Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
E-ticaret Mobil Uygulama

E-ticaret Mobil Uygulama

Akıllı telefonların gittikçe artması E-ticaret Mobil Uygulama kullanımını daha popüler hale getiriyor. Bu yüzden herhangi bir platformda kesintisiz çalışabilecek e-ticaret uygulamaları kullanmanızı öneriyoruz. Bu tür uygulamalar, herhangi bir e-ticaret portalıyla tamamen entegre olabilir ve e-ticaret web sitenizin kontrolünde olmak için size esneklik sunar.

Yapılan ciddi anketlerde kullanıcıların %78’i sevdikleri alışveriş sitelerine mobil uygulamalar üzerinden ulaşmayı sevdiklerini belirtiyor. E-ticaret Mobil Uygulama, alışveriş deneyimini daha hızlı ve daha güvenli hale getirir; kullanıcılar, bir URL’yi hatırlamaktan veya yenilerini görmek ya da her zamanki siparişlerini vermek istediklerinde giriş yapmak zorunda kalmaya asla gerek duymazlar.

E-ticaret Mobil Uygulama ile ödemeleri daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay yapabilirsiniz. Bir mobil uygulama geliştirdiğinizde, güvenli ödeme seçeneklerini ekleyebilir ve uygulamanın sonraki alışveriş deneyimleri için bu seçenekleri hatırlayacak şekilde programlayabilirsiniz. Bu, kullanıcı için satın alma sürecini kolaylaştırır ve sonuçta işinizi kolaylaştırır.

E-ticaret Mobil Uygulama kullanan e-ticaret sitelerinin sosyal medyada paylaşılma oranlarının arttığı tespit edildi. E-ticaret uygulaması sayesinde Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde ücretsiz reklamınız yapılmış olacak.

Hiçbir şey, markanızı ve ürünlerinizi, müşterinin telefonunu kullandıklarında gördüğü bir mobil uygulama gibi ön plana ve merkezine yerleştiremez. Uygulamalar sanal göz, kulak ve alışveriş kolları gibi olur,  onlarla her zaman her yerde bulunur. Bu, E-ticaret Mobil Uygulama, sadık müşterileri oluşturmak ve beslemek için güçlü bir araç haline getirir.

Başlangıçta basit bir uygulama ile işe başlayarak güncelleme ve iyileştirme çalışmalarıyla uygulamanızı geliştirebilirsiniz. E-ticaret Mobil Uygulama her e-ticaret web sitesinin sahip olması gereken bir özellik. Sizin işiniz internette ve internetin olduğu her yerde bulunmanız gerek.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere E-ticaret Mobil Uygulama çalışmanızda yardımcı olabiliriz.

About Author

Medanis Destek