bir bağlantı oluşturun. Bir noktada bilmek isteyeceklerdir. Hüner, o noktaya gelene kadar onları geri getirmektir.
 
  • Bu sınıflandırılmış reklam bölümü değil:   İnsanlar gazeteyi okurken ne istiyorlar? Açıkçası hepsi de bilgi ile ilgilidir. Mallara veya hizmetlere ihtiyaç duymadıkları sürece reklamlara bakmazlar. Reklamları yalnızca bilgi istediklerinde ne kadar harika olduğunuza bakmalarını sağlamayın. Onlara bilgi verin ve bir sürü şey verin.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Site çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Site çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Site yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı