Logo Web Tasar覺m

Bilecik E-ticaret


paylaş
Bilecik E-ticaret

E-ticaret temelde klasik ticarete benzese de bazı noktalarda kendinizi geliştirmeniz gerekebilir. Profesyonel bir Bilecik E-ticaret sitesine sahip olarak baştan bazı sorunların yaşanmasını engellemiş olursunuz.

Bilecik E-ticaret web sitenizle başarıya ulaşmak için web sitenizi sürekli denetlemeniz ve takip etmeniz gerekir. Sitenizin teknik özelliklerinin yanında müşteri davranışlarını da takip etmelisiniz. Örneğin potansiyel müşterilerin yüzde kaçı web sitenize girer girmez geri çıkıyor? Kaç tanesi alışveriş sepetine ürün ekliyor ama satın almıyor? Bu tarz konuları takip etmeniz gerekiyor.

Bilecik E-ticaret sitenizde bulunması gereken özelliklerden en önemlileri web sitenizin açılmasıdır. Web sitenizin açılması 3 saniyeyi geçtiği andan itibaren müşterilerinizin %40'ını web sitenize daha girmeden kaybedersiniz. Bütün sayfalar ve ürün fotoğrafları hızlı açılmalı.

Bir e-ticaret web sitesinde mutlaka güvenlik sertifikalarına yer verilmelidir. Profesyonel bir tasarımla her ne kadar büyük bir firma izlenimi verip güven sağlasanız da insanların aklında soru işaretleri mutlaka kalacaktır. İletişim bilgilerinizin eksiksiz verilmesi, telefon çaldığında mutlaka cevap verilmesi güven verici unsurlardır. Bunun dışında Bilecik E-ticaret sitenize mutlaka güvenlik sertifikaları görülür bir yere eklenmelidir.

İletişim bilgileri Bilecik E-ticaret sitenize hem güveni arttıracak hem de müşterilerin istedikleri zaman size ulaşabilmelerini sağlayacaktır. Bir iletişim formu, müşterilerinizin size ulaşması için sahip olduğu tek seçenek olmadığı sürece uygundur. Hiçbir şey, bir müşteriyi müşteri hizmetini almak için kovalamaktan çok alıcıyı sinirlendirmez. En azından bir telefon numarası ve bir e-posta adresi eklediğinizden emin olun. İletişim bilgileri güven vermede önemli bir faktördür.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Bilecik E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: bilecik e-ticaret bilecik eticaret e-ticaret bilecik

paylaş

İlgili YazılarYorumlar