Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Çine Web Tasarım

Çine Web Tasarım

Hangi sektörde olursanız olun bir web siteniz mutlaka olmalı. İnsanlar artık firmalara ulaşmak için rehberlere bakmıyor, ilk iş olarak Google arama motoruna giriyor ve firmanın iletişim bilgilerine bakmak için web sitesini arıyor. Çine Web Tasarım çalışmanızla siz de sanal dünyadaki iş yerinizi açabilirsiniz.

B2B yani işletmeden işletmeye iş yapıyorsunuz diyelim. Zeytinyağı üretiyorsunuz ve büyük firmalara zeytinyağı satıyorsunuz. Neden bir web sitesi kurarak başka ülkelere daha pahalıya zeytinyağı satmıyorsunuz? C2C yani müşteriden müşteriye e-ticaret, pazaryeri e-ticaret sitesi açarak neden toptancıya, aracıya çok ucuza satmak yerine doğrudan insanlara ürününüzü satmıyorsunuz? Çine Web Tasarım çalışmanızla ister e-ticaret yapın isterseniz ürün listeleme ya da firma iletişim bilgilerini paylaşın her türlü durumda da profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız olacak.

Profesyonel bir tasarım öncelikle kaliteli ve estetik görünümüyle insanlara güven verir. Firmanızın büyük bir işletme olduğu algısını oluşturur. Güven duygusu bir web sitesi için en önemli özelliklerden biridir. İnternet kullanıcıları bir ürünü araştırırken Çine Web Tasarım çalışmanızı bulur. Ofisinizi, sizi, ürünlerinizi görmeden firmanız hakkında karar vermeleri gerekir. Bu yüzden insanlar web sitenize baktıklarını size güvenmeli ve web sitenizi beğenmeli. Sadece 6 saniyede sitenizde kalmaya ya da sitenizden çıkmaya karar verecekler. Tasarımınızın kalitesiyle onları web sitenizde tutmalısınız.

Çine Web Tasarım çalışmanızda kalmaya karar vermeleri sadece birinci adım. Web sitenizin hızlı açılması, sayfalar arasında rahat dolaşım, sitenizin arka fon renkleri ve yazı karakterlerinin gözü yormaması, kullanılan renklerin sektörünüzle uyumlu olması, kurumsal kimlik çalışmasına uygunluk gibi birçok faktör web sitenizin kalitesini etkileyecektir.

Çine Web Tasarım çalışmanıza girdiklerinde insanlar kırık linkler görüyorsa, menüler arasında rahat dolaşamıyorsa, bir bilgiyi 4-5 dakikada bulamıyorlarsa anında çıkarak başka web sitelerine gideceklerdir.

Çine Web Tasarım çalışmanızın en önemli özelliklerinden biri de arama motoru optimizasyonu yani SEO uyumlu olmasıdır. Profesyonel kişilere web sitenizi yaptırarak SEO uyumlu bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Optimize edilmemiş bir web sitesi arama motorları tarafından taranmaz yani Google’da sıralamada bile çıkamazsınız.

Bu çalışmaları yapmaya vaktiniz yoksa Google AdWords reklam vererek belli bir ücret karşılığında belirli anahtar kelimelerde Google’da ilk sıralarda görünebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Çine Web Tasarım  çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı