Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Balgat Web Tasarım

Balgat Web Tasarım

Küçük ya da orta ölçekli firmaların web sitesi yaptırması bir lüks olmaktan çıkmış ve zorunlu bir ihtiyaç halini almıştır. Balgat Web Tasarım çalışmanızla yeni birçok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Ankara üniversite öğrencilerinden dolayı genç nüfusu oldukça fazla bir şehir. Bunun yanında memur kenti olarak da bilinir. Günümüzde interneti en çok kullanan iki kesim gençler ve memurlar Ankara’da toplanmıştır. Böyle bir potansiyel varken Ankara’da bulunan büyük-küçük, hangi sektörden olduğu fark etmeden herkes işletmenin bir web sitesi olmalı. Balgat Web Tasarım çalışmanızla çok az bir yatırım yaparak müşteri portföyünüzü tahmin edemeyeceğiniz kadar genişletebilirsiniz.

Günümüzde internet kullanıcılarının çoğu bir ürün ya da hizmet almadan önce Google arama motoruna yazarak firmayı veya ürünü araştırıyor. Web siteniz bu aramalarda çıkmazsa kullanıcılar web siteniz olmadığı için güven kaybı yaşarlar. Ayrıca listede çıkan ilk firmanın web sitesine girerek rakip firmanızda alışveriş yaparlar. Balgat Web Tasarım çalışmanız bu yüzden çok önemli. Hem internette bulunmalısınız hem de kaliteli, profesyonel bir web sitesiyle bulunmalısınız.

Balgat Web Tasarım çalışmanızın neden kaliteli olması gerektiğiniz şöyle açıklayabiliriz: Diyelim ki çok güzel bir ofisiniz var, yanınızda elemanlarınız çalışıyor ve kaliteli ürünler veya hizmetler veriyorsunuz. İnternet kullanıcısı web sitenize girdiğinde ucuz ve kalitesiz bir web sitesi gördüğünde ne olacak? Firmanızın kalitesiz ve güvenilmeyecek bir yer olduğunu düşünecek. Kullanıcı ofisinizi görmeyecek, ürünlerinizi deneme fırsatı olmayacak ilk izlenimi web web sitenize bakarak oluşacak. İlk izlenim için asla ikinci bir şansınız olmayacak.

Balgat Web Tasarım çalışmanızda bunun tam tersi de geçerli. Küçük bir ofisiniz var ve sadece siz çalışıyorsunuz. Peki bunu kim bilebilir. Web siteniz kaliteli ve profesyonelce yapıldığı için insanlar sizin büyük ve güvenilir bir firma olduğunuzu düşünecekler. Rakiplerinizi bırakarak sizden hizmet almak isteyecekler.

Medanis Bilişim AŞ olarak sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Balgat Web Tasarım çalışmanızı uygun fiyata ve profesyonelce yaptırabilirsiniz.

Web Tasarım ve Geliştirme

BALGAT WEB TASARIM VE GELİŞTİRME

5 adımlı web tasarım sürecimiz her zaman sektörünüze uyarlanmış özel bir çözüm içerir. Sizi sürecin her detayına dahil edebilir veya sağladığınız üst düzey ayrıntılarla çalıştığımız daha elele bir yaklaşım öneririz. Her iki durumda da, %100 memnuniyet hedeftir.

Arama motoru optimizasyonu

BALGAT WEB TASARIM ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Hepimiz SEO’nun bu günlerde olduğunu biliyoruz, değil mi? Web sitenizi Google’ın tepesine almanız arama pazarlama bileşenlerini içerir. Web sitenizin en iyi konumlandırıldığından emin olduğumuz sayfalık optimizasyonla birlikte.

PPC Pazarlaması

BALGAT WEB TASARIM TIKLAMA BAŞI ÖDEME PAZARLAMA

Medanis Bilişim AŞ., web sitenize anında trafik sağlama gücüne sahiptir. Optimum performans için PPC stratejinizi hassas bir şekilde ayarlamak, dönüşümleri artıran ve en iyi yatırım getirisi için müşteri edinme maliyetlerinizi düşüren devam eden bir süreçtir.

Ağ sağlayıcısı

BALGAT WEB TASARIM AĞ SAĞLAYICISI

Web ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözüm sağlamak için bir yol olarak endişesiz web barındırma hizmeti sunuyoruz. Barındırma platformumuz WordPress için özel olarak tasarlanmıştır ve sayfa yükleme hızı gibi kritik SEO sıralama faktörlerini geliştirir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Balgat Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı