Logo

Emlak Ofisi İçin Hepsi Bir Arada Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Seçimi


paylaş
Emlak Ofisi İçin Hepsi Bir Arada Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Seçimi

Emlak Ofisi İçin Hepsi Bir Arada Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Seçimi yapmadan önce ofisinizin baskı ihtiyaç ve hacmini ayrıntılı olarak analiz edin:

Alışveriş yapmak ve günümüzdeki yazıcıların tüm harika özelliklerine bakmak büyük olasılıkla daha eğlenceli, ancak önemli olan emlak işletmenizin hangi özelliklere ihtiyacı olduğu bunu unutmamalısınız. Doğru baskı donanımı olsaydı dahili olarak daha verimli bir şekilde üretebileceğinizi düşünerek dışarıdan kaynak alıp almadığınıza da bakın.

 

Hem yüksek çözünürlüklü renkli hem de sözleşmeler vb. Siyah beyaz bir çok yazdırma işlemi yaparsanız, iki farklı makineyi düşünmeniz gerekebilir. Baskı hızını ve mürekkep maliyetlerini düşündüğünüzde bazen iki baskı hızı bir tanesinden daha ucuza mal olur.

Emlak Ofisi İçin Hepsi Bir Arada Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Seçimi

Bir ağ gözüyle bakılıyor mu ?:

Birden fazla kişinin yazıcıyı farklı yerlerden kullanmasını isterseniz, ağlar kesinlikle göz önüne alınması gereken bir şeydir. Ağ yönlendirici donanımı ucuzdur ve zaten ağ kartı bulunan bir yazıcı satın alırsınız.

Bu, birden fazla kişinin aynı makineyi kullanabilmesi için kablolar bağlamanıza veya kablosuz ağ kullanmanıza olanak tanır. Çoğu durumda birden fazla makine satın almaktan daha fazla maliyete neden olmayacaktır. Artı, farklı modeller veya markalar için mürekkep veya toner kartuşları stoklamanın genel masrafından kurtulursunuz.

Ofis ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyecek bir "görev döngüsü" elde edin:

Hepsi bir arada yazıcı tarayıcı fotokopi makinesinin çeşitli markalarını ve modellerini karşılaştırırken, yazıcının görev döngüsüne referanslar görürsünüz.

 

Bu, genellikle, ayda bir (veya başka bir zaman dilimi) yazıcının barındığı derecelendirmeye sahip olduğu sayıdır.

Düşük satın alırsanız, aylık 2000 sayfa basmak üzere derecelendirilmiş bir yazıcı satın almanız demektir ve 5000 sayfa basıyorsanız, o zaman çok hızlı yıpranır ve ondan kurtulana kadar bir bakım sorunlar çıkarır.

 
İşletme masraflarını karşılaştırmak için "kapsama alanının" ne anlama geldiğini bilin:

En ayrıntılı teknik özellikler size mürekkep veya toner kartuşları için bir miktar beklenen üretim kapasitesi verecektir. Mürekkep veya toner kartuşunun "xxx" sayfa sayısına ulaşacağını "% 30 kapsama alanında" (veya başka bir yüzdesel sayıda) söyleyecektir.

Bilmeniz gereken şey, özellikle renkli pazarlama parçaları ya da görüntü ağırlığı yüksek içerik kullanıyorsanız % 30'luk bir sayfada bir kapsama alanı olmadığıdır. Bunu bir sayfaya bakarak tahmin etmek çok zor, ancak çoğu durumda alıntılanan boyuttan çok daha büyük bir alan kullanacağınızı varsayalım.

Dubleksleme bugünün dünyasında neredeyse gereksiz:

Dubleksleme, yazıcının iki taraflı belgeleri otomatik olarak basma yeteneğidir. Genellikle, maliyetten tasarruf etmek için birçoğunun bu gereksinimi azaltacak kadar maliyeti ekler. Hiçbir zaman bir pazarlama parçası ya da bülten gibi her iki yüze de baskı yapmazsanız.

Bununla birlikte, iki taraflı materyalleri yazdırırsanız, genellikle dupleksleme elde etmek için uzun vadede daha ucuz olacaktır.

 

Bunun nedeni, ilk belgelerin yanlış tarafa yerleştirilmesiyle oluşan hataların zamanla mürekkep ve kağıt maliyetlerinin yükselmesine neden olmasıdır.

Hız büyük işlerde önemli bir faktördür:

Yazdırma hızı düşünüldüğünde, genellikle dakikada sayfa sayısıyla alıntılandığı gibi, siyah beyaz ve renk düşünceleri tekrar resim içine girer. Genellikle sadece siyah ve beyaz daha hızlı olacaktır. Birçok gayrimenkul bürosunun renkli olmayan büyük miktarda sözleşme ve diğer işlem belgelerine sahip olması açısından bu harikadır. Bunlar için daha hızlı olması son derece yardımcı olacaktır.

Lazer genellikle mürekkep püskürtmesinden daha hızlıdır. Özellikle renk için de daha pahalıdır. Birçok ofis, belgeler için bir hızlı yazıcının ve renkli pazarlama parçaları için bir başka yüksek özünürlüklü yazıcının daha iyi olduğunu bulmuştur.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Ofisi İçin Hepsi Bir Arada Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Seçimi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: emlak yazıcı emlak ofisi tarayıcı emlak teknoloji

paylaş

İlgili YazılarYorumlar