Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bursa E-ticaret

Bursa E-ticaret

Bir Bursa E-ticaret sitesi yaptırmaya karar verdiniz ama hangi zorunlulukların olması gerektiğinden emin değilsiniz? Gelin yazımıza bir göz atın, bir e-ticaret sitesinde neler olması gerektiğini birlikte inceleyebiliriz.

Hızlı Yüklenme

Bursa E-ticaret web sitenizin açılması 3 saniyeden daha uzun sürerse potansiyel müşterilerinizin %40’ını daha sitenize girmeden kaybedersiniz. Web sitenizin bütün sayfaları, ürün fotoğrafları hızlı bir şekilde yüklenmeli. Profesyonel bir firmayla çalışırsanız bu konuda bir sıkıntı yaşamazsınız. Yavaş web siteleri ayrıca Google tarafından da cezalandırılır ve sitenizin sıralaması geriler.

Mobil Uyumluluk

Bursa E-ticaret sitenizin mobil uyumlu olması günümüzde bir zorunluluk halini aldı. Bundan 3-4 sene önce mobil özelliği bir lüks olabilir ancak başınızı kaldırıp etrafınıza baktığınızda göreceksiniz neredeyse herkesin elinde bir akıllı telefon var. İnsanlar ürün araştırırken veya alırken telefonlarını mutlaka kullanıyor. Bursa E-ticaret sitenizin mobil uyumlu bir web sitesi ya da responsive tasarıma ihtiyacı olacaktır.

Kolay Satın Alma

İnsanlar genelde alışveriş sepetine ekledikleri ürünleri almaktan son anda vazgeçiyorlar. Bunun bir nedeni ödeme yöntemindeki zorluklar olabilir. Bursa E-ticaret sitenizde müşterinin ilerlemesi adım adım olmalıdır, yani her sayfa doğrudan bir sonraki adıma geçmeli ve hiçbir zaman bir önceki adıma geri dönülmemelidir. Satın almadan önce müşterilerin bir hesabı olması gerekiyorsa, önce bu adımı isteyin. Sürecin yarısını almalarına ve daha sonra bir hesap kurulum sayfasına yönlendirmelerine izin vermeyin. Formları dolduran tüm alanların açıkça etiketlendiğinden emin olun, böylece ödemeleri gönderirken alıcılar hata mesajları almazlar. Bursa E-ticaret sitenizde yön olarak “Devam et” yerine, alışverişe devam edip etmeyeceğini veya kontrol etmeye devam edip etmeyeceğini belirtin. Alıcılar çevreye yönlendirildiğini hissediyorsa, vazgeçerler.

Bursa E-ticaret bunun gibi birçok ayrıntı olmalı. e-ticaret sitenizi herhangi birine emanet edemezsiniz. Bunun gibi yüzlerce ayrıntı göz önünde bulundurularak web siteniz tasarlanmalı.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Bursa E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Bursa E-ticaret için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 • BURSA E-TİCARET BAŞLANGIÇ

  Önce bir çözüm uygulamaya başlayabilmemiz için öncelikle sorunu araştırmamız gerekir. Hedefleri tanımlamak, kullanıcı tabanını keşfetmek ve nihayet proje için bir hipotez oluşturmak için ekibinizle birlikte çalışırız. Bu ilk toplantı, başarı metriklerini tanımlayarak her takımın önümüzdeki çalışmaları için hazırlanmasını sağlıyor.


 • KEŞİF + TASARIM

  Bursa E-ticaret Veri, başarılı ürünleri yönlendirir ve keşif ve tasarım çalışmalarımızda, çözümleri araştırıp doğrulamakta, kuramlarımızı gerçek kullanıcılar üzerinde test etmekte ve doğru olana kadar fikirleri hassaslaştırmaktayız. Kağıt prototiplerini, anketleri ve röportajları kullanarak, yaptığımız tasarım kararlarını desteklemek için veri toplarız.


 • GELİŞTİR + TEST

  Onaylanmış bir tasarımın desteklenmesi için yeterli veriye sahip olduktan sonra, onu geliştirme için geliştirdik. İki haftalık sprintlerde çalışıyoruz, ilerlememizi takip edelim; böylece tam olarak nerede olduğumuzu ve Q / A her özellik tarayıcı tutarlılığı ve kod kalitesini eksiksiz olarak işaretlemeden önce biliyor olacaksınız.


 • DAĞIT + YİNELEME

  Özellik testinin hızlandırılmasına yardımcı olmak için hızlı dağıtımlar yapıyoruz. Bir özelliğin çalışması gerekiyorsa, daha ileri araştırmalar için onu tasarım ve geliştirme döngüsüne geri koyarız.Bursa E-ticaret  Ürün geliştirme, zamanla yapılan tekrar eden bir süreçtir ve doğru yapıldığında başarılı ürünler ortaya çıkar.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı