Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Fikrim Var

Mobil Uygulama Fikrim Var

Mobil cihazların hayatımıza girmesiyle mobil uygulamalar da önem kazanmaya ve hayatımızın çoğu alanında yer almaya başladı. Mobil uygulamalardan kazanılan paralar duyulmaya başlanınca çoğu kişi Mobil Uygulama Fikrim Var demeye başladı.

Mobil Uygulama Fikrim Var diyenlerin sayısı her geçen gün artıyor ancak bu fikirlerini hayata geçirenlerin sayısı nedense çok az. Bunda bazı faktörler söz konusu olabilir.

Mobil Uygulama Fikrim Var diyenlerin çoğu fikirlerini etrafındaki insanlara anlatarak biraz da internette araştırma yaparak fikirlerini ücretsiz hayata geçirmenin yollarını arıyorlar.

Mobil Uygulama Fikrim Var diyorsanız bunu ücretsiz hayata geçirmenin tek yolu bir sponsor bulmaktan geçiyor. Bunu da yapmanız için büyük şirketlerle görüşerek uygulamanızı en iyi şekilde sunmanız gerekiyor. Büyük bir firmanın size sponsor olması için gerçekten farklı ve işe yarar bir uygulama fikriniz olmalı.

Mobil Uygulama Fikrim Var diyenlerin yaptığı diğer bir hata mobil uygulamayı bazı siteler üzerinden kendileri yapmaya çalışmaları. Bu siteler üzerinden her ne kadar kodlama bilgisi gerektirmeden uygulama yapabileceğiniz söylense de mobil uygulama tasarımı bu işin eğitimi almış kişilerce düzgün yapabilir. Sizin tasarımınız profesyonelce görünmeyecek ve mutlaka sorunlar yaşanacaktır.

Mobil Uygulama Fikrim Var diyenlerin bir hatası da çok ayrıntılı uygulamalar düşünmeleridir. Uygulamalar basit ve işlevsel olmalı. Ne kadar ayrıntıya girilirse uygulama o kadar kullanışsız ve hayata geçirilmezi zor olacaktır.

İyi bir uygulama basit ve işlevsel olmalı insanlara kullanım kolaylığı sunmalıdır. Ayrıca iyi bir uygulamanın temel özelliği hızlı açılmasıdır. Kimse yavaş yüklenen bir uygulamayı beklemek istemez.

Mobil Uygulama Fikrim Var diyorsanız profesyonel bir tasarım ajansıyla birlikte çalışmalısınız. Hiçbir yatırım sermayesiz olmaz. Girişimcilerin bu konuda bilinçli olması lazım. Bir uygulama internete konulduğu gibi de durmaz sürekli güncelleştirme ve iyileştirme çalışmaları ister.

Medanis Bilişim AŞ olarak Mobil Uygulama Fikrim Var diyen herkese yardımcı olmaya hazırız. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle fikirlerinizi hayata geçirebiliriz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı