Logo

Bayrampaşa Web Tasarım


paylaş
Bayrampaşa Web Tasarım

Profesyonel bir iş yeri sahibi; iş yerinin dizaynının, kullanılan mobilyaların kalitesinin, satış temsilcisinin konuşmasına kadar birçok şeyin müşterinin dikkatini çekmede ve ürün satışında önemli olduğunu bilir. Bayrampaşa Web Tasarım çalışmanız da işinizin bir parçası olacağı için kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.

İnternet sitesi sayısı ülkemizde 8 milyonu bulmuşken ve belki de bu sayıya her gün onlarcası eklenmeye devam ediyorken sadece bir web sitenizin olması işinizi büyütmek için yeterli olmayacaktır. Bayrampaşa Web Tasarım çalışmanızla fark yaratabilmek için web sitenizin profesyonelce tasarlanması ve son teknolojilerin kullanılması önemlidir.

Mobil cihaz kullanım oranları bu kadar artmışken web sitenizin mobil uyumlu olmaması veya responsive tasarım yapılmaması düşünülemez. 2017'ye sayılı günler kala web siteniz mümkün olduğunca yeni teknolojilere uygun olarak tasarlanmalı. Cep telefonundan internete girme oranları incelendiğinde Avrupa'da ilk sıradayız. Bu şartlar düşünüldüğünde Bayrampaşa Web Tasarım çalışmanız mutlaka mobil uyumlu olmalı. Web sitenize bir kullanıcı cep telefonundan girdiğinde web siteniz düzgün açılmazsa hemen çıkmayı tercih edecektir. Bu da Google tarafından olumsuz algılanacak ve geri sıralara düşeceksiniz. Yeni teknolojileri kullanmanız ise tam aksine Google tarafından ödüllendirilir ve üst sıralarda çıkarsınız.

Bayrampaşa Web Tasarım çalışmanızda özellikle dikkat edilmesi gereken bir diğer noktaysa Google optimizasyonudur. Web siteniz optimize edilmezse yani arama motorları ile uyumlu hale getirilmezse web siteniz taranmaz. Potansiyel müşterileriniz sizi Google gibi arama motorlarında bulamazlar. Bu da bir web sitesinin başına gelebilecek en kötü şeydir. Kimse web sitenize gelmezse bir web siteniz olması ne işe yarar? Optimize edilmiş bir web sitesinin üst sıralara çıkması için Google AdWords reklamlardan veya SEO çalışmalarından faydalanılması gerekir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle size özel web tasarım paketleri hazırladık. Bayrampaşa Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata kaliteli bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Bayrampaşa Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.Etiketler: bayrampaşa web tasarımı web tasarım bayrampaşa bayrampaşa web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar