Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Barındırma Web

Emlak Barındırma Web

Muhtemelen bir Emlak Barındırma Web siteniz var. Veya bir tanesine sahip olmayı düşünüyorsunuz. Her iki durumda da, amacınız web sitenize trafik çekmek, olası satış ve (sonuçta) satış üretmek olmalıdır. Ancak bunu yapmak için Emlak Barındırma Web çalışmanızı ziyaret eden tüketicilerin harika bir deneyime sahip olmalarını sağlamanız gerekir.

Durumun böyle olduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Başarılı Emlak Barındırma Web çalışmalarının sahip olması gereken bazı temel bilgilerden bahsederek size yardımcı olmayı umuyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
1. İletişim bilgileri

Şimdi “Bunu bilmeyecek ne var ticari her Emlak Barındırma Web sitesinde iletişim bilgileri tabi ki olmalı.” diyebilirsiniz. Ancak karşılaştığımız gayrimenkul sitelerinin bazılarında iletişim bilgileri yok – telefon numarası yok, e-posta adresi yok, acentenin kapsadığı yer hakkında bir işaret yok, iletişim formu yok, canlı müşteri destek modülü yok – şaşırıyor olabilirsiniz. Bir Emlak Barındırma Web sitesine sahip olmanın başlıca nedenlerinden biri, kişilerin sizinle iletişim kurması içindir. İletişim bilgilerini eklemezseniz, bu bir sorun oluşturur.

2. Duyarlı (Responsive) tasarım

İnternet dünyası (hızlı bir şekilde) mobil cihazlara geçiyor. Özellikle gayrimenkul sektöründe “mobil özellikli” web siteleri kullanmak iyi olacaktır. Birçok kişi Emlak Barındırma Web sitelerine bir mobil cihazdan erişiyor; bu nedenle web sitenizin bir telefonda ve tablette ve masaüstünde iyi görünmesine dikkat etmeniz önemli. Peki duyarlı ya da responsive tasarım neden önemli? Duyarlı tasarım, web sitenizin hangi cihazı kullanıyor olursa olsun, görüntüleyenlerin ekranının boyutuna “tepki gösterdiği” anlamına gelir. Telefonunuzdaki bir web sitesine baktığınızda sadece bir sayfayı görmek için büyütmeniz gerekiyorsa, kaydırmanız ve slayt yapmanız gerekiyorsa bu Emlak Barındırma Web sitesinin duyarlı bir tasarım olmadığını gösterir.

3. Ev arama

Çoğu kişi gayrimenkul aramak için bir Emlak Barındırma Web sitesini ziyaret eder, bu nedenle bir ev araması özelliği sağlamak çok önemlidir. Web sitenizin içerisinde emlak arama özelliği mutlaka olmalıdır. Emlak bilgilerinin güncel olduğundan emin olmalısınız.

4. Harekete Geçirici Mesajlar

Emlak ilanlarınıza ve Emlak Barındırma Web sitenize harekete geçirici mesajlar ekleyerek insanları cezbedebilirsiniz. Örneğin “acil satılık”, “park yanında”, İzmir’in en güzel yerinde gibi yaratıcı tanımlamalar bularak insanların dikkatini çekebilirsiniz.

5. Taze, eşsiz içerik

Daha önce Emlak Barındırma Web sitelerini ziyaret edenlerin emlak listelerini görmek istediklerini söyledik.  Ancak web sitenizin Google, Yandex gibi arama motorlarında bulunmasına yardımcı olan nedir? Taze, benzersiz içerik. Şunu kabul edelim ki, gezegendeki en büyük, en köklü ev aramasına sahip olabilirsiniz, ancak kimse web sitenizi bulamazsa, bu bir önem taşımayacaktır. Web sitenize koyacağınız bir wp_betawpposts bölümü ile bu sorunu aşabililirsiniz. SEO uyumlu içerikler ekleyerek web sitenizin organik olarak arama motorlarında bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Medanis Blişim AŞ yaptığı bütün web sitelerinde SEO uyumunu göz önünde bulundurur. Web siteniz tasarım aşamasında SEO uyumlu yapılmazsa istediğiz kadar içerik ekleseniz de arama motorlarında üst sıralarda çıkamazsınız.

6. Zengin medya

Evet, içerik önemlidir, ancak web siteniz sadece bir kelime duvarı olmamalıdır. Biraz araştırın. Videolar ve fotoğraflar ekleyin. Değişik içeriklerin okunması ve sindirilmesi daha kolaydır ve insanların web tabanlı içeriği öğrenip aldıkları çeşitli yollarla ilgilenir. Bazı insanlar okumayı tercih eder, bu nedenle wp_betawpposts gönderileri yazın. Bazıları daha görsel, bu yüzden videoları ekleyin. Resimler bir hikaye anlatabilirsiniz.

Hakkınızda sayfası

Şu bir gerçek ki Emlak Barındırma Web sitenizin en çok ziyaret edilen sayfalarından birisi hakkınızda sayfası olacaktır. Elbette insanlar bir gayrimenkul web sitesinde evleri görmek istiyor. Fakat eve bakmayı bitirdiklerinde, bir emlakçı aramaya başlarlar. Bu siz olmalısınız. Hakkınızdaki bölümünde iyi bir sayfa, ziyaretçiye, sizinle bağlantı kurmalarında (ve umarım iletişim kurmalarında yardımcı olacak) bazı temel bilgileri verir.

İpucu: Sizinle alakalı kelimeleri değil, ziyaretçileriniz hakkında bir şeyler ekleyin. Onlar için neler yapabileceğinizden bahsedin. İnsanlar onlar için ne yapabileceğinizi öğrenmek istiyor.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Barındırma Web çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Barındırma Web çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Barındırma Web yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı