Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Aydın Web Tasarım

Aydın Web Tasarım

Bir tasarımcının hayatı mücadele etmektir. Çirkinliğe karşı savaşır. Tıpkı bir doktorun hastalığa karşı savaştığı gibi. Bizim için, görsel hastalık çevremizde var ve yaptığımız şey onu bir şekilde tasarımla tedavi etmektir.  – Massimo Vignelli Aydın Web Tasarım çalışmanızın hem güzel hem de işlevsel olmasını sağlayacağız.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Aydın Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Günümüzde insanların dikkatlerini toplama süreleri en düşük seviyelerde. Bu, web sitesi ziyaretçilerinin dikkatini çekmek ve hikayenizi geniş, güçlü resimler ve özgün, anlamlı içerikleri kullanmanız gerektiğini gösterir. Medanis Bilişim AŞ. Aydın Web Tasarım için bunu yaparken aynı zamanda minimalist, yani temiz ve zarif bir tasarım yaklaşımı benimsemektedir. Temiz, zarif ve kullanıcı dostu web siteleri, internetin geleceği ve kullanışlılığıdır.

Zarif ve Temiz Aydın Web Tasarım

Kullanıcı dostu. Kullanılabilirlik. Müşteri deneyimi. Adı ne olursa olsun, Aydın Web Tasarım siteniz ziyaretçileriniz için basit ve kullanımı kolay olmalıdır. Kullanıcılar sitenizi kullanmayı öğrenmek istemiyorlar. Web kullanıcıları, şimdi çevrimiçi bekledikleri belirli bir tecrübeye alıştı.

Geliştirdiğimiz her Aydın Web Tasarım sitesini, bu temel bileşeni göz önünde bulundurarak yaparız. Kullanıcı sitenizde, onların dikkatini çektiniz. Dikkatinizi çektiğinizde, siteniz onlara neden bir harekete geçmeli ve bunu yapmaları için teşvik etmeleri yönünde adım atmalıdır.

Duyarlı Aydın Web Tasarım

Hepimiz, içeriği okumak için mobil cihazlarımızdaki ekranları “büyütmeyi” gerektiren web sitelerini düşünebiliriz. Bu çok kötü bir kullanıcı deneyimi ve artık Google tarafından cezaya tabidir. Duyarlı Aydın Web Tasarım, bir kullanıcının sitenize hangi cihazdan eriştiğine bakılmaksızın, özelleştirilmiş ve uyarlanmış bir görünüm hazırlanmıştır.

Medanis Bilişim AŞ., yalnızca Duyarlı Aydın Web Tasarım yaklaşımıyla kuruyoruz. Mobil sürümle başlayıp, tabletleri ve dizüstü bilgisayarları ele alıyoruz ve web sitenizin masaüstü ve televizyon sürümleriyle bitiş çizgisini geçiyoruz.

 

Kurumsal müşterilerimiz, yatırım getirisini artırmanın, menfaat sahiplerinin ilgisini çekmenin ve kurumsal sosyal sorumluluğu göz önünde bulundurmanın karar verme sürecinde kilit faktörler olduğunu belirtti. Bu hedefleri gerçekleştirmek için, kurumsal Aydın Web Tasarım web sitemizin müşterilerinin çoğunun aşağıdakileri yapmasını isteriz:

 • Verileri tek bir yerde birleştirin ve organize edin
 • İş süreçlerini düzene sokun
 • İç ve dış yazılım ve teknolojileri bütünleştirme
 • Tek bir platformdan birden çok site çalıştırma
 • Güvenliği ve etkisiz teknolojileri güncelleyin

Referans: Kamu sektörü için de web tasarımları yapıyoruz.

Aydın E-Ticaret Web Sitesi Geliştirme

Bu günlerde kuruluşlar, Aydın e-ticaret bileşenlerinden tam e-ticaret web sitelerine kadar her şeye ihtiyaç duyuyorlar. Bilet satışı yapıyor olsanız bile, web sitenizin e-ticaret özelliklerine ihtiyacı olacaktır. Birden fazla ürün ve hizmet satıyorsanız e-ticaret özelliklerine kesinlikle ihtiyacınız olacaktır.

Herhangi bir şekilde bakarsanız, müşterinizin bilgilerini güvenli bir şekilde almanız, depolamanız ve bunlara erişmeniz gerekir.

AYDIN WEB TASARIM E-TİCARET ARAÇLARI

Drupal ile çalışırken , genellikle Drupal Ticaret adlı bir araç kullanırız . WordPress ile çalışırken, genellikle WooCommerce adlı bir araç kullanırız.

AYDIN WEB TASARIM İÇİN NEDEN BU ARAÇLAR?

 • Birden çok dil ve para birimi ile çalışırlar.
 • Tüm e-ticaret temellerine sahipler – alışveriş sepetleri, ödeme formları, ürün katalog yönetimi – ve bir grup ekstralar
 • Bunları fiziksel ürünler, hizmetler, abonelikler ve lisanslar satmak için kullanabilirsiniz
 • Üye yönetim sistemleri, e-posta ve sosyal medya profilleriniz gibi üçüncü taraf teknolojileri ile entegre olurlar.
 • Bir üs olarak çalışırlar, üstlerine inşa edebiliriz ve istediğiniz herhangi bir şekilde onları özelleştirebiliriz.
 • Farklı vergileri bulabilir

Kurumsal müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak ve ilham veren kurumsal tasarımlar yaratmak için sizinle birlikte çalışarak, şirketinizi perde arkasında düzenler ve alıcının dönüşüm yolunu basitleştiren bir araç oluştururuz.

AYDIN WEB TASARIM MARKANIZIN YAPIMINA VE DESTEKLENMESİNE YARDIM EDİYORUZ

Grafik tasarım maymunlarımız çok çeşitli disiplinlerde (basılı tasarım, logo tasarımı ve web tasarımı) deneyimlidir. Piksellerin püskürtülmesi bizim uzmanlık alanımızdır. Kısaca, tutarlı, kaliteli tasarımsayesinde markanızı yönetmeye yardımcı olabiliriz .

Aydın Web Tasarım grafik tasarım geniş bir kategoridir ancak sizin için yapabileceğimiz bazı şeyleri burada bulabilirsiniz:

 • Logo tasarımı
 • Bilgi Tasarımı (Infographics)
 • Yıllık Rapor Tasarımı
 • Teminat Tasarımı (kartvizit, broşür, satış sayfası ve diğer müşteri temas noktaları gibi şeyler için fantezi terim)
 • Arayüz tasarımı
 • UX Tasarım
 • Tabela Tasarımı
 • Web Tasarımı
 • Yol bulma (yön işaretleri, haritalar)
 • Simge Sistemleri

Büyük küçük demeden artık her işletmenin bir web sitesi olmalı. 2017 yılında web sitesi olmayan bir işletme görünmez demektir. Aydın Web Tasarım çalışmasıyla sizin de ekonomik bir fiyata kaliteli bir web siteniz olabilir.

Aydın Web Tasarım çalışmanızın kaliteli, kurumsal bir şekilde yapılması gerekir. Kurumsal bir web sitesi kullanıcılara güven verecek ve sizi bir adım öne taşıyacaktır. Web sitenizin kaliteli olması sadece güzel ve estetik görünmesi anlamına gelmez. Web siteniz kullanılabilir ve işlevsel olmalı. Web sitenize giren bir müşteri önce görünümünden etkilenir ve sitenizde kalıp kalmama konusunda 4-6 sn gibi kısa bir sürede karar verir. Sitenizde kalmaya karar verirse sitenizde aradığı bilgiye kısa sürede ulaşabilmesi önemlidir. Web sitenizin tasarımı karışık yapılmışsa kullanıcı istediği bilgilere ulaşamıyorsa başka bir web sitesine gidecektir. Bu yüzden sadece görünüm yeterli değil.

Aydın Web Tasarım çalışmasıyla sahip olduğunuz web sitesi size birçok avantaj sağlayacaktır. Bir düşünsenize 7/24 açık mağazanız olacak. Potansiyel müşterileriniz haftanın her günü ve her saati web sitenize girerek sizin hakkınızda bilgi edinecek, ürün satıyorsanız ürün alacak. Uyurken bile para kazanabilirsiniz. Bu kadar çok kişiye ulaşmanızı sağlayan bir pazarlama aracı daha olduğunu sanmıyorum. Tv reklamları bile belli bir kitleye ulaşabilir ayrıca Tv’ye sürekli reklam vermek çok maliyetli bir reklam çalışmasıdır. Web sitenize bir kere para ödeyeceksiniz ve size sürekli müşteri getirecek.

Aydın Web Tasarım çalışmanızla tüm ülkeye hatta dünyaya ürün pazarlayabilirsiniz. Sadece bulunduğunuz mahalle veya ilçeyle sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Web siteniz sayesinde ülkenin her yerinden insanlar size ulaşacak. Her şehirde bayilik açmış gibi olacaksınız. Yeter ki kaliteli bir tasarımınız olsun. Profesyonel bir firmayla çalışarak Google optimize bir web siteniz olacak ve arama motorlarında üst sıralarda çıkabileceksiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Aydın Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir