Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Programı

Emlak Programı

Emlak Programı ile emlak firmanıza birçok avantaj sağlayabilirsiniz. Hem paradan hem de zamandan tasarruf ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilir, işlerinizi daha organize şekilde takip edebilir hatta muhasebe kayıtlarınızı bile rahatlıkla tutabilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
  1. Formülleri öğrenmek zorunda değilsin. Kaliteli Emlak Programı tipik olarak formül hesaplamalarını programlar. Bu nedenle, önemli nakit akışları, getiri oranları ve diğer önemli finansal veriler otomatik olarak sizin için hesaplanır.
  2. Emlak Programı ile hangi verilerin dahil edileceğini merak etmenize asla gerek yoktur. Deneyimsizseniz, birisinin tedbirli bir yatırım kararı vermesi için gerekli önlem veya iptali atladığınızdan endişelenmeniz gerekmez. Çoğu durumda, bir form doldurmanız yeterlidir ve yazdırmaya ve sunmaya hazırsınız demektir.
  3. Emlak Programı ile gerekli raporları alırsın. Çeşitli yazılım çözümlerinde yer alan raporların kalitesi ve sayısı dalgalanıyor ve bu nedenle satın almadan önce dikkatle incelemeyi gerektiriyor. Bununla birlikte, fikir, yatırım gayrimenkul yazılımı genellikle yatırım için, meslektaşları ve borç verenler için gerekli anlamlı nakit akışı analizi ve pazarlama sunumları oluşturabilmeniz için tasarlandığından da bahsetti.
  4. Emlak Programı ile kendi numaralarınızı girebilirsiniz. Bir satıcı tarafından size sunulan numaraları kabul etmek yerine, malın finansal performansını daha gerçekçi bir şekilde yansıttığını düşündüğünüz finansal verileri girebilirsiniz. Sonuç ya büyük bir yatırım fırsatı ya da uzaklaşmak için ortaya çıkabilir.
  5. Hep hazırsınız. Belli bir apartman kompleksiyle ilgilenen bir yatırımcı veya ofis binası sorgulamacılığı yapan bir emlakçı olsanız da, yerinde bir gayrimenkul yatırım analizi yapmaya her zaman hazırsınız demektir. Sonuç, onu kaybetmek yerine bir fırsat kazanmak anlamına gelebilir.
  6. Emlak Programı ile resminizi yükseltin. Aracı kurumlar ve emlakçılar, özellikle kira geliri mülklerine ve gayrimenkul yatırımcılarına hizmet etmek için uygun yazılımlarla donatıldıklarında müşterilere ve meslektaşlarına daha profesyonel görünme avantajını elde etmektedirler. Sonuç, gelecekteki işlerin yenilenmesi anlamına gelebilir.
  7. Hemen başlayabilirsiniz . Çoğu yatırım Emlak Programı yazılımı çözümü web’den indirilebilir. Yani size satın hemen sonra kiralık mülk analizi ve pazarlama sunumları oluşturmaya başlamak anlamına gelir. Dolayısıyla gayrimenkul yatırım faaliyetiniz sadece birkaç tık uzaklıktadır.

Emlak sahipleri artık yapay zekanın gücüne ve işlerini büyütmek ve operasyonları iyileştirmek için anlık ileti sisteminin yanıt vermesine kolayca erişebilirler.

Bu makale, küçük işletme sahiplerinin bugünkü Emlak Programı chatbot’ları kullandıkları altı ana yolu özetlemektedir:

1. Satış ve pazarlama: satış fırsatlarını yakalamak ve nitelemek

Bir ziyaretçi web sitenize gittiğinde, sanki mağazanızın içine giriyorlarmış gibi, ancak soruları cevaplamak için daima bir çalışan bulunmayabilir. Çevrimiçi varlığa sahip bir işletme için, başarılı bir satış ve pazarlama stratejisi için katılım ve derhal geribildirim şarttır.

Web siteniz 7/24 açık olduğundan, web ziyaretçilerinden gelen soruları 24/7 kabul edebilmeniz gerekir. İşletmelerin çoğunun başvurduğu çözüm Bir İletişim Formudur.

Emlak Programı Chatbot’lar web ziyaretçilerine anlık bir tatmin olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda anılarınızı ekibinizin doğru üyesine de verebilirler.

Chatbot, web ziyaretçileriyle özel yanıtlar kullanarak etkileşim kurar, ardından sezgisel olarak sohbetleri artırır, ziyaretçilerden bilgi toplamakta ve potansiyel müşterileri nitelikli kılmaktadır.

2. Müşteri desteği: standart SSS’lere cevap verme

İlk kez bir soruyu cevaplamak kolaydır, ancak aynı soru tekrar tekrar gelmeye başlarsa, sıkıntılı hale gelebilir.

Müşteri desteği kolayca bir tavşan deliği olabilir, bu yüzden sık sorulan soruları cevaplamak için tekrar tekrar vakit geçirmekten kaçının. Soruları cevaplamaya ne kadar çok zaman harcarsanız, yeni potansiyel müşterileri izlemek için harcadığınız zaman o kadar az olur.

Bunun yerine, sık sorulan sorulara cevap vermek ve zaman kazanmak için bir chatbot programlanabilir. Web sitenizde olduğu için ziyaretçi saatinden de tasarruf sağlıyor; artık sorularınızı yanıtlamak için sizinle iletişim kurmak zorunda kalmayacaklar.

3. Ödemeler:  konuşma biçiminde kabul etme

Bir perakende iş ortağı gibi, ödeme kutusunu imzalamanızı veya kredi kartınızı kaydırmanızı isteyen bir Emlak Programı chatbot, müşteri hizmetleri temsilcisi olarak hareket edebilir ve satın alma işlemi yoluyla bir potansiyel müşteriye rehberlik edebilir. Çevrimiçi olarak etkileşime giren daha fazla kullanıcı ve işletme ile birlikte, sosyal medya ağları, müşterileri ödemeleri işleme koymak için üçüncü taraf bir harici sayfaya göndermek yerine doğrudan anında mesajlaşma ödeme yöntemleri geliştirdi.

Facebook Messenger’ın 30.000’in üzerinde iş ortaklı Emlak Programı chatbot’u , konuşma biçimindeki ödemeleri kabul ederek bir ziyaretçinin hangi ödeme yöntemini seçmesini ve hatta fatura adresini onaylamasını ister.

Emlak Programı Chatbot’ların özelleştirilebilir nitelikleri, şirketlerin ödeme özelliklerini yaratıcı bir şekilde optimize etmelerini sağladı.

4. Randevu rezervasyonu: Görüşme yoluyla randevu rezervasyonlarını kabul etme

Gerçek olalım, hiç kimse vakit kaybetmekten hoşlanmıyor ve hiçbir şey, randevu istemek, bir yanıt beklemek ve ardından bir randevu almak için bir web formu doldurmak zorunda kalmak gibi şeylerle vakit kaybetmiyor.

Emlak Programı Chatbot’ların gerçek zamanlı doğası, ziyaretçilere, daha hızlı bir alternatif için etrafında bir yanıt beklemenin veya alışveriş yapmanın aksine, hemen bir randevu almasını sağlıyor.

Emlak Programı Chatbot’lar ekibinizin kullanılabilirlik zamanlamasını kullanabilir ve potansiyel müşterilerin rahatlığında gerçek zamanlı olarak randevuları alabilir.

5. Müşteri geribildirimi: Müşterilerden geri bildirim alma

Müşterilerin geri bildirimleri, taktiklerini nasıl geliştirebilecekleri konusunda fikir arayan herhangi bir işletme için önemlidir. Bununla birlikte, yüz yüze görüşmeler birçok insan için geri bildirim vermek (ve almak) konusunda zor olabilir.

Emlak Programı Chatbots, müşterilere direkt olarak bir kişiyle yüzleşmek zorunda kalmadan, yapıcı eleştiriler veya övgüler için bir kanal sunar.

Bu müşteriler için daha az korkutucudur ve size bakış açısıyla işinizi görüntüleme fırsatı verir.

6. İşe alma: adayları çekici hale getirme ve önceden sorgulama soruları sorma

Potansiyel müşteriler web ziyaretçilerinizin çoğunluğunu oluşturabilirken, potansiyel çalışanlar gözardı edilmemelidir.

Büyüyen bir işletme olarak, sahibi ve İnsan Kaynakları yöneticisi olabilirsiniz ve muhtemel müşterilerle potansiyel çalışanlarınız arasında kendinizi inceye yatıyor olabilirsiniz.

Bırakın sohbetbotunuz İK yöneticiniz olsun. Adayların sorularını soracak, bilgilerini toplayan ve sizin için onlar için ekranlayan özel bir komut dosyası oluşturabilirsiniz. Önceden taranan adayların listesini alma kolaylığı, meşgul bir küçük işletme sahibi olarak eşsizdir.

Sonuç

Emlak Programı chatbot dalgasının ilk buluşmalarında tüketicilerin küçük işletmelerle etkileşim biçimini değiştiriyor.

Web ziyaretçileri bir başka web formunu görmekten ve başka bir web formu doldurmak zorunda kalma ihtimalinde inlenmekten bıktıklarında, Emlak Programı chatbot ilgi çekici bir alternatif sunuyor.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Programı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek