Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Efeler Web Tasarım

Efeler Web Tasarım

Ülkemizde aktif 8 milyon web sitesi var ve her on hanenin sekizinde internet var. Buna mobil veriler de dahil edilirse nüfusun yarısından çoğunun internete bir şekilde girdiğini söyleyebiliriz. Bu kaçırılmayacak kadar büyük bir pazar. Efeler Web Tasarım çalışmanızla bu pazardaki payınızı geç olmadan almalısınız.

İnternet ortamındaki rekabetin sürekli yükselmesi nedeniyle artık sadece bir web sitenizin olması işe yaramıyor. İster e-ticaret web sitesi yaparak ürün pazarlayın, ister pazaryeri mantığıyla C2C e-ticaret yapmak için web sitesi açın isterseniz sadece firmanızı tanıtmak için bir web sitesi Efeler Web Tasarım çalışmanız ne iş yaparsanız yapın profesyonelce tasarlanmalı.

Profesyonel bir tasarımda öncelikle görünüm üzerinde durulur. Bunun nedeni insanların bir web sitesine baktıkları anda 4-6 saniye arasında sitenizde kalmaya ya da çıkmaya karar vermeleri. İnsanları Efeler Web Tasarım çalışmanızda kalmaya ikna etmek için estetik ve etkileyici bir görünüme sahip olması gerekir. Web sitenize baktıkları an insanlar web sitenizin amacını anlamalı. Firmanızın büyük, işinde deneyimli ve kaliteli bir marka olduğunu düşünmeli.

Efeler Web Tasarım çalışmanızı ucuz, kalitesiz, eski moda yaparsanız insanlar web sitenize baktıkları an firmanıza güven duymayacak ve hemen web sitenizden çıkarak başka bir web sitesine girmeyi tercih edeceklerdir.

Profesyonel bir web sitesi sadece iyi görünen bir web sitesi değildir. Efeler Web Tasarım çalışmanızın ayrıca kullanılabilir ve işlevsel olması da gerekir. Web sitenizin öncelikle hızlı açılması gerekir. Yavaş açılan bir web sitesini günümüzde kimse beklemek istemez. Web sitenizin ayrıca sayfaları arasında da rahatlıkla dolaşabilmeniz gerekir.

Efeler Web Tasarım çalışmanızda yazı karakterleri herkesin okuyabileceği şekilde seçilmesi, arka fon renklerinin gözü yormayacak şekilde seçilmesi gerekir. Web sitenizde kırık linkler olması ve açılmayan fotoğraflar gibi faktörler kullanıcılar için can sıkıcı olabilir.

Efeler Web Tasarım çalışmanız bir bütündür. Görünüm, sayfaların tasarım tutarlılığı, yazı karakterleri-boyutları, kullanılan fotoğraflar ve videolara kadar her şeyin özenle seçilmesi gerekir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Efeler Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek