Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Beşevler Web Tasarım

Beşevler Web Tasarım

2004 yılından bu yana, en önemli önceliğimiz kaliteli tasarım ve butik düzeyde hizmet sunmaktır. Beşevler Web Tasarım için doğru yerdesiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını aşmak ve düşünceli dijital marka deneyimleri oluşturmak için çalışıyoruz.

Türkiye 2016 yılı internet kullanım oranı TÜİK verilerine göre %61 oldu.  Bu oranlar erkeklerde yüzde 64,1 ve yüzde 70,5 iken, kadınlarda yüzde 45,9 ve yüzde 51,9’dur. Bilgisayar ve internet kullanım oranları, 2015 yılında sırasıyla yüzde 54,8 ve yüzde 55,9’du. Ankara’da öğrenci sayısı bir hayli fazlayken internet kullanım oranları da doğal olarak artıyor. Beşevler Web Tasarım çalışması yaparak internet kullanan herkese ulaşabilirsiniz.

İnternetin ilk kullanılmaya başlandığı yıllarda web sitesi sahibi olmak bir lükstü bu doğru çünkü neredeyse hiçbir evde internet yoktu. İnsanların çoğu internetle internet kafelerde tanıştı. Ancak günümüzde hemen her evde internet var. Olmayanlar da mobil cihazlardan, okullarından veya iş yerlerinden internete giriyorlar. Genç yaşlı demeden nüfusun büyük çoğunluğu internet kullanıyor. Beşevler Web Tasarım çalışmanızla bu büyük pazarda sizde geç olmadan yerinizi almalısınız.

Günümüzde internet kullanıcıları büyük oranda bir hizmet veya ürün almadan önce Google arama motoruna girerek araştırma yapıyor. Ürünün nerelerde satıldığı, kaça satıldığı gibi verileri internetten topluyor veya kuaföre ihtiyacı varsa yakındaki kuaförleri araştırarak referans sayfasından yaptıkları saçları, makyajları inceliyorlar. Beşevler web siteniz yoksa bu aramalarda çıkmayacaksınız ve potansiyel müşterinizi daha baştan web sitesi olan rakibinize kaptırmış olacaksınız. Beşevler Web Tasarım çalışması için para ayırma konusunda soru işaretleriniz olabilir ancak verilerden de anlaşılacağı gibi bu ertelenecek bir yatırım değil. Firmanızın yapması gereken gerekli bir yatırım. Üstelik size kesinlikle kazandıracak bir yatırım.

Beşevler Web Tasarım çalışmanızın size sadece şu açıdan zararı olabilir, kötü ve ucuz tasarlanmış bir web sitesi yaptırırsanız insanların size güveni sarsılacak ve firmanız itibar kaybedecektir. İnsanlara ilk sunduğunuz hizmet web siteniz olacak bunu kötü yaparsanız insanlar firmanızın da kalitesiz ve güvenilmez olduğunu düşünecekler. Ancak kaliteli ve profesyonel bir web sitesi sayesinde büyük, profesyonel bir marka havası vermiş olacaksınız.

Medanis Bilişim AŞ olarak profesyonel ve deneyimli ekibimizle size özel web tasarım paketleri hazırladık. Beşevler Web Tasarım için hem ekonomik hem kaliteli web sitesi istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Beşevler Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı