Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Batıkent Web Tasarım

Batıkent Web Tasarım

Ankara öğrenci ve memur kenti olarak bilinir. İnternet kullanım oranlarına baktığımızda öğrencilerin açık arayla internet kullanımında birinci olduğunu görüyoruz. Çevremize bir baktığımızda ise memurların hemen hepsinin akıllı telefonu olduğunu ve internete gerek bilgisayardan gerek telefonlarından girdiklerini görüyoruz. Başkent olmasını da düşünürsek Ankara internet kullanımın da ilk sırada yer alıyor diyebiliriz. Batıkent Web Tasarım çalışmanızla bu yüzden en kısa zamanda bir web sitesi sahibi olmalısınız.

Dünya ekonomisi günden güne kötüye giderken bundan etkilenmeyen ve tam tersine büyümeye devam eden tek sektör var o da e-ticaret. İnsanların interneti bu kadar yaygın kullanması, internetteki ürün yorumlarından etkilenmeleri e-ticaretin her sene %25 oranında artmasını sağlıyor. Batıkent Web Tasarım çalışmanızla sadece e-ticaret yapmanız gerekmiyor. Web sitenizden bir ürün satmayacak olsanız da web siteniz olmalı.

İnternet kullanıcılarının büyük bölümü bir ürün almadan önce Google arama motoruna girerek ürünü ve hangi firmaların ürünü sattığını araştırıyorlar. Bu sadece bir ürün için değil hizmet sektörü içinde geçerli. Kurs, kuaför, tesisat, elektrik hemen her ürün veya sektör için internet araştırması yapılarak ulaşılıyor. Evinizde musluk bozulup tesisatçı gerektiğinde yapılan ilk iş Google arama motoruna girerek yakındaki tesisatçıları araştırmak ve telefon numarasına bakarak aramak oluyor. Tüm bunlar düşünüldüğünde Batıkent Web Tasarım çalışması bir lüks değil zorunlu bir ihtiyaç haline geliyor.

Batıkent Web Tasarım çalışmanızla rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Yeter ki profesyonel bir web sitesi sahibi olun. Ucuz ve kalitesiz görünen bir web sitesi size itibar kaybettirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Çok kaliteli ve iyi döşenmiş bir ofisiniz olabilir, kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyor olabilirsiniz ancak web sitenize giren kullanıcılar bunları görmeyecek. Web sitenize giren kullanıcıların ilk izlenimi çok önemli. İlk izlenim için ikinci bir şansınız olmayacak. Web sitenize girdiklerine kötü ve ucuz bir web sitesiyle karşılaşırlarsa ilk izlenimleri kötü olacak ve firmanızın da kötü ve kalitesiz olduğunu düşünecekler.

Web siteniz firmanızın sanal kapısı olacak. İşinizin önemli bir parçası olacak.

Medanis Bilişim AŞ olarak size özel web tasarım paketleri hazırladık. Batıkent Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek hem ekonomik hem de kaliteli web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Batıkent Web Tasarım Süreci

  1. Araştırma – Önce işletmenizi anlamamız önemlidir. Koyu renkleri kullanmak bazı endüstrilerde işe yarayabilir, ancak bazıları değil. Kare kenarlar, yuvarlak kenarlar ve beyaz boşluk. Küçük şeylerin hepsi önemli.
  2. Strateji – Sonraki, tüm web sitesi tasarımınız için bir plan hazırlıyor. Batıkent Web Tasarım başlamadan önce doğru olanı bulmak için gerekenleri tanımlıyor ve hassaslaştırıyoruz.
  3. Tasarım Kavramları – Tüm alanlar strateji ile tanımlandıktan sonra, onay için başlangıç ​​tasarımları oluşturduk. Kusursuz hale getirmek için ayarlamalar yaparız!
  4. Web Geliştirme – Verilen tüm tasarımların hayata geçirilmesi için uyumluluk standartlarını kullanarak temiz ve verimli bir kod oluşturacağız.
  5. Yayına alma – Tüm gelişmeler fırlatma işleminden önce iyice sınanır. Trafiği artırmak için başlatmayı veya yeniden tasarlamanızı özel bir gün veya basın bülteniyle zamanlayabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Batıkent Web Tasarım için  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Batıkent Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı