Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Başakşehir Web Tasarım

Başakşehir Web Tasarım

Rekabetin çok fazla olduğu internet ortamında fark yaratmak ve potansiyel müşterilerinize güven vermek için Başakşehir Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir şekilde yapmalısınız.

İnternet kullanıcılarının internette aradıkları ilk ve en önemli şey güven duygusudur. Potansiyel müşteri sizi ve ofisinizi görmediği için web sitenize bakarak sizin hakkınızda bazı fikirler yürütecektir. Başakşehir Web Tasarım çalışmanız ne kadar kaliteli görünürse ve kullanışlı olursa firmanızın da kaliteli ve profesyonel bir firma olduğu algısı oluşacaktır. Günümüzde online itibar önemli bir yere sahip. Web sitenizin kaliteli olması sayesinde kısa bir sürede bir marka olabilirsiniz.

Potansiyel müşterinizin bir ürün ya da bir hizmet araştırırken ilk göreceği yer ana sayfanız olacak. Bu yüzden ana sayfanıza baktığında sizin ne iş yaptığınızı anlamalılar. İnternet kullanıcıları bir web sitesine girdiğinde 4-6 sn arasında karar verir. Kaliteli bir tasarım kullanıcının kalmasını sağlar. Yavaş açılan bir web sitesinin açılmasını kimse beklemek istemez. İnternet kullanıcıları sayfalar arasında rahatlıkla dolaşmayı, hızlı yüklenen resimleri ve göz yormayan yazı karakterlerini ister. Bir web sitesinin profesyonel olması sadece görünüşünün iyi olması demek değil. Web sitesini kullanışlı ve işlevsel olması da önemli. Başakşehir Web Tasarım çalışmanızın görünüşünün iyi olması ve kullanılan renklerden yazı karakterlerine kadar birçok konunun profesyonelce, pazarlama odaklı düşünülerek tasarlanması gerekir.

Web sitenizin diğer bir önemli özelliği bütün internet tarayıcılarında açılması gerektiğidir. Bazı web siteleri Chrome’da rahatlıkla açılırken Opera’da açılmayabilir. Profesyonel bir web tasarımcı bütün tarayıcılarda web sitenizi test ederek sorunsuz açılmasını sağlar. Başakşehir Web Tasarım çalışmanız bir tarayıcıda sorunlu açılsa bile bu size yüzlerce müşteri kaybettirebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Başakşehir Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata kaliteli bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Başakşehir Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Zorlukları Vardır

Web tasarım ekibinizi seçmeden önce lütfen bu “zorluk” faktörlerini göz önünde bulundurun. Halihazırda bir web siteniz varsa bu listenin neden bu kadar önemli olduğunu (kötü niyetli web sitesi bilgisayar korsanlarını, berbat genel şablon tasarımlarını, mevcut olmayan trafiği düşük , sorunlu yazılım güncellemelerini ve zayıf görünürlüğü biliyor olabilirsiniz 

Medanis Bilişim AŞ. Başakşehir Web Tasarım için size bunları sunar:

  • Danışma, web tasarımı, barındırma ve SEO’dan lansman sonrası yönetim desteği ve yönetimine kadar geliştirme ve destek hizmetleri sağlayabilen bir web ortağı
  • Hedefli Arama Motoru Pazarlaması araştırma ve geliştirme işiniz için benzersiz bir şekilde oluşturulmuştur.
  • Trafik akış ve içerik dağıtımı için optimize edilmiş dinamik, uyarlanabilir web sitesi çerçevesi
  • Görüntüler ve belgeler, arama sıralamasına yardımcı olan az bilinen (veya yürütülen) teknikler kullanılarak düzgün şekilde optimize edilmiştir
  • İpad, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstleri gibi birçok platforma uyum sağlayan duyarlı tasarım
  • SFTP ve SSL Sertifikası özellikleri de dahil olmak üzere son derece güvenli, “hacksiz” barındırma ortamı
  • Her kanal sürekli markalı ve optimize edilmiş temel sosyal medya kanallarının sorunsuz bir şekilde entegrasyonu

 

 
 
About Author

Medanis Destek