Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Çankaya Web Tasarım

Çankaya Web Tasarım

MÜŞTERİ VE GELİR ARTIŞINI SAĞLAYAN PAZARLAMA VE REKLAM STRATEJİLERİ GELİŞTİRİYORUZ. ÇANKAYA WEB TASARIM İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.

Çankaya’da web sitesi yapan ajansları araştırdığınıza göre doğru bir seçim yaparak web sitesi yaptırmaya karar vermişsiniz. Bu noktada Çankaya Web Tasarım çalışmanızda aklınızı karıştıran noktalar olabilir.

Web sitesi yaptırmaya karar veren çoğu kişi doğal olarak fiyat kısmını düşünmeye başlar. “Bir tanıdığa mı yaptırsam yoksa internette çok ucuza internet sitesi yaptığını iddia eden firmalardan birini mi seçsem?” diye düşünüyorsanız hemen  bu düşünceleri aklınızdan uzaklaştırın.

Çankaya Web Tasarım çalışmanızı bir tanıdığa ya da ucuza yaptırdığınızda elinizde kalitesiz, eski moda ve kötü bir web sitesi olacak. Kötü bir web sitesi size para kazandırmayı bir kenara bırakın üstüne itibar kaybettirerek elinizdeki müşterilerin de gitmesine sebep olacaktır.

Çankaya Web Tasarım çalışmanız sonucu ucuza bir web sitesi yaptırdığınızı düşünelim. Potansiyel müşteriniz web sitenize girdiğinde kalitesiz ve ucuz bir web sitesi gördüğünde firmanıza güven duymayacak ve refleks olarak geri tuşuna basarak başka bir web sitesine girecektir. İlk izlenim internet dünyasında çok önemlidir. Ofisiniz çok şık olabilir ve kaliteli ürün, hizmet veriyor olabilirsiniz. Ancak web sitenize giren kullanıcıların bunu bilmeye imkanı yok. Web sitenize giren kişiler önce sitenize bakar ve siteniz onlara güven verirse gezinmeye devam ederler.

Çankaya Web Tasarım çalışmanızın ilk izlenimden sonra da kullanıcıyı web sitenizde tutması gerekir. Potansiyel müşteriniz web sitenizde rahatça dolaşabilmeli yani hızlı açılan sayfalar, okunabilir fontlarda yazılar, göz yormayan renkler kullanılmalı. Kullanılabilir ve işlevsel bir web sitesi sayesinde müşteriler rahatlıkla web sitenizde dolaşacak ve ürünleri, firmanızı inceleyecek. Ayrıca size rahatlıkla ulaşabilmeleri için her sayfada bir iletişim formu veya telefon numaranız mutlaka olmalı.

Web sitenizin başarıya ulaşabilmesi için bunun  gibi birçok konuya dikkat edilmesi gerekli. Mobil uyum, arama motoru optimizasyonu, yönetim paneli bir web sitesinin mutlaka sahip olması gereken özelliklerden. Bu yüzden web sitenizi profesyonel bir ajansla yapmalısınız.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübeyle birlikte; son trendleri, teknolojileri kullanarak size kaliteli web siteleri yapıyoruz. Çankaya Web Tasarım çalışması için bizimle iletişime geçerek ekonomik ve kaliteli web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Çankaya Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

STRATEJİ

  • DIJITAL PAZARLAMA STRATEJISI
  • GELEN PAZARLAMA
  • ARAMA MOTORU OPTIMIZASYONU

KURŞUN ÜRETİMİ

  • DIJITAL REKLAMCILIK YÖNETIMI
  • EPOSTA PAZARLAMA
  • DÖNÜŞÜM OPTIMIZASYONU

GELİŞME

  • WEB TASARIMI VE GELIŞTIRME
  • UYGULAMA GELIŞTIRME
  • MOBIL / DUYARLI GELIŞME
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı