Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bilecik E-ticaret

Bilecik E-ticaret

E-ticaret temelde klasik ticarete benzese de bazı noktalarda kendinizi geliştirmeniz gerekebilir. Profesyonel bir Bilecik E-ticaret sitesine sahip olarak baştan bazı sorunların yaşanmasını engellemiş olursunuz.

Bilecik E-ticaret web sitenizle başarıya ulaşmak için web sitenizi sürekli denetlemeniz ve takip etmeniz gerekir. Sitenizin teknik özelliklerinin yanında müşteri davranışlarını da takip etmelisiniz. Örneğin potansiyel müşterilerin yüzde kaçı web sitenize girer girmez geri çıkıyor? Kaç tanesi alışveriş sepetine ürün ekliyor ama satın almıyor? Bu tarz konuları takip etmeniz gerekiyor.

Bilecik E-ticaret sitenizde bulunması gereken özelliklerden en önemlileri web sitenizin açılmasıdır. Web sitenizin açılması 3 saniyeyi geçtiği andan itibaren müşterilerinizin %40’ını web sitenize daha girmeden kaybedersiniz. Bütün sayfalar ve ürün fotoğrafları hızlı açılmalı.

Bir e-ticaret web sitesinde mutlaka güvenlik sertifikalarına yer verilmelidir. Profesyonel bir tasarımla her ne kadar büyük bir firma izlenimi verip güven sağlasanız da insanların aklında soru işaretleri mutlaka kalacaktır. İletişim bilgilerinizin eksiksiz verilmesi, telefon çaldığında mutlaka cevap verilmesi güven verici unsurlardır. Bunun dışında Bilecik E-ticaret sitenize mutlaka güvenlik sertifikaları görülür bir yere eklenmelidir.

İletişim bilgileri Bilecik E-ticaret sitenize hem güveni arttıracak hem de müşterilerin istedikleri zaman size ulaşabilmelerini sağlayacaktır. Bir iletişim formu, müşterilerinizin size ulaşması için sahip olduğu tek seçenek olmadığı sürece uygundur. Hiçbir şey, bir müşteriyi müşteri hizmetini almak için kovalamaktan çok alıcıyı sinirlendirmez. En azından bir telefon numarası ve bir e-posta adresi eklediğinizden emin olun. İletişim bilgileri güven vermede önemli bir faktördür.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Bilecik E-ticaret için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

  • Bilecik E-ticaret HAZIRIZ

    Medanis Bilişim AŞ işe başlamadan önce, işinizi inceleyerek, hedef kitleyi araştırarak ve rekabeti analiz ederek hazırlanır. Bu yeni keşfedilen bilgi ile, tamamen hazır durumdayız …

  • Bilecik E-ticaret AMAÇ

    Vizyonumuzu dikkatli bir şekilde hesaplarken, stratejimizi ve yaratıcılığın ölümcül bir karışımını uygulayarak, genel hedeflerimize odaklanarak doğrultudaki yerimizi belirliyoruz.

  • Bilecik E-ticaret

    Kesin doğrulukla, marka, baskı, web, dijital, video, medya ve kampanya mesajlaşma biçimindeki yaratıcı barajlarımızı bırakıyoruz. Çalışmalarımız cesur, hızlı ve hedefimiz…

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı