Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Didim Web Tasarım

Didim Web Tasarım

İş yerimize, iş kıyafetlerimize, müşteriyle konuşmamıza, ürünlerimizin kalitesine nasıl dikkat ediyorsanız Didim Web Tasarım çalışmanızın kalitesine de özen göstermelisiniz.

Web siteniz firmanızın itibarını yansıtacak en önemli iş faktörlerinden biridir. Kötü ve ucuz görünen bir web sitesi potansiyel müşterilerin güvenini kıracak ve firmanızın da web siteniz gibi kalitesiz olduğu algısını yaratacaktır. Didim Web Tasarım çalışmanızı tam aksine profesyonel ve kaliteli bir şekilde yaparak firmanızın büyük, güven veren, ne yaptığını bilen bir marka olarak algılanmasını sağlayacaksınız.

Web sitenizin kalitesi doğrudan firmanızın kalitesiyle özdeşleşecektir. Bu yüzden web sitesi tasarımı önemle yaptırılmalı ve en ufak ayrıntısına kadar düşünülmelidir.

Didim Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce tasarlanması sadece iyi görüneceği anlamına gelmez. Bazı noktalara özellikle dikkat edilmesi gerekir.

  • Renkleri iyi kullanmak: Uygun bir renk düzeni iyi uyum ve işiniz için uygun bir ruh hali ya da sesi oluşturmak 2 ya da 3 ana renkle mümkündür. Yazılı içeriği dağıtmak için renkleri aşırıya çekilmemeli.
  • Kolayca okunabilir metin: Didim Web Tasarım çalışmanız için en kolay okunan kombinasyonu beyaz zemin üzerine siyah metin yazmaktır. Okunması kolay ve bugünün bilgisayar sistemlerinin çoğunda bulunan yazı tiplerini kullanılmalı.  Paragraf metni için yazı tipi boyutunu 10 ila 12 punto arasında tutulmalı.
  • Anlamlı grafikler: Didim Web Tasarım çalışmanızı sıkıcılıktan kurtaracak olan grafikler önemlidir. Bununla birlikte, bunları aşırı kullanmayın ve yazılı içeriğinize  uygun olduğundan emin olun. Herhangi bir sayfaya 3 veya 4’ten fazla resim yüklemeyin.
  • Kaliteli fotoğrafçılık: Görsel çekiciliği arttırmanın basit bir yolu da yüksek kaliteli fotoğraf kullanmaktır. Yüksek kaliteli ürün resimleri, özellikle çevrimiçi perakendeciler için önemlidir.
  • Basitlik: Didim Web Tasarım çalışmanızı içerikle ve reklamla doldurmayın. Basit tutun ve yeterli beyaz boşluk için izin verin. Düzenli bir web sitesi izleyicilerin mesajınıza odaklanmasına olanak tanır. İzleyicileri etkilemek için aşırı karmaşık tasarım, animasyon veya diğer efektlerle sitenize aşırı yükleme yapmayın.

Bunun gibi birçok ayrıntı Didim Web Tasarım çalışmanıza özenle uygulanmalıdır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Didim Web Tasarım  çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı