Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Akyurt Web Tasarım

Akyurt Web Tasarım

Araştırmalar ekonominin kötüye gitmesine rağmen e-ticaret hacminin her sene %25 büyüme gösterdiğini belirtiyor. Küçük firmaların, 25 kişiden az çalışanı olan orta ölçekli firmaların %25’i toplam gelirlerinin %30’unu web siteleri sayesinde kazanıyorlar. Akyurt Web Tasarım çalışmanızla siz de web sitenizi kurabilir ve müşteri yelpazenizi genişletebilirsiniz.

İnternet yeni bir ekonomi türü yarattı. Amazon ve Ebay gibi şirketler Amerika’da, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi web siteleri ülkemizde yeni bir satış tarzı geliştirdiler. İnternette başarılı olmak için bu firmalar gibi büyük işler yapmak zorunda değilsiniz. Akyurt Web Tasarım çalışmanızın avantajlarından birisi de bu. Firmanız da bir kişi bile çalışsa insanlar sadece web sitenizi görecekler. Web siteniz online mağazanız ve itibarınız olacak. Kaliteli ve profesyonel bir web sitesiyle büyük bir firma algısı yaratabilirsiniz. Müşterilere kaliteli bir hizmet de verdikten sonra kimse sizin önünüze geçemez. Çalışmalar, küçük ve orta ölçekli şirketlerin önümüzdeki yıllarda e-ticaretin ana büyüme gücü olacağını gösteriyor.

Normalde satış yapabilmek için dükkanınıza birilerinin gelmesini beklemeniz gerekir. O gün hava çok sıcaksa veya çok soğuksa müşteri azalır. Hafta içi herkes çalıştığı için müşteri sayısı azalır. Ancak Akyurt Web Tasarım çalışmanız sayesinde 7/24, haftanın her günü açık bir iş yeriniz olacak. İnsanlar evlerinin konforunda soğuk sıcak demeden web sitenize girecek ve firmanızı inceleyecek. E-ticaret yapıyorsanız ürün satın alacaklar.

İnternet kullanıcıların çoğu artık web sitesi olmayan bir firmaya güven duymuyorlar. Web siteniz olması insanlara güven verecek ve onları sizinle çalışmaya ikna edecektir. Akyurt Web Tasarım çalışmanızın kaliteli ve kurumsal görünmesi insanlara güven verecektir.

Web sitenizin profesyonel bir ajans tarafından yapılması önemli bir faktör. Web siteniz ucuz ve kalitesiz göründüğü takdirde insanlar firmanızın da kalitesiz olduğunu düşüneceklerdir. Ofisiniz çok iyi olabilir, yanınızda onlarca çalışan olabilir ve en kaliteli ürünleri siz pazarlıyor olabilirsiniz ancak insanlar sizin sadece web sitenizi görecekler. Web siteniz itibar kaynağınız olacak. Kötü bir web sitesi itibar kaybetmenize sebep olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak Akyurt Web Tasarım çalışmanız için özel web tasarım paketleri hazırladık. Bütçenize uygun, kaliteli web siteleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Web Bakımı
  • Arama motoru optimizasyonu
  • Sosyal medya
  • Logo, Baskı ve Grafik Tasarım
  • E-posta Pazarlama ve Tasarım
  • Metin Yazarlığı
  • Web Sitesi Barındırma
  • Özel Web Geliştirme
  • Dijital Danışma
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Akyurt Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Akyurt Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz. 
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı