Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Beşiktaş Web Tasarım

Beşiktaş Web Tasarım

Beşiktaş Web Tasarım çalışmanızın profesyonel şekilde yapılmasıyla birçok rakibinizi geride bırakmış olacaksınız.

Bir internet sitesinin görünüşü firmanızın itibarıyla doğru orantılıdır. Web siteniz profesyonel ve kaliteli görünüyorsa firmanız da kaliteli ve büyük bir firma olarak algılanır. Web siteniz eski moda, ucuz ve herhangi biri öylesine tasarlamış gibi görünüyorsa güvenilmez, küçük bir işletme algısı oluşturur. Yıllarca oluşturmaya çalıştığınız itibarınız kötü bir web sitesi yüzünden saniyeler içinde yok olup gidebilir. Beşiktaş Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir ajansla yaparak  web sitenizin en iyi şekilde ve pazarlamaya uygun olarak tasarlanmasını sağlarsınız.

Kaliteli bir Beşiktaş Web Tasarım sayesinde potansiyel müşterileriniz aradıkları bilgilere kısa sürede ulaşabilecek ve keyifle sitenizde gezinecekler. Bir düşünün acil tesisatçıya ihtiyacınız ve ilk yapacağınız şey Google arama motoruna girerek tesisatçıları araştırmak olur. Tesisatçının web sitesine girdiğinizde öncelikle doğru yerde olduğunuzu hemen anlamanız lazım yani ana sayfa tasarımı bize bu mesajı 4-5 sn içerisinde verebilmeli. İkinci önemli nokta ise iletişim bilgilerinin en kısa sürede görülebilecek şekilde yerleştirilmesidir. Hiçkimse iletişim bilgilerini aramakla uğraşmaz web sitesinden çıkar ve başka bir web sitesine girerler. Bu yüzden tasarım sadece güzel görünmekten ibaret değil, web sitenizin kullanımının da kolay olması gerekir.

Kağıtlarda, dergilerde ve diğer geleneksel çevrimdışı medyada yapılan reklamlar genelde çevrimiçi reklamcılıktan çok daha fazla maliyete mal olur ve çok az insan bu reklamlara bakarak geri dönüş yapar.  Web sitelerini sadece doğrudan trafiği çekme yerine çevrimiçi bir broşür olarak kullanan işletmeler bile, basım maliyetlerinde tasarruf eder. Beşiktaş Web Tasarım çalışmanızla siz de birçok reklam giderinden kurtulacak ve istediğiniz zaman müşterilerinize kampanyalarınızı, indirimlerinizi duyurabileceksiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Beşiktaş Web Tasarım çalışmanızı bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Beşiktaş Web Tasarım

Yaptığımız her web sitesinin cilalanmış ve çekici bir cevap veren tasarıma sahip olmasını sağlamaktayız. Bununla birlikte, birincil tasarım uzmanlığımız güçlü bir kullanıcı deneyimi yaratmaktır. Etkili bir web sitesi, hem markanızı iletişim kuran hem de ziyaretçilerinizi harekete geçiren motiftir. Bir projenin tasarım aşamasına yaklaştığımızda yaptığımız ilk şey, bir istemcinin sunmak istediği bilgileri parçalayıp kullanıcılara yönelik sezgisel içerik bulmayı destekleyen bir tel kafes ve gezinme yapısı oluşturmaktır.

UX ve UI tasarımına ek olarak, ayrıca aşağıdaki konularda kapsamlı deneyime sahibiz:

  • İş ve marka kişilik gelişimi
  • Marka ve logo tasarımı
  • Baskı tasarımı
  • Fuar büfeleri ve reklam panoları da dahil olmak üzere geniş format tasarımı
  • Duyarlı tasarımlı özel e-posta şablonları
  • Dönüşüm için optimize edilmiş duyarlı açılış sayfaları
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Beşiktaş Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı