Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak SEO Hizmeti

Emlak SEO Hizmeti

SEO Arama Motoru Optimizasyonu’dur. İyi bir SEO ile, Google, Bing, Yandex ve diğer arama motorlarına gayrimenkul web siteniz hakkında doğru temel bilgileri verirsiniz. Bu bilgi, bölgenizdeki veya dünyadaki bir başka ülkede arama yapan kişilerin sizi ilk önce bulmasına yardımcı olur. Emlak SEO Hizmeti alarak web sitenizin rakiplerinizin sitesinin üzerinde çıkmasını hatta arama motorlarında ilk sayfada çıkmasını sağlayabilirsiniz.

SEO, doğal olarak yeriniz gibi birkaç temel ayrıntıyı ve sağladığınız hizmetin türünü içerecektir. Ayrıca, içeriğinizde etkin biçimde kullanmanız gereken anahtar kelimeler, meta açıklamaları ve her sayfa için meta başlıkları gibi daha spesifik şeyler içerir. Bu bilgi parçaları pek fazla görünmeyebilir, ancak sitenizin gelişip gelişmediği ya da görünmez olup olmadığı arasında fark yaratabilirler.

Bir emlak acentesi web sitesi diğer birçok site gibidir. Arka plan ve alan bilgilerini paylaşan sayfalar, ürünler sunan sayfalar (evler, kiralama vb.) ve şirkette ve ekip üyelerinde arka plandaki bilgileri içeren sayfalar vardır. İnsanların bu şeylerden herhangi birini arayabileceğini hatırlamak önemlidir.

Örneğin, Emlak SEO Hizmeti ‘nin [benim şehrim] gayrimenkul gibi temel terimler için optimal olduğundan emin olmak için zaman ayırdınız mı? Satılık ev ilanlarında Nasıl daha spesifik terimler için sıralıyorsunuz [benim mahallemde] ? İnsanların aradıkları, yeni bir ev ararken veya yerel bir uzman olarak birçok anahtar kelime ve kelime grubu var. Stratejinizin rakiplerinizden daha iyi performans göstermesi için bunların tümünü dikkate aldığı önemlidir.

 

Emlak SEO Hizmeti, sitenize daha fazla trafik çekmek, potansiyel müşterilerinizi artırmak ve sonuçta web sitenizin ziyaretçi sayısını artırmak için olağanüstü bir yoldur!

Medanis Bilişim A.Ş’nin  stratejisi, özellikle trafiği hedeflemek için kurulmuş benzersiz içerikle zengin, son derece rekabetçi web siteleri geliştirmektir. Meta başlığından sayfadaki son harekete geçirici mesaja kadar, sunduğumuz her sayfa modern Emlak SEO Hizmeti standartlarını aşıyor ve kalabalığın önünde durmanıza yardımcı oluyoruz.

Emlak SEO Hizmeti

Adanmış SEO

Sürekli olarak Emlak SEO Hizmeti uzmanlarımızla birlikte çalışarak sitenizle ilgili daha fazla ipucu alın. Sitenize daha fazla trafik çekecek ve nihai olarak potansiyel müşterilerinizi geliştirecek bir rekabet stratejisi hazırlayacağız. SEO stratejinizi sizin spesifik siteniz için uyarlarız, daha sonra incelikle yürütürüz.

SEO Uzmanı Denetimleri

Uzman maliyeti olmadan uzman tavsiyesi alın! Çok yetenekli SEO uzmanlarımızdan biri kişisel olarak sitenizi değerlendirir, bulgularını kaydeder ve gözlem ve Emlak SEO Hizmeti öneriler sunan resmi bir rapor hazırlar. Şu kategorilerden toplam 32 ayrı öğe değerlendiriyoruz:

  • Trafik ve Arama Eğilimleri
  • Bilgi Mimarisi
  • İçerik Değerlendirme
  • Backlink
  • Sosyal medya
  • Rakip analizi
  • SEO Öncelikleri ve Hedefler

Emlak SEO Hizmeti için SEO Uzman Denetimimiz, arama motoru hakimiyetine doğru ilerlemek için atılacak adımları bilmek isteyen emlakçılar ve brokerlar için mükemmeldir. Web siteniz için iyileştirmenin en önemli alanlarını açıkça ortaya koyan bir raporda, Emlak SEO Hizmeti denetiminin tüm sonuçlarını gözden geçireceksiniz.

Emlak SEO Hizmeti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Emlak SEO Hizmeti Nedir?

Emlak SEO Hizmeti, “İzmir’de satılık ev” veya “ev satın alma süreci” gibi alakalı anahtar kelimeler aradığında organik arama motoru sonuçlarında görünen web sitelerine yardımcı olan uzun vadeli bir stratejidir. SEO etkili bir şekilde web sitenize trafik çekmek ve daha gayrimenkul müşterisi üretmek için, kaliteli içerik, hem de ince ayarlanmış teknik uzmanlığa güvenir. Tüm Emlak Web Yöneticileri için Emlak SEO Hizmeti birincil hedefi SEO müşterileri, SEO trafiğinde kademeli ancak istikrarlı bir artış görmek ve uzun vadede yol açar.

Ne gibi bir sonuç bekleyebilirim?

SEO’nun doğası önceden tahmin edilemez olduğundan, belirli sıralamaları, trafiği veya müşteri hedeflerini garanti etmek etik olmayacaktır. Bununla birlikte, geçmişte emlak SEO programımızdan çok iyi sonuçlar aldık ve sizin için bu sonuçları çoğaltmak için yapabileceğimiz her şeyi yapacağız!

SEO & PPC arasındaki fark nedir?

Kullanıcılar Google gibi sitelerde anahtar kelimeler aradığında iki tür sonuç verilir: doğal görünen organik sonuçlar ve ücretli (PPC reklam) sonuçlar. SEO, bu organik sonuçları elde etmeye, bu ödenmemiş noktaları kazanmak için içerik geliştirme ve diğer yöntemleri kullanmaya odaklanmaktadır. Buna karşılık PPC, bu ücretli sonuçlara odaklanır ve en düşük maliyetle en iyi reklam konumunu elde etmeye çalışır.

Gayrimenkul web sitem için Emlak SEO Hizmeti gerekiyor mu?

Muhtemelen! Birçok emlak web sitesinin birincil amacı müşteri üretimi ve yönetimidir. Halihazırda işletmenizin üstesinden gelebilecek daha çok potansiyel müşteriniz varsa, şu anda SEO’ya gereksiniminiz olmayabilir. Ancak, daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak veya işletmeniz için gelecekteki büyüme planlarınızı oluşturmak istiyorsanız, SEO ciddi bir şekilde düşünmeniz gereken bir seçenektir.

Kendi emlak SEO çalışmamı yapabilir miyim?

Evet kesinlikle. Emlak acentelerinin SEO uzmanları kiralamasının nedeni, SEO için her gün 3-4 saatlerini ayıramamaları ve bu zamanı kendi işlerine ayırmak istemeleridir! SEO’yu öğrenmek ve tam olarak uygulamak aylar alabilir ancak diğer her meslekte olduğu gibi tabi ki siz de SEO’yu araştırarak öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

SEO Programımızın Aşamaları

Medanis Bilişim A.Ş’nin SEO stratejileri, her bir müşteriye göre özelleştirilmiştir, zira rekabeti değerlendirip sonuç verecek bir plan hazırlarız. Bununla birlikte, tüm gayrimenkul Emlak SEO Hizmeti projelerinde ortaya çıkan genel safhalar vardır:

Aşama 1: Site Kurulumu ve Organizasyon

Aşama 1, temel işi yapmakla ilgilidir. Sitenizin tamamen işlevsel ve canlı olmasına özen gösteriyoruz, aynı zamanda eşsiz durumunuza uyan rekabetçi bir Emlak SEO Hizmeti stratejisi geliştiriyoruz. Hedeflerinizi belirlemek, sitenin mimarisini planlamak, anahtar kelime araştırması yapmak ve trafik izlemeyi ayarlamak için sizinle görüşürüz. Mevcut bir siteyi değiştiriyorsanız, yüksek kaliteli içeriği de aktaracağız.

Aşama 2: Katı Bir Temel Oluşturun

Emlak SEO Hizmeti Aşama 2’de, sitenin temelinde çalışacağız. Öncelikli pazarlarınızı hedefleyen, alan sayfaları, mülk türü sayfalar ve kısa ve uzun vadeli anahtar kelimelerin bir karışımını hedefleyen wp_betawpposts yayınları oluşturan bir içerik geliştiririz. Bu yüksek kaliteli içerik geliştirme kritiktir ve arama motoru optimizasyonunun temelini oluşturur.

İçerik geliştirmeye ek olarak, programlama ve tasarım ekiplerimizle işbirliği yaparak siteyi iyileştirme fırsatlarını da arayabiliriz. Onların desteği, içeriği yükseltebilir ve kullanıcı deneyimini geliştirebilir ve nihai olarak katılımı artırabilir ve bir sitenin arama motorlarındaki konumunu iyileştirebilir.

Aşama 3: Kelime Araştırması

Sitenin temelleri hazırlandıktan sonra, siteniz için ek geliştirme fırsatlarına bakmaya başlıyoruz. SEO’nun temel taşı olan içerik oluşturma çalışmalarımıza devam edeceğiz, ancak trafiği artırmak için de site dışı fırsatlara bakmaya başlayacağız. Odak noktamız marka bilinirliği, doğru insanlar önünde içerik alma, trafiği artırma ve geri çekme konularında olacaktır.

Aşama 4: Performansın Korunması

Sitenizin performansındaki ivmeyi korumak için, olağanüstü içerik ve wp_betawpposts gönderileri ile siteyi incelemeye devam edeceğiz ve aynı zamanda kullanıcıları sosyal paylaşım ağları hesaplarıyla ilgisini çekeceğiz. Bu devam eden etkinlik otoritesini artıracak ve bu da daha fazla trafik ve yol açacaktır.

Emlak SEO Hizmeti ve Emlak İçerik Yazarlığı

… kullanıcı ve arama motorları için.

Gayrimenkul içerik yazarlığı bir emlak web sitesi için hayati önem taşımaktadır. Ziyaretçileriniz bölgenizdeki gayrimenkul hakkında bilgi arıyor ve siz onları sitenizde bulmalarını istiyoruz. Ancak hiç kimse bulamazsa, gerçekten kullanışlı bir gayrimenkul sitesi oluşturmak yeterli değildir. Bizim metin yazarları bulunan eşsiz güçlü bir altyapıya sahip SEO uyumlu ve okunabilir içerikler yazacaktır.

 

Gayrimenkul İçeriği ve Pazarlama İçeriği

Bölgenizde bir otorite olarak tanınmanız gerekir, bu nedenle adınızı önceden yazılı bir pazarlama modülüne ekleyemezsiniz. Emlak içerik yazma ekibimiz organik ve pazarınızla alakalı benzersiz içerik yazmanın birkaç yıllık tecrübesine sahiptir.

İçeriğimiz sağlıklı bir gayrimenkul ortamını aşağıdaki yollarla desteklemektedir:

  • Gayrimenkul yatırımları ve faaliyetleri için heyecanla teşvik etmek
  • Okuyucuları bir emlakçının yardımında çalıştırmaya teşvik etmek
  • Bölgenizi, özellikle yaşam tarzı ve yatırım getirisi ile desteklemek

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak SEO Hizmeti çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak SEO Hizmeti yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 
About Author

Medanis Destek