Logo Web Tasar覺m

Bursa E-ticaret


paylaş
Bursa E-ticaret

Bir Bursa E-ticaret sitesi yaptırmaya karar verdiniz ama hangi zorunlulukların olması gerektiğinden emin değilsiniz? Gelin yazımıza bir göz atın, bir e-ticaret sitesinde neler olması gerektiğini birlikte inceleyebiliriz.

Hızlı Yüklenme

Bursa E-ticaret web sitenizin açılması 3 saniyeden daha uzun sürerse potansiyel müşterilerinizin %40'ını daha sitenize girmeden kaybedersiniz. Web sitenizin bütün sayfaları, ürün fotoğrafları hızlı bir şekilde yüklenmeli. Profesyonel bir firmayla çalışırsanız bu konuda bir sıkıntı yaşamazsınız. Yavaş web siteleri ayrıca Google tarafından da cezalandırılır ve sitenizin sıralaması geriler.

Mobil Uyumluluk

Bursa E-ticaret sitenizin mobil uyumlu olması günümüzde bir zorunluluk halini aldı. Bundan 3-4 sene önce mobil özelliği bir lüks olabilir ancak başınızı kaldırıp etrafınıza baktığınızda göreceksiniz neredeyse herkesin elinde bir akıllı telefon var. İnsanlar ürün araştırırken veya alırken telefonlarını mutlaka kullanıyor. Bursa E-ticaret sitenizin mobil uyumlu bir web sitesi ya da responsive tasarıma ihtiyacı olacaktır.

Kolay Satın Alma

İnsanlar genelde alışveriş sepetine ekledikleri ürünleri almaktan son anda vazgeçiyorlar. Bunun bir nedeni ödeme yöntemindeki zorluklar olabilir. Bursa E-ticaret sitenizde müşterinin ilerlemesi adım adım olmalıdır, yani her sayfa doğrudan bir sonraki adıma geçmeli ve hiçbir zaman bir önceki adıma geri dönülmemelidir. Satın almadan önce müşterilerin bir hesabı olması gerekiyorsa, önce bu adımı isteyin. Sürecin yarısını almalarına ve daha sonra bir hesap kurulum sayfasına yönlendirmelerine izin vermeyin. Formları dolduran tüm alanların açıkça etiketlendiğinden emin olun, böylece ödemeleri gönderirken alıcılar hata mesajları almazlar. Bursa E-ticaret sitenizde yön olarak "Devam et" yerine, alışverişe devam edip etmeyeceğini veya kontrol etmeye devam edip etmeyeceğini belirtin. Alıcılar çevreye yönlendirildiğini hissediyorsa, vazgeçerler.

Bursa E-ticaret bunun gibi birçok ayrıntı olmalı. e-ticaret sitenizi herhangi birine emanet edemezsiniz. Bunun gibi yüzlerce ayrıntı göz önünde bulundurularak web siteniz tasarlanmalı.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Bursa E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: bursa eticaret bursa e-ticaret bursa e-ticaret firmaları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar