Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Beykoz Web Tasarım

Beykoz Web Tasarım

E-ticaret veya sadece firmanızın temel bilgilerini paylaşmak için bir web siteniz olsun ikisinde de profesyonellik ön planda tutulmalı. Beykoz Web Tasarım çalışmanızın kalitesi web sitenize daha çok kişinin gelmesini sağlayacak ve kısa zamanda bir marka olacaksınız.

Beykoz web sitenizin kaliteli olması bazı faktörlere bağlıdır:

  1. Görünüş
  2. İçerik
  3. İşlevsellik
  4. Kullanılabilirlik
  5. Arama motoru optimizasyonu

Beykoz Web Tasarım çalışmanızın görünüşü kaliteli ve profesyonelce olmalıdır. Potansiyel müşteriniz web sitenize girdiğinde bu site için gerçekten emek harcanmış ve bilinçli bir yatırım olarak yapılmış diye düşünerek firmanıza güven duymalı. Web sitenizin tasarımı estetik, sade ve dikkat çekici olmalı. Bunun yanında ana sayfa tasarımınız firmanızın mesajını iletmeli. Bir çiçekçiyseniz insanlar ilk bakışta bu web sitesinin bir çiçekçi olduğunu anlayabilmeli eğer anlayamazlarsa çıkarak başka bir web sitesine gideceklerdir. Ana sayfa tasarımınız müşterilerinizi web sitenizde kalmaya ikna edecek kadar iyi olmalı.

İçerik web sitenizde kalmaya karar veren potansiyel müşterileri sitenizde tutmaya yarayacaktır. Beykoz Web Tasarım çalışmanızda içeriklerin özgün ve kolay anlaşılır olmasına özen göstermelisiniz. İnsanlar firmanızla ilgili özellikle iletişim bilgileri ve referans bilgilerinize kısa sürede ulaşabilmeli. Telefon numaranız gerekirse her sayfada gözü yormayacak şekilde bulunmalı. Web sitenizde bir wp_betawpposts ya da RSS bulundurarak ziyaretçilerinizle sektörünüzle ilgili gelişmeleri paylaşabilirsiniz. Bu sayede web sitenize trafik çekerek daha çok kişinin gelmesini sağlayabilirsiniz.

Beykoz Web Tasarım çalışmanız çok iyi bir görünüme sahip olabilir ancak insanlar web sitenizin görünümüne ödül vermek için gelmiyorlar, web sitenizden bir ürünü veya firmayı araştırmak için geliyorlar. Web sitenize gelen kullanıcı aradığı bilgiyi en kısa sürede bulabilmeli. Web sitenizin içinde kaybolmamalı. İşlevsellik ve kullanılabilirlik bakımından web siteniz en iyi şekilde tasarlanmış olmalı. Hiçbir kullanıcı yavaş açılan sayfalar veya resimler istemez veya okurken göz yoran yazı karakterleri.

Web siteniz için önemli diğer bir konu arama motoru optimizasyonudur. Google arama motoru uyumlu olmayan bir web sitesi arama motoru tarafından taranmayacak ve müşterileriniz web sitenize ulaşamayacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Beykoz Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Beykoz Web Tasarım 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Modül Simgesine İnanıyoruz

İnanıyoruz Beykoz Web Tasarım

 

Geleneksel ve modern medyaya uygulayarak kalıcı klasik doğrudan cevap pazarlama ilkelerine sadık kalacağımıza inanıyoruz.

Dinle Modül Simgesi

Dinleriz Beykoz Web Tasarım

 

Müşterilerimize – işlerini, pazarlama zorluklarını ve fırsatlarını anlamak. Müşterilerimizin müşterilerine – çünkü kampanya yanıtları başarı ölçüsüdür ve yeni fikirler kaynağıdır.

Modül Simgesini Çözüyoruz

Çözdük Beykoz Web Tasarım

 

Arzulanan bir eylemi motive eden kapsamlı stratejiler ve alakalı ve beklenmedik yaratıcılık ile sağlık, sigorta, finansal hizmetler, perakende, seyahat, inşaat, devlet kurumları gibi b2c ve b2b şirketlerinin pazarlama problemlerini çözdük .

 
About Author

Medanis Destek