Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Dünyası

Mobil Uygulama Dünyası

Mobil Uygulama Dünyası teknoloji eğilimleri sürekli takip edilmeli. Eski bilgisayarlar gibi rafa kaldırılmak istemiyorsanız değişime açık olmalı ve yenilikleri takip etmek zorundasınız.

Eğer küçük bir işletme sahibiyseniz yeni yılda yeni bir şey öğrenme değil aynı zamanda rakiplerinizi geride bırakmak için Mobil Uygulama Dünyası teknolojik gelişmeleri de takip etmelisiniz.

Bu sene takip etmeniz gereken konuların en önemlisi mobil cihazlar. “Küçük işletmemi büyütmek için  Mobil Uygulama Dünyası ‘ndan nasıl yararlanabilirim?” diye kendinize sormalısınız.

Starbucks gibi büyük işletmelerin mobil uygulamayla yakaladıkları başarıyı gören küçük işletme sahipleri 2017 yılında Mobil Uygulama Dünyası teknolojik gelişmelerinden yararlanmak isteyecekler.

Mobil Uygulama Dünyası trendlerinden biri de anlık uygulamalardır. Android cihazlarda kullanılan instant uygulamalar Goolge aramalarında çıkar uygulamayı indirmeden kullanırsınız ve sonra çıkarsınız. Herhangi bir yükleme yapmazsınız.

Bunun dışında Mobil Uygulama Dünyası trendlerinde yapay zeka önem kazanmaya başladı.  Bu teknoloji eğitim endüstrisi için çığır açıcı olabilir. Çocuklara öğrendiklerini temel alarak öğreneceğini öğretecek uygulamalar, dünya çapındaki test puanlarını kolayca bulut sistemine dahil edebilir. Aynı şey, neye benzediğinize dayalı alışveriş yapan mobil ticaret uygulamaları için de söylenebilir. Kişisel öğretmeninizi ve kişisel alışverişinizi, hemen telefonunuzda düşünebilirsiniz.

Mobil Uygulama Dünyası trendlerinde mobil güvenlik geliştiriciler de önemli bir yere sahip. Cep telefonları cüzdan ve cüzdan haline gelmeye devam ederken, güvenlik hiç şüphesiz büyük bir endişe kaynağıdır. Geliştiriciler 2017 yılında güvenliği bu yüzden ilk sıraya almış durumda.

Mobil Uygulama Dünyası ‘nda 2017 yılında 269 milyon uygulama indirileceği ve bunların tamamından 77 milyon dolar kazanılacağı hesaplanıyor.

En güçlü mobil uygulamalara sahip işletmeler bir uygulamanın üç amaç için kullanılacağını görmüştür:

  •   Mobil ortamda satışları artırma
  •   Müşteri katılımını iyileştirme
  •   Müşteri sadakati arttırma

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle mobil uygulama çalışmalarınızda size yardımcı olabiliriz.

About Author

Medanis Destek