Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bilkent Web Tasarım

Bilkent Web Tasarım

Büyük ya da küçük bütün işletmelerin hangi sektörde olursa olsun bir web sitesi olmalı. Ülkemizde internet kullanım oranı %60 olmuşken Bilkent Web Tasarım çalışmanız için daha fazla beklemeyin ve bu büyük pazardaki yerinizi hemen alın.

Bir web sitesi sahibi olmanın avantajlarını birçok kişi artık biliyor. Peki web sitemizi yaptıracağımız ajansı nasıl seçmeliyiz? Ne yazık ki birçok kişi hala web sitesini bir arkadaşına veya bu işi bildiğini iddia eden bir kuzenine yaptırmayı tercih ediyor. Baştan ucuz olduğu için ekonomik görünen bu yöntemler sizi daha fazla zarara uğratabilir. Bilkent Web Tasarım çalışmanızı mutlaka profesyonel bir ajansla yapmalısınız.

Bilkent Web Tasarım çalışmanızı diyelim ki bir yakınınıza veya ucuz şablon kullanan bir yere yaptırdınız. Ortaya tabi ki ucuz ve kalitesiz görünen bir web sitesi çıkacaktır. Web sitenizden ürün satın veya sadece firma tanıtımı, kişisel web sitesi olarak kullanın yine de web sitenizin kaliteli ve profesyonel görünmesi gerekir. Diyelim ki çok iyi bir iş yeriniz var ve kaliteli bir iş yapıyorsunuz. Web sitenize giren insanlar bunu nereden bilecekler? Ofisinizi görme veya ürünlerinizi deneme şansları yok. Sadece web sitenize bakarak sizin ve işiniz hakkınızda karar verecekler. Bilkent Web Tasarım çalışmanız ucuz, eski moda ve kalitesiz olduğu için firmanız itibarını kaybedecek ve müşteri daha sizinle irtibata geçmeden hemen başka bir web sitesine yönelecektir. İnternet ortamında rekabet çok fazla bu yüzden işinizi şansa bırakamazsınız.

Bilkent Web Tasarım için bunun tam tersi de geçerli kaliteli ve profesyonel görünen bir web sitesi yaptırdınız. İnsanlar web sitenize baktıklarında bunun bilinçli bir yatırım olduğunu ve emek harcandığını anlıyorlar. Firmanızın büyük, profesyonel bir marka olduğu izlenimine kapılacaklar. İsterseniz küçük bir ofiste tek başınıza çalışın bunu web sitenize bakarak anlayamazlar. Web sitenizin insanlar üzerinde bıraktığı ilk izlenim tahmininizden daha etkili.

Bilkent Web Tasarım için ajans seçiminde mutlaka deneyimli ve profesyonel bir ajans seçmelisiniz. Ajansın referans sayfasına girerek bu güne kadar yaptığı işleri inceleyebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübeyle, yeni teknolojileri ve trendleri takip ederek işimizi yapıyoruz. Bilkent Web Tasarım çalışmanızı bizimle iletişime geçerek ekonomik fiyata kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bilkent Web Tasarım İçin Sorunun Tanımlanması

Ürününüz benzersizdir, bu nedenle temiz bir taslak ile ona yaklaşıyoruz. Ayrıntılı araştırma, iş ihtiyaçlarınızı ve tam olarak hangi sorunun çözülmesi gerektiğini ele alır.

 

Kitlenizi tanımak

İnsanların ihtiyaçları etrafında bir deneyim kurduğunuzda herkes kazanır. Ama neye ihtiyaçları var? Endişelenme, burada bulmanızda size yardımcı olmak için buradayız.

 

Net hedefler belirleme

Harika tasarım maksatlıdır. Başarının nasıl ölçüleceğini tanımlamak için birlikte çalışacağız ve herkesin senkronize edilmesini ve aynı görevde kalmamız için hedefler belirleyeceğiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Bilkent Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı