Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bedava Emlak Web Sitesi

Bedava Emlak Web Sitesi

Her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de web sitesine sahip olmak önemli bir faktördür. Günümüzde insanlar direkt bir emlak firmasını aramadan önce internete girerek kendileri ev aramaya başlıyor. Emlak firmalarının web sitesi sahibi olmaları konusunda eminiz ki herkes hemfikir ancak Bedava Emlak Web Sitesi veya ücretsiz şablonlar sizi gerçekten istediğiniz satış veya kiralama hedefine ulaştırabilir mi?

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Profesyonel ve Kaliteli Görünüm

Bedava Emlak Web Sitesi denildiğinde çok çekici geliyor olabilir. “Bedava” kelimesi sanki her olumsuzluğu biran için silip atıyor. Ancak 2017 yılında artık sadece bir web sitenizin olması size bir şey kazandırmıyor. Profesyonel görünen ve kaliteli bir web sitesi sahibi olmak, kullanımı ve gezinimi kolay bir web sitesine sahip olmak öncelikli sırada geliyor.

Müşterilere Güven Verin

Bedava Emlak Web Sitesi ile belki bazı müşterilere ulaşabilirsiniz. Ancak bu müşteriler size güven duymayacak veya sitenizde evlerin fotoğraflarına rahat bakamayacak, web sitenizin yavaş yüklenme sorunu yüzünden beklemeden başka bir web sitesine gidecekler. Akıllı telefonlarından veya tabletlerinden ev bakmak için web sitenize girdiklerinde web sitenizi düzgün görüntüleyemedikleri için profesyonel web sitesi olan rakiplerinizi tercih edeceklerdir. Bedava Emlak Web Sitesi ile bu özelliklere sahip olamazsınız. Sitenizin her yerinden istemediğiniz reklamlar çıkar ve insanlar bundan rahatsız olarak başka web sitelerine giderler.

Web Tasarım Paketlerinden Yararlanın

Emlak firmanızın büyüklüğüne göre size uygun web tasarım paketlerinden birini seçebilirsiniz. Tabi ki özel tasarım bir web sitesi yaptırmak zorunda değilsiniz ki satışlarınız arttıkça neden özel tasarım bir web siteniz olmasın? Web siteniz Bedava Emlak Web Sitesi ya da özel tasarım olmak zorunda değil. Bütçenize göre profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Arama Motoru Uyumuna Dikkat Edin

Medanis Bilişim AŞ olarak yaptığımız web siteleri başta Google olmak üzere tüm büyük arama motorları için üretilmiştir. Web sitenizdeki, Emlak listeleriniz de dahil olmak üzere tüm sayfalar, aramalarda yüksek sıralamaya göre uyarlanacak ve sizin için daha fazla potansiyel oluşturacaktır. Ne yazık ki Bedava Emlak Web Sitesi olarak sahip olacağınız web siteleri Google veya Yandex gibi arama motorları ile uyumlu olmaz. Web siteniz arama motorları tarafından taranmaz ve sıralamaya dahi alınmaz. İstediğiniz SEO çalışmalarını web sitenizde yapın yine de sonuç elde edemezsiniz. Bu yüzden daha tasarım aşamasından web sitenizin arama motorları ile uyumlu olması gerekir.

Sahibinden, Milliyet Emlak gibi sitelerden emlaklarınızı pazarlıyor olabilirsiniz ancak artık internet kullanıcıları emlak firmalarının kendi web sitelerine girerek incelemek istiyorlar. Daha kurumsal ve profesyonel görünmek için web sitenizin de profesyonel ve kurumsal olması lazım. Bedava Emlak Web Sitesi ile ofisi bile olmayan bir emlakçı gibi algılanabilirsiniz.

Web siteniz en kullanışlı pazarlama araçlarından biridir.Bedava Emlak Web Sitesi ile istediğiniz başarıyı elde edemezsiniz. Web sitenizden size kolaylıkla ulaşılabilecek şekilde sade bir tasarıma sahip olmalıdır. Başarılı bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, SEO çalışmalarını öğrenmek için vakit harcamalısınız. Sahip olmaya değer herhangi bir şey gibi, öğrenme ve web sitenizi oluşturmaya ne kadar zaman harcarsanız, bunun karşılığında daha fazla başarı bekleyebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web tasarım çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Bedava Emlak Web Sitesi yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Bedava Emlak Web Sitesi ile aşağıdaki özelliklerin hiçbirine sahip olamazsınız. Daha çok kazanmak için bir web sitesi sahibi olmak istiyorsunuz o zaman profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız var. Medanis Bilişim AŞ Emlakçılara özel uygun fiyatlı web site paketleri oluşturdu. Bizi arayın ve çok ödemenize gerek kalmadan harika bir web sitesine sahip olun.

Bedava Emlak Web Sitesi Yerine WordPress kullanın. WordPress Nedir?

WordPress, tamamen özel web sitesi tasarımı ve oluşturulmasına izin veren bir içerik yönetim sistemidir; aynı zamanda kullanıcıların çok basit, sezgisel bir görsel düzenleyiciyle oturum açmalarını ve güncellemelerini sağlar. Kodlamaya gerek yok! Biz WordPress web tasarım uzmanlarıyız. Rüyalarınızın yerini oluşturmamıza izin verin ve ardından yeni bir sayfa hazırlayın ve bir web tasarımcısı olmadan düzenlemeler yapın. Bedava Emlak Web Sitesi ile WordPress yapamazsınız.

Neden WordPress kullanıyoruz? Bedava Emlak Web Sitesi

Tasarım Esnekliği

WordPress, bir uzmanın elinde, neredeyse her tür web sitesi oluşturmak için ideal bir araç olan tamamen uyarlanabilir bir platform sunar. WordPress’de elde edebileceğiniz çeşitlilik türüne genel bir bakış için web tasarım portföyümüzü inceleyin .Bedava Emlak Web Sitesi özelliklerinde esnek tasarım seçeneği bulunmaz.

Güçlü Eklentiler 

Özel formlar, görsel kaydırıcılar ve diğer göz alıcı unsurlar, güçlü analitik ve arama motoru optimizasyonu araçları. Gittikçe artan sayıda yüksek kaliteli eklentilerden yararlanan sitenizi, ihtiyacınız olan her şeyi yapabilir hale getirebiliriz. Bedava Emlak Web Sitesi içinde eklentiler bulunmaz.

Arama Motoru Optimizasyonu için Harika

WordPress, bazı büyük SEO eklentilerine ek olarak sitenizi olabildiğince kolay optimize ediyor. Bu harika araçlar, mükemmel SEO içerik yazarları ekibimizle ortaklık yapıyorduk, bu nedenle arama motorlarında oldukça görünür bir siteydi ve hedef kitleye hitap ediyordu.

Müşteriler onu Seviyor

WordPress, teknik olmayan bir kitleye yönelik sezgisel ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Sitenizdeki içeriği, html veya kodlama konusunda hiçbir bilgiye ihtiyaç duymadan basitçe ekleme veya düzenleme işlemini yapar. Buna rağmen sözümüzü kabullenmeyin, işte mutlu müşterilerimizden biri de bu konuda şunları söylüyor: ” Ekibimizin WordPress üzerinden düzenleyebilmesinden memnunuz.


Bedava Emlak Web Sitesi

Kuruluşunuzun en kaliteli ve özel WordPress web sitelerinden biriyle büyümemize nasıl yardımcı olabileceğini tartışmak isteriz. Bize ulaşın ve sizinle WordPress çözümleri hakkında sohbet edelim.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kaliteyi Arttıran Bir WordPress Geliştirme Şirketi

Medanis Bilişim AŞ, ziyaretçileri satışa dönüştürecek özel WordPress siteleri sağlayabilen önde gelen bir WordPress geliştirme şirketidir. 2004 yılından beri Ankara, İzmir, İstanbul ve Türkiye genelindeki müşterilere WordPress geliştirme hizmetlerimizi sunmaktayız.

Bedava Emlak Web Sitesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir