Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kuşadası Web Tasarım

Kuşadası Web Tasarım

İyi bir web sitesi sayesinde hiçbir pazarlama yönteminin kazandırmayacağı kadar yeni müşteri kazanabilirsiniz. İnternet böyle bir pazar. Ülkemizde web sitesinden para kazanan çok insan var ancak diğer ülkelerdeki firmalarla karşılaştırıldığında onlar kadar büyük rakamların kazanılamadığını görüyoruz. Kuşadası Web Tasarım çalışmanızdan en iyi performansı alabilmek için profesyonel bir tasarım ve SEO çalışmaları yapmanız gerekir.

Türkiye’deki web siteleri umdukları kadar ziyaretçi alamıyor bunun nedeni tasarım aşamasından başlıyor. Acemice kurulmuş bir wp_betawpposts ya da web sitesi SEO yani arama motoru optimizasyonu olmadığı için arama motorlarınca taranmıyor, sıralamaya bile alınmıyor. Bunun üzerine siz istediğiniz kadar içerik girin ya da sosyal medyada paylaşım yapın bu yokuş yukarı çıkmaya çalışmakla eş değer oluyor. Kuşadası Web Tasarım çalışmanızın daha kurulum aşamasından optimize edilmiş olması gerekir. Bunu da profesyonel bir ajansla çalışarak yapabilirsiniz.

Kuşadası Web Tasarım çalışmanızın optimize çalışmasıyla kurulması tabi ki yeterli değil. İnsanların web sitenizi beğenerek sitenizde kalmaları gerekir. Hangi sektörde olursanız olun, kişisel bir wp_betawpposts bile yazacaksanız günümüzde profesyonel ve kaliteli görünüm şart. Web sitenize ilk bakıldığında insanlar beğenmeli ve etkilenmeli. Yoksa sitenizde kalmayı düşünmeyecekler bile.

Web sitenizin güzel görünmesinin yanında iyi çalışması da gerekir. Hızlı açılması, sayfalar arasında rahat dolaşım, yazı karakterleri ve fon renkleri uyumluluğu gibi birçok konuya özen gösterilmeli. Kuşadası Web Tasarım çalışmanızın iyi çalışması ve iyi görünmesi arama motoru sıralamanızı da olumlu etkileyecektir. Ayrıca mobil uyumlu olması da Google sıralamanıza büyük ölçüde yarar sağlayacaktır.

Kuşadası Web Tasarım çalışmanız tüm bu özelliklere göre tasarlanıp size teslim edilmesinden sonra sizin de bazı SEO çalışmaları yapmanız gerekir. SEO bir meslek dalı olarak görülmeye başlandı. SEO konusunda biraz araştırma yapmanız iyi olacaktır.

Kuşadası Web Tasarım çalışmanız için temel SEO kurallarını basitçe söyleyebiliriz. Sizin başlangıç olarak yapmanız gereken web sitenizde bulunan bütün içeriklerin özgün olmasını sağlamak. Hakkınızda yazısı, ürün açıklamaları, referanslar, kullanıcı yorumları, videolar, fotoğraflar her şey özgün olmalı. Bunları hallettikten sonra sitenize bir wp_betawpposts bölümü oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız wp_betawpposts bölümüne sektörünüzle ilgili merak edilenleri yazabilirsiniz. Bu metinlerin özgün olması önemli olan ayrıca anahtar kelimelere de ara ara yer vererek sitenizin daha hızlı yükselmesini sağlayabilirsiniz. Web sitenizin Google arama motorunda ilk sayfada ve ilk sırada bulunması firmanız için harika bir reklam olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Kuşadası Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Kuşadası Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Web Tasarım İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

   • Web sitesi tasarımı ve geliştirmesinin en yeni ve en iyi uygulamalarını uygularız
   • Tasarım ve geliştirme süreci hızlı ve verimli
   • Tasarımcılar, iş ihtiyaçlarınızı anlamak için doğrudan sizinle birlikte çalışırlar.
   • Sonuçları dönüştüren ve yayınlayan web siteleri tasarlarız
   • Tutkuyla üretiyoruz çünkü web sitenizi yaptığınız kadar önemsiyoruz.

Kuşadası Web Tasarım ve Geliştirme

İstatistiksel olarak, site ziyaretçilerinizi tasarımınız ve kullanışlılıklarınız ile etkilemek için 4 saniyeniz var, bundan sonra sitenizde daha fazla okumaya veya açılış sayfasından çıkmaya karar verecekler. Ziyaretçilerinizi sitenizde tutmakla kalmayalım, aynı zamanda müşterilerinize de yönlendirelim.

 

KUŞADASI WEB TASARIM STRATEJİSTLERİMİZ SİZİNLE ŞUNLAR İÇİN ÇALIŞIR:

 
 • Geniş deneyimimiz, bir web sitesinin neden belirlenen hedeflere ulaşamamasını belirlememize yardımcı olur.
 • Kanıtlanmış yöntem ve taktiklerimiz, pek çok müşterinin büyümesine ve işlerini bir üst seviyeye çıkarmamıza yardımcı oldu.
 • Ekip üyelerimiz sizinle birlikte çalışır ve sizi bütün süreci yönlendirir.
 
Duyarlı Kuşadası Web Tasarım

Erişiminizi tüm cihazlarda genişletin. Günümüzün hızla büyüyen mobil kullanımı ile işletmeniz için Duyarlı Web Sitesi Tasarımı’na sahip olmalısınız .

logolar-resim-section_dreams_animationDuyarlı Web Tasarımı, sahip olduğunuz cihazdan bağımsız olarak müşterilerinizi korumak için ihtiyaç duyduğunuz avantajı sunar. HTML5, CSS3, PHP ve JQuery gibi birden fazla platformda edindiğimiz uzmanlığımız ile Kullanıcı Deneyimi ekibi, işletmeniz için mükemmel duyarlı web sitesini tasarlayacak, geliştirecek ve uygulayacaktır.

Yalnızca rakibin önünde tutmanıza, mobil webin sürekli değişen geleceğine hazır olmanıza yardımcı olmaya devam edeceğiz.

 
E-Ticaret Web Sitesi Geliştirme

e-ticaret web sitesi tasarımı-düşler-animasyon

E-Ticaret web sitesi tasarım ve geliştirme çözümlerimiz, müşterilerinize sezgisel ve kullanıcı dostu bir alışveriş deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerinizi pazarlayan ve daha yüksek dönüşüm oranlarını teşvik eden Kuşadası Web Tasarım E-Ticaret web sitelerini geliştirmeye odaklanıyoruz. Her şey satışlar üretmekle alakalıdır!

Magento, WordPress, Dropal, Joomla, ZenCart gibi çeşitli e-ticaret komut dosyalarıyla çalışmak için geniş bir deneyime sahibiz ve ihtiyaç duyulursa sizin için özel olarak bir açık kaynaklı e-ticaret web sitesi oluşturabiliriz.

E-Ticaret Web Sitesi Özellikleri:

 • Ürününüzün ön plana çıkacağı özel tasarım
 • Müşteri Kaydı / Giriş
 • Alışveriş sepeti özelliklerini tamamlayın (Wishlist, Yeniden sıralama özelliği, daha sonra kaydetme vs.)
 • Dahili Arama Motoru Optimizasyonu özellikleri
 • Nakliye yöntemi Entegrasyon (UPS, Fedex, USPS ve diğerleri)
 • Güvenli kredi kartı ve E-ödeme ödeme ağ geçidi entegrasyonu (herhangi bir ödeme ağ geçidi)
 • Ödeme işleme sayfanızın güvenliğini sağlamak için SSL sertifikaları
 • Kuşadası Web Tasarım Veri girişi, sizin için tüm ürünlerin kurulumu
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı